SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT - Kettle i inne :-)

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 699964

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
SWPark

1. drążek nachwytem - 4x6
2. dipy - 4x10
3. drążek - żmijka - 4x7 (ostatnie dwie serie już na raty)
4. pompki z akcentem na niskiej poręczy - 5x20
i
5a - wznosy kolan w zwisie na drążku
5b - przysiady bez obciążenia
2x (1,2,3,4,5,6,7,8,9,10)

70min

5a i 5b - 1 HLR, 1 przysiad, 2HLR 2 przysiady itd do 10. potem przerwa z 2min i powtórka.
W planie była piramida 1-10-1, ale że się zasapałem i nogi zrobiły się ciężkie, to zrobiłem przerwę "na górze" i potem jeszcze raz zrobiłem drabinkę.
Serie po 8 i 9 powt chyba zrobiłem po dwa razy - zgonie z zasadą Lucyny - jak się mylisz w liczeniu, to zrobiłeś "to mniej".

Spróbowałem też pompek z akcentem na niskiej poręczy a nogi na oponie od traktora - niewygodnie z tymi nogami. Więc robiłem standardowo - wersja dla kobiet

Bardzo fajny trening wszedł! Mimo że późno spać poszedłem, bo się rozgadałem..
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
no jedyna sluszna metoda ;) tak mnie nauczyli liczyć ;) na pewno wtedy nie oszukasz się na powtórzeniach i nie zrobisz mniej ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 76 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6099
Ogórasy wyglądają spoko. Niekoniecznie do lodówki, zależy w ile to zjesz. Małosolne? Czy już jako kiszone?.

Nie widzę liści dębu czy wiśni/porzeczki?.


Zmieniony przez - kuerten1971 w dniu 2018-07-29 16:13:08
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Lucyna86
no jedyna sluszna metoda ;) tak mnie nauczyli liczyć ;) na pewno wtedy nie oszukasz się na powtórzeniach i nie zrobisz mniej ;)


Dlatego tak też robię!
W sumie zawsze tak robiłem, bo wolałem zrobić 10 za dużo niż 1 za mało
Tylko nie wiedziałem, że to JEDYNA SŁUSZNA METODA.

Ogórki prezentują się spoko.
Liście wiśni/porzeczki/dębu są opcjonalne, a że nie mam - to nie daję..
Jeden słój otworzyłem. Na razie "bardzomałosolne", ale może jutro będą OK.
Nie wiem ile zajmie nam zjedzenie zawartości słoja. Pewnie kilka dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Jeśli robisz na małosolne, wygodniej jest korzystać z jakiegoś otwartego większego naczynia (kamieniak). Przykrywasz od góry talerzykiem, przyciskasz kamieniem i masz prawdziwe ogóry "ze wioski"

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Wiem, ale nie posiadam niczego takiego ani nawet podobnego.
Pierwszy słoik już zaczynamy wyjadać, a drugi będzie bardziej kiszony niż małosolny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 76 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6099
https://forum.nagrzyby.pl/viewtopic.php?f=15&t=14421

Ja robię tak, że w mniejszym słoiku a po otwarciu i zjedzeniu ogórków można wrzucić jeszcze jedną partię do tej samej wody. Trzeba tylko obserwować (bo teraz jest ciepło) pianę,pleśń na górze, żeby się nie zrobiła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Treningi leżą i kwiczą, choć o leżeniu nie ma mowy.
Spacery, basen, orlik i takie tam - jak to z dziećmi.
Dlatego i wpisów treningowych brak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
To chociaż napisz jak ogórki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
jedziesz z tą aktywnością Panie kolego !!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

1 Głosowanie II Edycji Kraty na Lato 2014

Następny temat

Let's get ready to rumble! Życie na sportowo.

WHEY premium