SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT - Kettle i inne :-)

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 699807

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Nagrywam ewentualnie podejścia pod rekord czy jak chcę technikę obadać..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12124 Napisanych postów 30539 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130971
panteon
Nagrywam ewentualnie podejścia pod rekord czy jak chcę technikę obadać..
Czyżbyś to był Ty na tych filmikach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Nie....!

Znalazłem filmiki z tym co ewentualnie bym robił..

Dwa podobne programy. Kompleksy kettlowe.
Inna opcja to ciężkie wymachy, ale mnie to aż tak nie jara niestety, no i wiadomo - dysproporcje.
Kompleksy kompleksowo przepracowuja całe ciało
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
KBM (2x16) - dzień ciężki.
3 obwody.


Poczułem w barkach (od trzymania kettli w rack position) i trochę w brzuchu.

OK.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
KBM - dzień średni
2x16kg
5 setów/2min przerwy

12min..

I tak oto w 5 dni wykonałem 4 treningi i w sumie, to nie wiem czy jest sens dalej to ciągnąć. Rozumiem, że program się rozkręca itd..
Jutro spokojnie mogę zrobić "dzień lekki".
Z moich poprzednich doświadczeń wynika, że efekty niespecjalne były, a szło mi wtedy dużo ciężej. Teraz idzie stosunkowo lekko.. To efekty będą jeszcze słabsze.
Oddech robi się cięższy, serce szybciej bije, ale ja wiem... czy to jakoś smalec utlenia?? Jakiś taki niedosyt mam.
Z drugiej strony - jak mam wolne 10min to mogę wykonać zaplanowany trening! Może się to jakoś cudownie skumuluje i sylwetka na tym zyska!?
Wątpię..

(KLIK!) POST NR 6

Aż taki dobry to nie jestem, ale prawie..

Jutro testy z KB 2x20kg

Do KBMusccle to za dużo (rwania, no i to w końcu kompleksy), ale miałem taki zrobiony program który wsparł mi redukcję:

20min i jedziemy:
trening A - clean + press
trening B - squat + swing
trening C - clean + squat
Zaczyna się od setów po 3 powt. a na koniec programu robi się po 6powt. w 6tyg.
Zawsze to 20min pracy (przerwy wg uznania). Robiłem dwa ćwiczenia i dopiero po nich przerwę. Korzystałem z 2x16, a teraz 2x20 by było.
Sprawdzę jutro jak te dwudziestki będą śmigać

Odkopałem swoje rozpiski dietetyczne sprzed kilku lat
Ani to LC, ani PALEO, ani SAMURAJ... Po prostu "dieta zbilansowana".
Moje własne kombinacje słabo wychodzą, a może po prostu LC nie jest dla mnie. Na szczęście wszystko lubię jeść, także nie ma problemu.
Zetnę trochę tłuszcze, dodam kaszę i chleb (dawniej kupowałem chleb OSKROBA, ale teraz wyczaiłem w lidlu podobny żytni za 3zł, to ten będę szamał jak będzie w rozpisce).
Kawy z masłem jakoś nie pijam ostatnio, a nawet sama kawa jakoś mi się znudziła.. Do smażenia mogę dawać mniej tłuszczu, a i jajecznicę chlebem chętnie zagryzę!


Zmieniony przez - panteon w dniu 2019-02-16 23:40:45
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
jak taka dieta Ci służy i widzisz po niej efekty to taką stosuj. Każdy musi znaleźć swój złoty środek na aktywność fizyczną i na dietę. Trzymam kciuki :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Zacząłem z tymi starymi wypiskami dzisiaj.
Dwa dni wklepalem w kalkulator i jest srednio, mniej wiecej:
145g B
90g T
130g W
2000kcal.

Co do treningów to otwarta sprawa. Coś się dzieje, ale czuje, że za słabe to..
Chociaż czuje też jakaś obolalosc mięśni w końcu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12124 Napisanych postów 30539 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130971
2000kcal - to chyba za mało na Ciebie.
Nie czytasz artykułów ze strony głównej pisanych przez Knife?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Czasem czytam..
Podalem co jest w rozpisce której będę się starał przestrzegać. Czasem pewnie się nie uda.. Przykladowo coś dojem po dzieciach, czy zjem jabłko. Może też po prostu zamiast 55g ryżu wezmę 70g, żeby trochę tych kalorii było więcej. Ale to musiałbym codziennie liczyć. Tego chce uniknąć.
Wypiska jest na osobę wazaca 75kg

Jak za drugim razem wykupiłem dietę to miałem 230gWW, 130gB i 100gT, 2300kcal- wtedy redukcja nie szła. Bylo 78kg. Cwiczylem ostro.

Widzę że regularnie co 3 lata pojawia się ten problem. 2013, 2016 i teraz 2019.

W kalkulatorach jak zaznaczam brak treningów to mi daje zapotrzebowanie 2200-2300. Treningi są jakie są. Czasem ich nie ma. Jak się pojawia to sami widzicie jakie.

200g WW to za duzo.
2000kcal to może i zbyt mało.
Może wezmę rozpiskę na więcej. Tylko że tam nie ma podanych kalorii i makro i muszę wklepac w kalkulator że 2 dni, żeby wybadac. Za pierwszym razem miałem chyba też miesiąc na wyższych kcal- 2300chyba. To mógłby być dobry punkt wyjściowy.

Rozpiska zwalnia z kombinowania. Zwłaszcza chodzi o białkowe produkty - twaróg, kura, schab, mozzarella, jajka itd. Nie ma nudy


Zmieniony przez - panteon w dniu 2019-02-17 10:57:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Zliczylem 1 dzien:
2400kcal
200gB
90gT
190gW
To był czas na podbicie kalorii po redukcji i z 1900 wszedłem na to na 3-4tygodnie, a potem już nie kontunuowalem współpracy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

1 Głosowanie II Edycji Kraty na Lato 2014

Następny temat

Let's get ready to rumble! Życie na sportowo.

WHEY premium