SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT - Kettle i inne :-)

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 699971

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
W minionym tygodniu wszystkiego po trochę:

Pompki - 6x20 /40s
Kettle - 24kg - S&S z bonusem (wymachy jednorącz 5x10/10, turki 5x1/1, przysiady 5x5, wyciskanie pochylone 3x3/3)
Brzuchy..

Rozciąganie/rolowanie - głównie łydki i dwójki.
Resety..

Po obejrzeniu filmu z zawodów u Wycwiela trochę zakombinowałem z ustawieniem rąk - dałem węziej, bardziej na triceps i przyznam, że pierwsze dwie serie weszły spoko, a od trzeciej już walczyłem..

Otworzyłem białko IHS - kokosowe, na mleku pycha! Jak shake w MCD.. chociaż tam chyba nie ma kokosowych.
Na wodzie nie piłem, bo mi szkoda Wolę na mleku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12127 Napisanych postów 30541 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130989
Resety?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Takie tam kreciolki jak niemowlak.
Już to kiedyś wrzucałem. Novyneo też to robił.



1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
Mam pytanie - co sądzisz o programie FPP? Pamiętam, ze chyba kiedyś robiłeś Regularnie jak zakłada program czy nie? Jak efekty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Robiłem.
Robiłem regularnie jak zakładał program. Niemal codziennie.
Jak maksa miałem powiedzmy 7 i doszedłem do serii gdzie już robiłem tyle powtórzeń to po 2 dniach zaczęły się problemy z regeneracja.
Im więcej serii bliżej maksa tym ciężej. Codzienny trening był zbyt częsty.
Dla mnie!

Być może przy mniejszej liczbie powt - do 3, jak się jedzie wariant 3RM jest inaczej, bardziej siłowo.

@Nieraz robił chyba taki niskopowtorzeniowy wariant z podwieszonym ciężarem.

Moja opinia - sproboj od szczebla niżej.
Jak masz w maksie 5 to zacznij od 3RM, zobaczysz jak reagujesz na codzienny trening, a za 2tyg wejdziesz na kolejny etap.
Możesz też robić co drugi dzień, jeśli czujesz że jest ciężko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
Dzięki
Właśnie chciałam zacząć od 3RM i nie codziennie jak w programie, tylko 2-3 dni pod rząd i przerwa, bo muszę jeszcze ćwiczenia na przeszkodach uwzględnić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Ile masz w maksie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 2288 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 75820
Z obiciążeniem nie przepracowałem pełnego cyklu chyba, ale robiłem też bez obciążenia i progress był spory, dlatego polecam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Nie było tak że doszedłes do 5x5 i potem, zwiekszyles ciężar i od nowa to samo robiłeś?
Nie pamiętam dokładnie w jakim zakresie powtórzeń te drabiny robiłeś ale ciężar dokladales i chwaliłeś. To na pewno!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
Panteon myślę, że maks to 3, może 4 pełne powtórzenia nachwytem. Dlatego chcę zacząć od 3rm. Zależy mi na progresie więc chciałabym sprawdzony, konkretny program
Nieraz dzięki za opinię.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

1 Głosowanie II Edycji Kraty na Lato 2014

Następny temat

Let's get ready to rumble! Życie na sportowo.

WHEY premium