SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT - Kettle i inne :-)

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 699853

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
Ja p******e co za rozkminy Panteon jakiś czas temu napisał, że waży 70 kilka kilogramów to tyle pewnie waży. Nie wiem po co miałby głupoty pisać. Ja mu wierzę, zresztą sam mam podobną budowę


Zmieniony przez - adam77 w dniu 2017-11-14 17:14:06
2

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Chyba to do mnie :), nie twierdze ze nie wazy tyle ile pisze tylko ze wyglada na wiecej i to wszystko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Myślałem, że po prostu obejrzałeś filmik z kolegą, on wyraził swoje przewidywania co do mojej wagi, Ty je mi tutaj przekazałeś, no i napisałeś, że Ci przykro...
Posmutniałem..

A na poważnie!

Pisałeś kiedyś, że z Twojego wizualnego pomiaru ważę więcej niż podaję. Przyjąłem to do wiadomości.
Ustawienie kamery/aparatu zmienia ogólne odczuwanie "wielkości", a nie - że wyszczupla.

Perspektywa żabia:



Duża butelka.. a niby tylko 2 litry..

Bardziej podoba mi się dzisiejsze ustawienie kamery (na wysokości barków) - wyglądam dla siebie naturalniej

Film miał na celu pokazanie wyciskania pochylonego, a nie wspaniałości mojej sylwetki. Wyciskanie pochylone się do tego nie nadaje, bo trzeba nabrać powietrza do brzucha żeby się ustabilizować - i brzuch jest jak balon "bezpieczeństwa". Pisałem o tym u Nieraza, jak wrzucił film z tym ćwiczeniem.
Jeszcze jak ktoś ma ten brzuch jak ja.. może nie powinienem nagrywać BP..

Wiem jak wyglądam i ile ważę (to mniej więcej, bo waga lekko przesunięta już dodaje!!! ale zakupiliśmy nową - bez bajerów, mechaniczną - dla odmiany).
Właściwie waga to nie jest dla mnie tak znacząca jak obwód pasa...
Waga interesuje mnie o tyle, że łatwiej mi porównać moje wyniki z innymi - w przeliczeniu na %masy ciała.
Jak jakiś 120kg osiłek pociśnie 40kg i się cieszy, wszyscy mówią WOW, a to 1/3 jego wagi, więc to tak jakbym podniósł 25kg, czy tam 30 (dla moich 90kg) - a to wrażenia na nikim nie robi.

Zresztą sam zawsze w konkursach chcesz korzystać z tabel wilksa, czy jak to się tam zwie, żeby ciężar przyrównać w odniesieniu do wagi - i mi tylko do tego jest potrzebna znajomość masy ciała.
Wiem, że ćwiczenia z masą ciała będą lepiej szły przy niższej wadze...
Wiem, że z mniejszym brzuchem będę lepiej wyglądał

@Adam
70kg to ważyłem we wrześniu, przez godzinę.. Teraz tak pod 75 dobijam...
W sumie - nie mam po co ściemniać; nawet redukcji żadnej teraz nie próbuję, tylko nie chcę się zapuścić i mi się alarm włączył.

@Drazekm
Spoko - pozory mylą


Zmieniony przez - panteon w dniu 2017-11-14 17:24:15
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Nie twierdze ze nie myla, czesto ogladajac tv nie mamy dobrego rozeznania co do wzrostu i nie pisze ile wg. mnie mozesz wazyc,to bylo stwierdzenie kolegi ja pisze to co widze i tyle,chyba ze sobie nie zyczysz to moge nie pisac.Wpisales moj nick i zapytales co ja na to czy nadal jestes wiekszy przy wyzszym ustawieniu kamery to napisalem co widze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
drazekm
_Szajba_
No, na lekkoatletę Panteon nie wygląda, zaprzeczyć temu nie sposób, ale na pewno nie wygląda na grubasa. Jest krępej budowy ciała i tyle na ten temat.

"Grubas" to nie moje slowa,"krepej budowy",bardzo ladnie i dyplomatycznie.


Określenie "krępy" nie jest ani ładne ani dyplomatyczne. Jest to określenie typu sylwetki, podobnie jak szczupły czy atletyczny.
Wiem że "grubas" to nie Twoje słowa (przeczytałem wcześniejsze posty ). Wierzę, że nie użyłbyś takiego słowa, powszechnie uważanego za obraźliwe, nawet gdyby Panteon codziennie pytał Cię o jadłospis.
1

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
@Drazekm

Kamerkę ustawiłem specjalnie dla Ciebie.
W sumie to o nic nie pytałem, tylko poinformowałem:

panteon
specjalnie dla Drążka ustawiłem wyżej kamerkę - już nie jestem takim wielkoludem :)


Widzę różnicę, ale nie jest duża jeśli chodzi o odbiór sylwetki. Wcześniejsze filmy były kręcone z wysokości bioder.

Burza w szklance wody się zrobiła. Jakaś taka utajona agresja.. Nie wiadomo skąd. Ja jestem spokojny.. Co mi tam, że ktoś wyważył mnie na 90kg, czy nazwał grubasem. 40kg anorektyczki też uważają siebie i wszystkich innych za grubasów, chociaż im kości wystają - także się nie przejąłem tą opinią.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Dobra konczmy temat,Panteon kulki super ciezar przynajmniej dla mnie ja ew muglbym to tylko oderwac od ziemii,ten styl podnoszenia przypomina mi jak kiedys za nastolatka rozciagalem ekspadery gumowe na plecach,mocno sie schylalem gumy zapieralem o plecy i wypychalem rece na bok,szly w ten sposob na raz dwa komplety po 5 gum czyli 10 to byl rekord nikt tyle nie dal rady z tych co probowali.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Zaczęło się słodzenie, więc jeszcze raz wrzucę filmy!

Seria 1. była w strachu, to koślawo wyszło i nie pokażę

Seria 2.:




Seria 3.:




Seria 4. nie została nagrana, bo dwa różne ujęcia wystarczą

Jestem zadowolony. Na lewą weszłoby i 3x, ale trzeba trochę poczekać. Oswoić kulę! Na nowo zajarałem się tym ćwiczeniem.
Jak ktoś jeszcze nie robił, to polecam spróbować choćby i z 20kg, bo ja tak właśnie zaczynałem - wykorzystywałem 20kg kulę do ćwiczenia mobilności pod kątem wyciskania pochylonego (i zamiast rozciągania). Chociaż właściwie, to zacząłem już dawniej od wiatraków na koniec treningu. I tak to ewoluowało
Na dzień dzisiejszy wiem że kula 36 kg jest mi niezbędna.. Jeszcze jak zejdę z wagą do 72kg... Będzie połowa masy ciała! Ale to na przyszły rok..
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
Panteon nie wiem jak tam Twoje odczucia ale na filmie wygląda jakby ta kula nic nie warzyła Elegancko

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ładnie, bardzo ładnie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

1 Głosowanie II Edycji Kraty na Lato 2014

Następny temat

Let's get ready to rumble! Życie na sportowo.

WHEY premium