SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT - Kettle i inne :-)

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 700000

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12127 Napisanych postów 30541 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130990
Nigdy nie nazywałem tego co jem śmieciami żywnościowymi.
Właściwie to chyba nikt nie je tak aby dostarczyć odpowiednią ilość mikro i makroskładników.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
panteon
Fotka z neta, bo za dużo zachodu, żebym zrobił fotę, potem przełożył kartę z aparatu do kompa, czekał aż ją odczyta (długo to trwa!), kopiował, wklejał..
Musicie uwierzyć na słowo, ale w sumie - nikt nie musi wierzyć.. Nie ma to znaczenia


Przeciez mozna znacznie prosciej,robisz fotke smartfonem i piszac na mobile sfd ( m.sfd.pl) na tym tez smartfonie od razu z niego wysylasz fotke.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
@Ojan
Każdy nadmiar jest niepożądany. Śmieciowy podwójnie, a mam na myśli głownie alko a zaraz za nim łakocie, o co nie trudno w tym okresie

@Drazekm
Łatwiej mi wstawić link do fotki z neta Korzystam z laptopa, a na smartfonie czasem tylko kontroluję, co się tu dzieje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
He a ja glownie pisze ze smarka lub tabletu dlatego nie uzywam polskiej czcionki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Tobie Drazekm to odpuściłem...
Niebawem zacznę robić formę na lato, na całe życie
..to może będę podpytywał, choć mam całkiem inny genotyp i nie wiem czy jest sens..

Na początek planuję uciąć śmieci (takie "codzienne", bo mam kilka imprez w styczniu) i zobaczę co się będzie działo.
Z jednej strony to też tłuszcze bym odpuścił (jednak ograniczał, choć nie unikał) - pa pa buletproof coffee.. chociaż tej kawy to może bym nie odpuścił

Taki konkretny cel na 2018, to zejść do -72kg i może 85cm w pasie (pępek) - to ciężko określić, bo też ciężko skupić się na traceniu cm w konkretnym miejscu, a jeszcze z brzucha to na końcu idzie..
72kg bez wyginania, odwadniania i tego typu rzeczy. Pamiętam, jak kiedyś się śmiałem, że przy prawidłowym BMI mogę ważyć 72kg. Wtedy ważyłem jakieś 67.. Dawno!


Zmieniony przez - panteon w dniu 2017-12-25 23:56:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 2288 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 75820
3x max w LCCJ to może być trochę mało, raczej trzeba by pomyśleć o dużej objętości - drabiny idealnie się nadają. Może też podział na ciężkie-lekkie-srednie sesję.

Planu Nuperta nie znam, ale jak podlinkujesz, to chętnie poczytam. ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Musiałbym odkopać dzienniki swoje.

Było jakoś tak, że 20-30min robisz sety po:
7 powt
8 powt
3-5-7 powt
3x tygodniowo przez 4-6tygodni.
Starasz się zagęszczać..

Coś w ten deseń. Szukać tego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 2288 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 75820
panteon
Musiałbym odkopać dzienniki swoje.

Było jakoś tak, że 20-30min robisz sety po:
7 powt
8 powt
3-5-7 powt
3x tygodniowo przez 4-6tygodni.
Starasz się zagęszczać..

Coś w ten deseń. Szukać tego?



Nie, spoko, tak tylko z ciekawości pytałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424


Wszystkiego dobrego
Wytrwania w noworocznych postanowieniach !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
Ćwiczysz coś?

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

1 Głosowanie II Edycji Kraty na Lato 2014

Następny temat

Let's get ready to rumble! Życie na sportowo.

WHEY premium