SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT - Kettle i inne :-)

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 700089

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie ma czym straszyć. Jak będzie to napiszę w dzienniku Ale 10-20 minut też będę musiał jakoś znaleźć. Bieganie pewnie będzie trudniej zrealizować, jednak myślę że i tutaj coś się wymyśli A co do KBM, to też poszukam w necie po blogach i forach. Może uzbiera się z tego program
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Upolowałem...jeden dzień z czwartego tygodnia Heavy Day zdaje się. Jeszcze trochę brakuje Jednak i więcej tego czytam tym bardziej mnie ten program przekonuje

Zmieniony przez - novyneo w dniu 2014-07-21 11:13:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
U mnie też masz kilka dni na tacy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Właśnie intensywnie obserwuje Twój dziennik Powiedz mi tylko, masz 3 dni treningowe, każdy nazywany Light, Medium i Hard, tylko nie ogarniam jak to jest z ilością serii i przerw Pierwszy tydzień 4/2:00. Dotyczy to każdego dnia rozumiem?


Zmieniony przez - novyneo w dniu 2014-07-21 14:15:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
KBM - tydzień 5. zakończony !

Treningi nadal trwają niewiele - dziś 14:30 a heavy day był.

CL
PR
SQ
PP
SQ

Od drugiej tury robiłem 30s przerwy pomiędzy SQ a PushPress..
W ostatni heavy day też tak pewnie będzie.

Było ciężko.

Trochę niedojadam, sporo w pracy jestem, może gdyby świat był normalniejszy, to treningi szły by bez dodatkowych przerw.

Niedawno odfajkowywałem MovingTarget (7tyg), a teraz zostały mi 3 treningi KBM (5 z 6tyg za mną).. Leci..

Generalnie to nic ciekawego się nie dzieje. Dojadę do końca i łapię KBS!

Geoff Neupert wypuścił KBE RELOADED i KBEU RELOADED - jakby ktoś miał wgląd to proszę o info

http://kettlebellsecrets.com/specials/ultra-reloaded.html

Chyba, że ktoś chce kupić, to mogę dorzucić 10$
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
panteon, robisz 2x20 czy 2x16 KBM?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
2x16

Nie wiem czy byłbym zrobić snatcha z 2x20. A co dopiero w kompleksie po 5powt!

Weekend miałem taki jakby wakacyjny. Dziś w planie medium day - ostatni..
W ogóle - ostatni tydzień KBM. I dobrze..

Mam fotki jak robiłem przekładańca MaGora, to może wrzuce jak już zgram z aparatu, a nie chce mi się teraz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To widzę że snatch też u Ciebie nie najlepiej stoi. Sprawdź, może pójdzie Po skończeniu KBM za co się bierzesz? KBS, KBER czy KBUR?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Snatch jest ciężkim ćwiczeniem ogólnie, a w wersji na dwa kettle to już w ogóle.. Takie 2x16 już mnie niemal wgniata w ziemię przy zrzucie, a co dopiero 2x20! Nie wiem czy bym się w ogóle podjął próby rwania dwóch 20.. Na razie nie próbuje

Następne KBS - jako główne ćwiczenie C&P (2x20), a po tygodniu dodam sobie przysiady (2x20) i drążęk (bez obciążenia).
W jednym newsletterze Geoff napisał, odnośnie chyba redukcji, czy dodania przysiadów - już mogę mylić, żeby robić:
Przysiad 3x5 i na kolejnym treningu przysiad 3x3.. Niby nic..

Kiedyś pisał, że dobry trening to 2-3 ćwiczenia po 15-25powt (mowa o treningu "na siłę").

Chcę dać drążek, bo kuleje u mnie strasznie i sporadycznie się podciągam.

Także trening będzie wyglądał mniej więcej tak:

A)
C&P 10x3
FR SQ 3x3

B)
C&P 10x4
DRĄŻEK 3x3

3 terningi tygodniowo - ABA, BAB..
I tak sobie będę dążył do
C&P 10x6 - to jest najważniejsze! (z dłuższymi przerwami możliwe że bym 10x6 wykonał, ale chcę to robić z palcem w... nosie)
Drążek 5x5 (tak na świeżo, to pewnie bym zrobił, chociaż byłoby ciężkawo)
FR SQ 5x5 (to akurat jestem w stanie spokojnie zrobić, ale chodzi o praktykę i o uzupełnienie treningu C&P, bo mimo, że lubię to ćwiczenie, to psychika u mnie słaba i samo C&P mnie zniszczy w 2-3 tyg )

Jeśli mi będzie mało (a wątpię!) to dorzucę sobie jakiś metcon. Albo po treningu, albo w osobny dzień (o to ciężko!).
"Zwykłe swingi", albo:
http://www.t-nation.com/free_online_article/sports_body_training_performance/kettlebells_put_to_the_test

Wygląda lightowo dla mnie, ale... Wyszłoby w praniu

________

Dzisiaj weszło:

5 HP
5 SN
5 MP
5 SQ
7x/90s rest (trochę przeciągałem!)

18min..

Najdłuższy trening w dziejach :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No i tutaj Simple&Sinister możesz sobie dodać
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

1 Głosowanie II Edycji Kraty na Lato 2014

Następny temat

Let's get ready to rumble! Życie na sportowo.

WHEY premium