SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT W Z O R EK

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 42299

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5256 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336259
Tak zakończyłem poprzedni dziennik....
https://www.sfd.pl/DT_WZOREK__Big_POWER_!_filmy...-t1056712.html

Ostatnie starty zaliczyłem w grudniu 2015 roku , wtedy wystartowałem na WORLD CUP RAW Federacji WPC w Pradze. Startując w kategorii do 110kg weteranów 50-54 lata , zdobyłem 1 miejsce oraz pobiłem REKORD EUROPY oraz REKORD ŚWIATA wynikiem 215kg .
Dwa dni później wystartowałem w Łodzi na Mistrzostwach Europy Federacji WPA. Powtarzając wynik 215kg w kat.110kg weteranów 50-54 lata również w tej federacji pobiłem REKORD POLSKI,REKORD EUROPY oraz REKORD ŚWIATA.

Ponieważ zakres ruchu operowanego łokcia nie poprawił się i dodatkowo pojawiła się bardzo silna bolesność , to na dłuższy czas odpuściłem wszelkie starty...
18-ego sierpnia 2016 poddałem się kolejnej operacji prawego łokcia , tym razem u międzynarodowego specjalisty od łokci i ręki...
Doktor ma zwyczaj fotografowania swoich zabiegów , ale nie wygląda to zbyt pięknie


Rozruch rozpocząłem już 6 tygodni po zabiegu , było ciężko na wet sam gryf wycisnąć....a waga wachała się w okolicy 96kg.
Teraz waga rano 109kg i niema dla mnie znaczenia czy będzie szła w górę czy w dół....odżywiam się normalnie , suplementacja BCAA,GLUTAMINA,WĘGLOWODANY,ARGININA i zawsze jakiś termogenik przed treningiem.
Pod koniec 2016 ciężary podchodziły do 220kg , jednak chyba zbyt mnie poniosło i zacząłem odczuwać bolesność w łapie. Musiałem zdecydowanie odpuścić...dlatego teraz zaczynam od trochę mniejszych ciężarów. Spokojniej niż dotychczas...

Mam plan przygotować formę na Puchar Polski , który ma być w marcu....brak jeszcze dokładnej daty. Są to zawody w sprzęcie czyli formuła EQ. Do tego typu zawodów muszę się przygotowywać w trochę inny sposób niż do zawodów bez sprzętowych...
Czeka mnie również nauka opanowania nowego rodzaju koszulek do wyciskania , ale dawniej szybko się uczyłem to może i tym razem będzie podobnie


PONIEDZIAŁEK 9 STYCZNIA

KLATKA wyciskanie na ławce płaskiej

rozgrzewka
70kg x 20
70kg x 20
120kg x 10
150kg x 6

a potem

165kg x 3
175kg x 3
175kg x 3
185kg x 3
185kg x 3
195kg x 3
195kg x 3

wyciskanie na ławce płaskiej MONSTER BLACK

215kg x 3
215kg x 3
215kg x 3
215kg x 3

Triceps ściąganie drążka łamanego z góry

X x 6
X x 6
X x 6
X x 6
X x 6

Brzuch , streching....

Następnym razem wrzucę jakiś filmik z wyciskania








Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2017-01-09 20:35:10
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728625
Witamy Cię ponownie :)

Będzie okazja znów podpatrzeć treningi na mistrzowskim poziomie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5256 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336259
masti
Witamy Cię ponownie :)

Będzie okazja znów podpatrzeć treningi na mistrzowskim poziomie.




Czy będzie na mistrzowskim , to się okaże ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728625
Wiadomo,że będzie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Super, mam nadzieję, że i filmów z treningów nie bedzie brakować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345930
Witam ,Super- będziemy czytać, oglądać ,uczyć się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W Z O R EK


Mam plan przygotować formę na Puchar Polski , który ma być w marcu....brak jeszcze dokładnej daty. Są to zawody w sprzęcie czyli formuła EQ. Do tego typu zawodów muszę się przygotowywać w trochę inny sposób niż do zawodów bez sprzętowych...



Napisałbyś ze dwa słowa o różnicy w przygotowaniu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
No to siła forum znowu znacząco wzrosła Witam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5256 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336259
fanslaska
W Z O R EK


Mam plan przygotować formę na Puchar Polski , który ma być w marcu....brak jeszcze dokładnej daty. Są to zawody w sprzęcie czyli formuła EQ. Do tego typu zawodów muszę się przygotowywać w trochę inny sposób niż do zawodów bez sprzętowych...



Napisałbyś ze dwa słowa o różnicy w przygotowaniu?


Podstawowa różnica przy treningu ukierunkowanym pod wyciskanie w sprzęcie EQ , polega na wzmacnianiu górnej fazy wyciskania...
W tym celu robi się np.dociskania z desek , wyciskanie z martwego punktu lub stosuje się dodatkowy sprzęt jak MONSTER,SINGLSHOT....albo po prostu trenuje się w koszulce do wyciskania.
Dlatego zwraca się uwagę na fazę górną lub od połowy , ponieważ koszulka ,, wyrzuca-pracuje,, od samego dołu a potem już trzeba włączyć drugi bieg i resztę dopchać samemu tak mniej więcej to wygląda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12115 Napisanych postów 30533 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130922
W Z O R EK
masti
Witamy Cię ponownie :)

Będzie okazja znów podpatrzeć treningi na mistrzowskim poziomie.




Czy będzie na mistrzowskim , to się okaże ?

Na razie robisz Pan tylko serie po 3p z ciężarem, który dał Panu tytuł mistrzowski .
Pytajnik wydaje się uzasadniony
Oby tylko żona wytrzymała asekurowanie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5256 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336259
ojan

Owszem robię 3 x 215kg ale z użyciem MONSTER BLACK , który dodaje co najmniej 20kg
Posiadam też wersję MONSTER BLUE który dodaje mi około 50kg , ale włączę go w kolejnych fazach treningu pod kątem zawodów w formule EQ.


Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2017-01-10 11:43:09
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JarekSFD trenuje

Następny temat

Tłuszczówka - wasze zdanie, opinie. Ktoś z was stosował?

WHEY premium