SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT - Kettle i inne :-)

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 699905

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12127 Napisanych postów 30540 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130984
Też rozmyślam!
W treningach niewiele zmieniam.
(Sam też niewiele się zmieniam :( )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Takie wyłożenie przemyśleń "komuś" sporo mi pomaga. Po to m. in. prowadzę tu dziennik

Jak już zdecyduję się na jakiś program, to obiecuję - wpisy będą minimalistyczne przez kolejny cykl.

Kiedyś tego typu dyskusje były cenione:

https://www.sfd.pl/Nagrodzeni_w_dziale_+35-t833432-s64.html#post5

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12127 Napisanych postów 30540 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130984
Ależ ja sobie cenię wszelkie dyskusje.
(Czasem moi bliscy każde moje odezwanie uważają za czepialstwo a nie za wymianę poglądów! Tak traktują zdanie odmienne od ich własnego.)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Czasem jest to dyskusja, a czasem gadanie do siebie - ale jak przeczytam ze dwa razy co tu napisałem odnośnie przyszłych planów, to mi pomaga podjąć decyzję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Z sylwetką niespecjalnie mi idzie, a wyniki kolegów szybują w górę.

Dziś nie było mocy na trening nóg po środowym 10x10, to postanowiłem sprawdzić swoje maksy w wyciskaniu jednorącz.
Chciałbym sprawdzić 1RM i lżejsze kule na ilość. Sprawdzenie wszystkiego naraz, w pół godziny to zły pomysł.
Summa summarum...
Weszło 32kg na lewą (była walka! ale wygrałem)... na prawą.. żałowałem że nie nagrałem! Chwyciłem aparat z rozładowanymi akumulatorami i spróbowałem nagrać.
Za drugim razem ponownie na lewą (z bólem! jeszcze większa walka!) i na prawą...
Za trzecim na lewą tylko clean, a na prawą weszło.

Po kilku minutach chciałem sprawdzić się z 28kg "na ilość", ale barki już zmęczone były i wynik nie jest miarodajny. Tak niski, że pominę

Coś tam się jednak nagrało!!
Drugi singiel na lewą:





Wygląda jakbym się mega odgiął, ale to tylko na nagraniu, bo oddalam się od kamery.
Gdybym wiedział że 32 wejdzie na lewą, to bym już od wczoraj ładował akumulatory

Szanowne gremium zalicza?

Może uda się nagrać ładniej na dniach Jednak ciężar nad głową daje pozytywnego kopa i motywuje do pracy!


Zmieniony przez - panteon w dniu 2016-10-14 10:52:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12127 Napisanych postów 30540 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130984
Siła jest.
Sylwetka siłacza też.
Będzie dobrze - gdy dopasujesz kaloryczność diety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 2288 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 75820
Gratulacje! KB36 czeka masz 2,5 miecha na realizację celu, chwile odpocznij i do roboty!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 10132 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 68495
Zaliczone. Odpocznij od maksów w pressach i powoli atakuj 36

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Film tak urwany, bo bateria padła (dobrze, że lewa ręka się nagrała!).

3x na TAK!
Przechodzę dalej
Dzięki za graty.

36 - jest w zasięgu. Zwłaszcza na prawą rękę. Nigdy nie walczyłem o pressa - każda kupiona przeze mnie kula była od razu wyciśnięta. Nawet 32.

To było niejako z marszu, bo wyciskałem ostatnio jedynie 2x20. Nie pamiętam kiedy poprzednio wyciskałem 24kg!
Press na prawą się utrzymał (nie próbowałem drugiego powtórzenia), a na lewą się poprawił!! 32kg na każdą stronę. Jestem zadowolony, a odnośnie lewej ręki - mile zaskoczony

Jeszcze raz się spróbuję z tą kulą. Jakoś ładniej się ustawię!! Tylko czy wejdzie??

Ojan będzie zły, ale.. Pomyślę głośno!
Skłaniam się ku temu minimalistycznemu programowi na pressa z arta na SF.
Co do reszty ćwiczeń - nie wiem.. Jakieś podstawowe by się przydały. Siady, wymach, może kompleksy balistyczne. Takie coś, żeby nie męczyć barków i tricepsów..
Na razie sprawdziłbym jak to przełożyłoby się na ilość pressów z 32. Gdyby było ich 3/stronę, to już można by próbować powtórzyć ten program z 32kg kettlem.
Ale, to się zobaczy..

Muszę odkładać na kolejnego kettla chyba..

@ Ojanie, takie rzeczy są niemożliwe przy niskiej kaloryce.. Wałki tłuszczu na tułowiu i ramionach też swoje robią!!


Zmieniony przez - panteon w dniu 2016-10-14 15:18:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12127 Napisanych postów 30540 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130984
Nie jestem zły gdy ktoś myśli.

Wałki tłuszczu robią tylko masę ciała.
Zamień je na mięśnie a zobaczysz jaki jesteś silny (no i fit).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

1 Głosowanie II Edycji Kraty na Lato 2014

Następny temat

Let's get ready to rumble! Życie na sportowo.

WHEY premium