SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT - Kettle i inne :-)

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 699962

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
koleś z tyłu ma niezłego " baniaka" ;) też się zastanawiam co dorzucić jeszcze do swoich treningów. Chciałam coś na luzie ... może pole dance bo dzięki temu też lepiej będzie mi się gimnastyczne elementy wykonywać... ale to jeszcze zobaczę ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Baniak z tyłu - znaczy kettel?
Może to 92kg

Chcesz coś z kettlem, czy ogólnie mało Ci?
Chcesz zajęcia na które masz się stawiać w wyznaczonych dniach i godzinach? Czy w domu?

Jeśli kettle, to nieinwazyjne jest Simple & Sinister.
10x10 wymachów + 5x1/1 tureckich wstawań.
Nie ma po tym zakwasów i generalnie niczemu nie przeszkadza.
Wpływ na sylwetkę - skrajnie różne opinie - jedni tym się odchudzają (tacy bardziej zapuszczeni) a inni - powiększają tyłek, uda, plecy, barki, nawet w okolicy miednicy można przytyć

Chyba, że wolisz zajazd, to mogą być kompleksy, albo nawet same rwania kettla
Zajechać się można i bez sprzętu, ale czy będzie z tego jakaś długoterminowa korzyść, to nie wiem..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
powiększać tyłka i ud to ja nie chcę ;) i tak są masywne niestety ... ja chcę pójść bardziej w coś co mi ułatwi gimnastykę i poprawi mobilność, ale żeby nie było nudne bo wtedy szybko rzucę tym w cholerę ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12127 Napisanych postów 30541 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130988
Lucyna86
powiększać tyłka i ud to ja nie chcę ;) i tak są masywne niestety ... ja chcę pójść bardziej w coś co mi ułatwi gimnastykę i poprawi mobilność, ale żeby nie było nudne bo wtedy szybko rzucę tym w cholerę ;)
O tych udach i tyłku to opinia mężczyzn czy kobiet?
O co chodzi z tą gimnastyką? Czyżby fascynacja jogą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
nie nie żadną jogą. W crossficie jest sporo elementów gimnastycznych stąd chcę nad nimi popracować. Co do moich ud i tyłka to opinia moja i ta jest dla mnie najważniejsza ;) ogólnie ludziom się podoba, ale mi średnio jak słyszę o masywnych udach, któe zawsze były moim kompleksem ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Jak macie dodatkowe zajęcia z gimnastyki - to byłoby najszybsze i najbardziej efektywne

Myślałem, że chcesz coś z kettlami.

Panie Janku - opinie głównie facetów, bo po prostu więcej facetów robi ten program.
Mi się wydaje że rośnie najsłabsze ogniwo - jednym tyłek, innym barki, a jeszcze innym przedramiona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12127 Napisanych postów 30541 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130988
Lucyna86
nie nie żadną jogą. W crossficie jest sporo elementów gimnastycznych stąd chcę nad nimi popracować. Co do moich ud i tyłka to opinia moja i ta jest dla mnie najważniejsza ;) ogólnie ludziom się podoba, ale mi średnio jak słyszę o masywnych udach, któe zawsze były moim kompleksem ;)
No to jak to w końcu jest!?
Słyszysz swój wewnętrzny głos i on mówi, że masz masywne uda?

Gimnastyka w CF? - np. co?
Pompki w staniu na rękach przy ścianie - widziałem; wymyki chyba też robią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
Ojan bardzo duo jest elementów gimnastycznych głównie na drążku. Pompki w staniu na drążku to HSPU ;) samo chodzenie na rękach też jest ;) tak to mój wewnętrzny głos i ubrania mówią mi że są masywne ;) ogólnie to mam zawsze spory problem z zakupem spodni. Jestem dosyć wysoka i talię mam nawet ok. Jak na długość spodnie są dobre to z reguły są za szerokie w pasie, jak są dobre w pasie to są za krótkie, jak są dobre na uda i tyłek to znowu odstają w pasie ... każdy zakup spodni dla mnie to jest męka ;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Lucyna,
nie ćwiczycie tego na treningach?

Ze spodniami mam podobnie
Dobre w pasie są zbyt szerokie w nogawkach.
Dobre w udach są zbyt wąskie w pasie.
Dobre w pasie i w udach są zbyt długie..

Ty to możesz przerzucić się na sukienki i spódnice
Mi pozostaje ewentualnie kilt..

Dzień po SW - dniem regeneracji.
Są jakieś tam potreningowe boleści, ale wszystko w normie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
ile byś chciał pocisnąć we wrześniu w Twoim konkursie? albo w ile będziesz celował?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

1 Głosowanie II Edycji Kraty na Lato 2014

Następny temat

Let's get ready to rumble! Życie na sportowo.

WHEY premium