SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT - Kettle i inne :-)

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 701491

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Jak napisałem.
Nie jem pod jakieś założenia, choć chciałbym żeby było 2000-2400kcal.
Pewnie czasem jem i 3tys

Jak na osobę i niskiej aktywności fizycznej, w dniu nietreningowy, to 2000kcal to całkiem całkiem jest.
Gdybym dał po pół worka kaszy do 2 posiłków, to już by było +100g WW i kalorii więcej.
Tłuszcze podbiły mi te sałatki.
Głodny nie byłem. W ketoze nie celuje, bo za bardzo lubię wegle..

Może jak waga i obwody nie będą spadać to wrócę do dawnych rozpisek z potreningu.pl. Tam chyba mam w przedziale 2500-1900kcal. Byłaby zbilansowana dieta, ale makro bardzo podobne.
Ogólnie teraz chce mieć wegli 50-80g.
Bialko około 80-120.
Tluszczu reszta - z tym że nie dowalam połowy kostki smalcu, czy coś. Jak już to łyżka czy 2 jakiejś oliwy/oleju do salatki/surówki. No i jak posiłek BT to czymś muszę się nasycic.

Tak ogólnie.. bo nie liczyłem tego dokładnie.
Niskie wegle, bez pszenicy itp. Zdrowe tłuszcze, mięsa nie za dużo. Więcej warzyw, jakieś jabłko czy dwa.. Kasza, straczki się pojawiają. Polubiłem zestawy TRENDY LUNCH także czasem pół worka, albo nawet cały zjadam w pracy (+np. śledź i kiszona kapusta)

Śmieci faktycznie obciete! To największy sukces.


Zmieniony przez - panteon w dniu 2019-01-26 18:36:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12146 Napisanych postów 30562 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131154
A co pijesz pod tego śledzika?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Kupuje w Lidlu śledzie wiejskie NAUTICA.
Na posiłek zjadłam 2 płaty.
Z surówka, czasem z ryżem. Różnie. Jak są same warzywa, to wzbogacam je jakimś olejem, slonecznikiem czy pestkami z dyni (trafiłem 1kg za 13zl w inter marche).

Śledź jest normalnym posiłkiem więc najczęściej zapijam herbata ziołowa..
Co do alko - przy jego obcięciu widzę niezle oszczędności w budżecie, które można przeznaczyć na książki (o diecie!).

W ciągu dnia zazwyczaj wpadają 2 kawy, 3-4 herbaty ziołowe i woda (różne ilości).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12146 Napisanych postów 30562 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131154
Dajesz zarabiać tym pisarzom
Stosuję zasadę dietetyczną : mniej jeść kalorycznie - stara i sprawdzona przez wieki .

Chyba będę musiał ograniczyć produkcję swojego wina gdyż mam go za dużo aby samemu wypić bez nabawienia się marskości wątroby!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Jem mniej.
Nie chce być głodny, dlatego raczej opcja bialkowo-tluszczowa niż niskotluszczowa. Z nutą paleo

Kiepsko się na tym cwiczy, zwłaszcza kompleksy z kettlem.. S&S jeszcze spoko szło.

Potwierdza się motyw - lepiej robimy to co robimy
Przysiady z 16kg kettlem mnie wykanczaja. Dlatego uważam że powinienem je kontynuować. Może w ogóle skupie się na ćwiczeniach nóg i balistyce. Wiem że siła spadnie, ale teraz nie ona jest priorytetem. Ostatnie kompleksy kettlowe jakie robiłem (dawno!) regularnie polegały na wykonaniu kilku ćwiczeń po 5 powtórzeń.
Teraz robię po 10 i to mnie niszczy..
Musze podkręcić tempo!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24273 Napisanych postów 25224 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020315
Ja na keto jadę i nie ma problemu z kompleksami, czy intensywnymi rzeczami. Kwestia adaptacji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Skasowało mi się co napisałem!

Przeszlo mi przez myśl - keto..
To nie dla mnie. Nie będę się zmuszał.
Przeczytałem KETO POD LUPA.
Obejrzałem trochę filmów Ketokocura..

Opcja Kwaśniewskiego, gdzie dla redukcji zaleca proporcje 1:2:0,8 jeszcze jest do przyjęcia.
Byłoby przykładowo :
80g B
160g T
64g W
Okolice 2000kcal.

Boje się ładować w siebie +200g tłuszczu.

Jakby co, to sięgne do rozpisek i ważenia jedzenia. Czas goni.

Nie tyje. Ale nie chudne. Trochę to frustrujące. Przyznam też, że treningi nie s jakieś katorżnicze i odpowiednio częste..

Jakąś złota rada?

Jak za 2 tyg nie będzie efektów to będę ważył żarcie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
Się rozpisałeś. Redukcja trudny temat Ja 2 razy w życiu robiłem i z tego co pamiętam to pierwsze 2-3 tygodnie waga stała w miejscu a potem już szło więc cierpliwości Najważniejsze, że śmieci wywaliłeś.

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Wywaliłem. Może nie wszystkie, ale zdecydowanie je zminimalizowalem.

Jeszcze tak podkręcić treningi i utrzymać je ze 3x tygodniowo..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24273 Napisanych postów 25224 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020315
panteon
Skasowało mi się co napisałem!

Przeszlo mi przez myśl - keto..
To nie dla mnie. Nie będę się zmuszał.
Przeczytałem KETO POD LUPA.
Obejrzałem trochę filmów Ketokocura..

Opcja Kwaśniewskiego, gdzie dla redukcji zaleca proporcje 1:2:0,8 jeszcze jest do przyjęcia.
Byłoby przykładowo :
80g B
160g T
64g W
Okolice 2000kcal.

Boje się ładować w siebie +200g tłuszczu.

Jakby co, to sięgne do rozpisek i ważenia jedzenia. Czas goni.

Nie tyje. Ale nie chudne. Trochę to frustrujące. Przyznam też, że treningi nie s jakieś katorżnicze i odpowiednio częste..

Jakąś złota rada?

Jak za 2 tyg nie będzie efektów to będę ważył żarcie.



Ja zalecam 1:2:0,5

100 białka 200 tłuszczy 50 węgli

Polecam jeszcze Low Carb Performance i Low Carb Living.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

1 Głosowanie II Edycji Kraty na Lato 2014

Następny temat

Let's get ready to rumble! Życie na sportowo.

WHEY premium