SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CHODZENIE NA RĘKACH- POMÓŻCIE

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 42734

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 207
U mnie też nie idzie, niestety... tak czy inaczej- dzieki wszystkim za rady i będę na bieżąco meldować o postępach (mam nadzieje że będą).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 778
poprostu trzeba cwiczyc,z dnia na dzien pojdzie coraz lepiej,mi to zajelo 4 miesiace i jak juz raz sie nauczysz chodzic na rekach to bedziesz umiała juz zawsze:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1452
http://arvind.neostrada.pl/divx2handstandtutorial.avi  tutaj cały link poprawy do tego tutka,
http://bttg.zalesie.eu.org/viewtopic.php?t=1059 a tutaj ewentualne uzupełnienie wiadomości dot. stania na rękach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 530 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1958
sprobuj wlasnie robic najpierw przyscianie - ale tez postaraj sie przetrzymac ten moment kiedy unosisz sie na rekach - kiedy ciezar ciala koncentruje sie i opada na druga strone (pewnie wiesz o co chodzi) im bardziej ten moment przecwiczysz, tym latwiejsze bedzie utrzymanie sie na rekach i rownowaga - postaraj sie tez stawac na rekach nie koniecznie przy scianie tylko w dowolnym miejscu, jesli juz to opanujesz to i z chodzeniem bedzie ok. pozdrawiam

:) Wszystko da sie zrobic

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 207
Z powodu małego wypadku okazało się, że te 3 tygodnie to jednak za mało... Już prędzej ustoję trochę, ale kiedy próbuję chodzić, najczęściej z czyjąś asekuracją, nogi strasznie chwieją mi się na boki... Co można na to poradzić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9
Po pierwsze zacznijmy od podstaw!!!!Jak trzymasz nogi gdy juz stoisz.Trzeba zawsze trzymać je razem i WYPROSTOWANE.Dopuszczalne jest jedynie wygięcie w odcinku lędzwiowym całego ciała do tyłu.Staraj się zawsze obciągać palce.To owszem też pomaga.Po drugie musisz być spięty od pasa w dól tzn w góre jeżeli stoisz na rękach.Jednym słowem napinasz pośladki,uda i łydki.Po trzecie staraj się chodzić na lekko ugiętych ramionach.To pomaga utrzymać równowage.Jeżeli przemieszczasz dłonie w celu utrzymania równowagi rób to bardzo szybko i staraj się jak najmniej odrywać je od podłoża.Jeżeli miałbyś jeszcze jakieś pytania pisz gg 3130270.Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 530 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1958
no wlasnie, wszystko zalezy od podstawy i nastawienia:) Nogi powinny byc razem, mozna oczywiscie sobie machac, ale to juz wyzsza szkola jazdy, zawsze musi byc rownowaga bo inaczej bedzie wielkie bam. Jezeli opanujesz dobrze samo stanie - i nie bedziesz sie przewracac, samo chodzenie, to juz tylko kwestia dodatkowych cwiczen, ale jesli masz kontuzje to narazie zostaw to wspokoju. Jak sobie radzisz z nadgarstkami?

:) Wszystko da sie zrobic

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9
Z nadgarstkami bardzo dobrze.Tzn z jednym;)W tamtym roku mialem złamaną ręke i teraz po dużym wysiłku zrobił mi się wylew z torebki stawowej i mam taką śmieszną wystającą kulkę.To bardzo bolało.Nie mogłem się nawet podeprzeć;)Odczekałem z 2 tygodnie i ręka jak nowa no ale kulka została:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 279
moim zdaniem chodzenie jest łatwiejsze niż stanie w bez ruchu...?!Ja po 3 tygodniach chodziłem jak głupi! a stać to do tej poru dobrze nie umiem!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9
Masz racje ale to jest chodzenie dosłownie 'jak głupi'.Jeżeli natomiast chcesz być dla siebie sam 'Sterem,żeglarzem i okrętem 'czyli kierować gdzie chcesz iść musisz zacząć od stania w bezruchu)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

coca-cola na trasie?

Następny temat

Coś zgrzyta !?

WHEY premium