SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CHODZENIE NA RĘKACH- POMÓŻCIE

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 42714

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 207
Wydaje mi się, że to najlepszy dział na ten temat- bo pewnie niejeden z Was nie ma z tym problemu... MUSZĘ w ciągu 3 tyg. nauczyć się chodzić na rekach, na tyle przynajmniej żeby przejść chociaż 4m.... Ze sprawnością nie jest tak źle, z prostymi akrobacjami radzę sobie w miarę, ale to dla mnie przeszkoda nie do pokonania... Jak ćwiczyć? Rąk za słabych nie mam, bardziej problemy z równowagą...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11
Naj,naj,naj lepszy sposób to stać na rękach ile ręce pozwolą opierając się nogami pod ścianą...100% SKUTECZNOŚĆ
...A z chodzeniem na rękach jest tak iz raz jak się nauczysz nigdy nie zapomnisz...
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 207
No tak, tylko czy stanie z opieraniem się o coś nie za bardzo przyzwyczaja do takiej "pomocy" ? Potrzebuję właśnie stać samodzielnie.. ale dzięki za odpowiedź.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11
hehehehhe...staraj sie oddalac od ściany i przyblizac chodząc na rękach -pewnie NIE BYŁO PRÓB Stąd ta odpowiedz...EFEKT murowany jeśli tylko będziesz ćwiczyć ...
Pozdrawiam
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 83 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 621
Coś Ci kolego powiem i obiecuję, że nie będzie bolało. Około osiem miesięcy, tyle zajęła mnie nauka chodzenia na rękach. Ale nauczysz się o wiele szybciej ponieważ ja jeszcze uczyłem się podskoków w chodzie i długodystansowych przetarc więc to bardziej złożona sprawa.

Prawdą jest, że raz wyuczony balans nie zostanie nigdy zapomnianym.
Najlepszą techniką jest jak najbardziej praca z oparciem a więc zaczynasz od ściany próbując od niej wreszcie odejśc. Używaj swobodnego zwisu, jako pozycji przygotowującej do przeciążeń, rób pompki na rękach będąc opartym o ścianę nogami, nie bagatelizuj pomocy partnera, spróbuj kiedyś związac nogi.

Długotrwałe przebywanie w tej - nietypowej - pozycji powoduje silne dokrwienie mózgu co może w sobie nieśc zagrożenie wylewem choc tylko kilka razy zakręciło mnie się w głowie to jednak kiedyś pokonując dłuższy dystans wpadłem w jakiś rodzaj transu co mnie przestraszyło bardzo.

Japońscy wojownicy feudalni potrafili przejśc na rękach kilka kilometrów dziennie więc nie wierzę, że Tobie nie uda się przejśc chocby dwustu metrów. Próbuj ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 207
PRÓBY BYŁY!Staje przy ścianie, ale boje się że to mnie uczy właśnie pójścia na łatwiznę- w końcu zawsze jak się zachwieję mam podparcie pod nogami,a nie szukam równowagi...Ale skoro kolejna osoba pisze, że tak jest dobrze się uczyć, będę próbować dalej...Rozumiem że stawać plecami do ściany? Te 3 tyg. na naukę to jest naprawdę max. nie mogę dłużej niestety czekać...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 83 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 621
Ika [ dziewczyna czy chłopak bo nie wiem, w jakim stylu pisac ? ], a jak się uczyłaś/łeś jeździc na rowerze, z dodatkowymi kółkami czy nie ?
A jak to było z pływaniem ? Od razu wrzucono Cię na głęboką wodę i powiedziano " płyń " , czy może zaczynałaś/łeś od deseczki ?

Plceami do ściany no chyba, że potrafisz z równą łatwościa ustawic ciało brzuchem do oparcia i próbuj. Martwią mnie te 3 tygodnie bo Twoja determinacja może Cię wpędzic w niezłą kontuzję.
Oprócz właściwych cwiczeń pomyślałbym na Twoim miejscu o regularnym wzmacnianiu mięśni ramion i obręczy barkowej.

Próbuj i odzywaj się bo jestem bardzo ciekawy co zrobisz przez te 3 tygodnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 207
Dziewczyna... uwierz, że mnie też te 3 tyg. martwią, ale jak już pisałam, nie zaczynam od podstaw i muszę sobie poradzić, gorzej że kontuzję właśnie złapałam, ale mam nadzieję że to nie będzie akurat przeszkadzać. Porównanie z rowerkiem chyba mnie przekonało ;) I dzięki za pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 83 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 621
Odzywaj się ... tylko, żeby było mi tu szczerze !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1549
http://arvind.neostrada.p...andtutorial.avi zobacz sobie to powinno ci pomoc

"le parkour the art of movement is less a sport more like a way of life..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 83 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 621
Wszystko w porządku z tym linkiem u Was ? U mnie coś kiepsko ...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

coca-cola na trasie?

Następny temat

Coś zgrzyta !?

WHEY premium