SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT - Kettle i inne :-)

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 699828

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
Nie przesadzacie z tą dietą ? Ja żarcie traktuję jak coś niezbędnego do wykonania zaplanowanych ilości powtórzeń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Nie ujawniłeś jak jesz ("to co da żona minus słodycze").
Ja kombinuję...
A poza kombinowaniem, to czytam książki o dietetyce jak kryminały. Wciągają mnie!
Tyle że raz piszą, że tłuszcze sycą (LCHF) a raz, że syci np. skrobia (High carb Low fat)..

Nadal poszukuję opcji: diety z piwem na redukcję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
panteon
Nie ujawniłeś jak jesz ("to co da żona minus słodycze").
Ja kombinuję...
A poza kombinowaniem, to czytam książki o dietetyce jak kryminały. Wciągają mnie!
Tyle że raz piszą, że tłuszcze sycą (LCHF) a raz, że syci np. skrobia (High carb Low fat)..

Nadal poszukuję opcji: diety z piwem na redukcję

Dieta z piwem na redukcję?! No problem. 5 browarków na dobę i mięso z grilla i przepis gotowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
Ja np. jak piję to nie jem bo smak piwa gubię .
A i temperature piwa odpowiednią mają Czesi u nas jakieś mrożonki podają które zabijają smak piwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607784
panteon


Nadal poszukuję opcji: diety z piwem na redukcję


Jest taki system dietetyczny - piwo i różne słodkości, niekoniecznie fit Nazywa się 2xme, mój mąż na tym schudł ponad 10kg. Osobiście nie do końca ze wszystkim się zgadzam a poza tym dla mnie za mała kaloryczność więc nie stosuje, ale osoby mniej aktywne sobie chwalą

A co do białego pieczywa - teoria z książki u mnie się nie sprawdza, mam po nim ogromne problemy trawienne i wzdęcia. Za to z ryżem odwrotnie - brązowy mi nie służy a biały tak.


Zmieniony przez - Viki w dniu 2018-05-31 19:49:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12124 Napisanych postów 30540 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130978
"Panie Janku ja bym chętnie poczytał o tym niejedzącym człowieku - jego menu z okresu tygodnia, a najlepiej jeszcze z podbudową naukową. Te różne ATP, ketony i inne..
A co do treningów - wykonuję 2x tygodniowo 60 podciągnięć (w sumie 120), a Pan robi chyba więcej, jeszcze z obciążeniem!
Tak samo pompki - 2x120 + 2x75, jak dobrze pójdzie.. "
Nie ma podbudowy naukowej. Doszedł do tego sam. Para się pracą z wahadełkiem, reiki itp. Miał problemy zdrowotne i minęły one po ograniczeniu jedzenia (zdaje się, że było to stopniowe ograniczanie). Praktycznie nie je - czasem coś tam skubnie (podobno pod wpływem córek) a czasem łyknie coś mocniejszego . Na tym zdjęciu był po rocznym (a może nawet dłuższym) okresie tego niejedzenia a było to 3 lata temu.

Ja robię 2x w tygodniu: 5x10 pompek czyli 100 pompek; 5x4 podciągnięcia na drążku czyli 40 podciągnięć. W tych ćwiczeniach bijesz mnie na głowę








Zmieniony przez - ojan w dniu 2018-05-31 20:15:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
@Viki, 2xME, to te dwie książki autorstwa Tobiasza Wilka?

Kiedyś rozważałem zakup, ale 2x50zł mnie nieco odstraszał.


@Panie Janku nigdy nie liczyłem ile Pan robi powtórzeń tygodniowo, ale często pojawia się podciąganie, pompki i dipy.
Nawet jeśli robi Pan mniej, to wykonuje Pan mnóstwo innych rzeczy, których ja nie robię..

----

12h postu przeszło bez echa Teraz będzie trudniejsza część. Wpadła rano kawa. Bez dodatków.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
panteon



12h postu przeszło bez echa Teraz będzie trudniejsza część. Wpadła rano kawa. Bez dodatków.


Panteon sory ale nie do końca jestem w temacie a ostatnio mam mało czasu na czytanie . 12 godzin postu ok, ale kawa na pusty żołądek nie jest dobrym pomysłem ( to już mówię z autopsji ). Planujesz dłuższa głodówkę ? Żeby efektywnie ćwiczyć trzeba jeść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Zawsze dzionek zaczynam kawą z mlekiem na pusty zolądek :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
drazekm
Zawsze dzionek zaczynam kawą z mlekiem na pusty zolądek :)


OK ale to jest kawa z mlekiem, ja mówię o czarnej mocnej kawie bez dodatków
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

1 Głosowanie II Edycji Kraty na Lato 2014

Następny temat

Let's get ready to rumble! Życie na sportowo.

WHEY premium