SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT - Kettle i inne :-)

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 699958

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Miałem takie cykle treningowe, że nawet pot nie płynął, albo było go mało.
Niby pocenie o niczym nie świadczy, ale ma wpływ na psychikę - jest pot, znaczy dobry trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Typowa masa - nogi zaczęły się ocierać, ruchomość w stawach barkowych zmalała, zakwasy, wszechobecna obolałość..
Uda, brzuch, barki, ramiona, mięśnie klatki - wszystko czuję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12127 Napisanych postów 30540 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130987
panteon
Typowa masa - nogi zaczęły się ocierać, ruchomość w stawach barkowych zmalała, zakwasy, wszechobecna obolałość..
Uda, brzuch, barki, ramiona, mięśnie klatki - wszystko czuję.

Zmniejsz objętość - u mnie to się sprawdza (na razie tak myślę).
Mniejsze bóle a dzisiaj nawet prawie byłem zadowolony z treningu przysiadów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Planuję pociągnąć tak 6tyg (mam zrobione 8 treningów z zaplanowanych 18).
Jakoś to wszystko przeżyję. Treningi dają mi satysfakcję, progres jest, nie będę niczego zmieniał.
Jak skończę, to może podmienię kule 2x20 na 2x24 i popracuję siłowo z tymi samymi ćwiczeniami w schemacie 5x5. Czas pokaże.

Co do zakwasów i obolałości - objętość to raz, ale jeszcze są to dawno niestosowane ćwiczenia, także z tego powodu też mogą być takie dolegliwości.
Boli to rośnie!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 2288 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 75820
panteon
Planuję pociągnąć tak 6tyg (mam zrobione 8 treningów z zaplanowanych 18).
Jakoś to wszystko przeżyję. Treningi dają mi satysfakcję, progres jest, nie będę niczego zmieniał.
Jak skończę, to może podmienię kule 2x20 na 2x24 i popracuję siłowo z tymi samymi ćwiczeniami w schemacie 5x5. Czas pokaże.

Co do zakwasów i obolałości - objętość to raz, ale jeszcze są to dawno niestosowane ćwiczenia, także z tego powodu też mogą być takie dolegliwości.
Boli to rośnie!!


I to mi się podoba! Oby tak dalej!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
"Dolegliwości" nie stanowią problemu. Są miłą odmianą właściwie.
Trzeba mi nowych bodźców - jakkolwiek by to nie wpłynęło na sylwetkę, a mam nadzieję, że ta się poprawi i sił przybędzie.
Przypominam, że mam w planach pocisnąć 36kg do końca roku!
32kg na prawą mam zaliczone. Kiedyś... Teraz nie wiem czy bym tyle wycisnął. Na razie nie podejmuję próby (32 mam głęboko ukrytą). Na lewą weszło 30kg.

W planie też było, żeby to 36kg było połową masy ciała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 10132 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 68495
Zaraz wycyganię plan na 36 na 8 tyg od kolegi jak chcesz. Założyłem się z nim. Celuje w 36 a ja powiedziałem, że jak do końca roku prawilnie wyciśnie 40 kg to przez dwa tygodnie nie będę jadł mięsa i nic co zwierzęce.

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
MaGor
Zaraz wycyganię plan na 36 na 8 tyg od kolegi jak chcesz. Założyłem się z nim. Celuje w 36 a ja powiedziałem, że jak do końca roku prawilnie wyciśnie 40 kg to przez dwa tygodnie nie będę jadł mięsa i nic co zwierzęce.

sie przerazilem ale ponoc bez jedzenia miesiac mozna , możesz pic nadal wywar z kosci picie to nie jedzenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 10132 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 68495
Nie pociśnie. Pracuje nad 36. 32 pociska tak na słowo honoru. Załóżmy, że wyciśnie. Będziemy mieli końcówkę października. Bartek zaleca 2 miesiące przerwy przed kolejną kulą.
Wariant A: czeka dwa miesiące - a potem w tydzień pociska 40 kg - kto trzymał odważniki, różniące się od siebie 4 kg wagi ten wie, że to nie takie hop-siup. Nie da rady
Wariant B: Bartek pisze mu kolejny plan na 40 kg i on zaczyna go robić od razu po 36. Tego się trochę obawiam

Analiza SWOT przeciwnika:
Czynniki wewnętrzne
Silne strony: zawodnik młody i zaciekły
Słabe strony: narwany, niedokładny, nie docenia roli regeneracji, weganin, potrafi pochlać dwa-cztery dni (jakbym miał 30 lat i takie ładne koleżanki to też bym balował )

Czynniki zewnętrzne
Szanse: fachowa pomoc ze strony jednego z najbardziej ogarniętych SFG2 w kraju
Zagrożenia: podatny na wpływy, robi odstępstwa od planu, dokłada od siebie (wpadliśmy w dyskusję na temat równoczesnego przygotowania do ST i teraz dokłada do treningów pressa snatch)

Jeżeli silne strony spotkają się z szansami - wpieprzam sałatę i popijam mlekiem migdałowym, a na obiad jem kotlety z buraka
Jeżeli zagrożenia trafią na grunt słabych stron - świniobicie i wyżerka pełnowartościowa, bez zakłóceń

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
W drugim przypadku - kolega powinien ową świnię opłacić i ubić...

Widzę zmiany w dziale - trzeba będzie zadbać o multimedia, a nie takie zwykłe filmy wrzucać.. Albo nie wrzucać! To też jakaś opcja

Jadę swoje jeszcze 10 treningów (średnio co 3dni, więc ze 4tyg maks to zajmie).
Potem może zrobię testy w wyciskaniu, a może od razu przejdę na 5x5.
5x5 to opcja docelowa. Nie wiem też czy w wyciskaniu byłoby 2x24 (mam nadzieję), czy już specjalizacja i wyciskanie jednorącz..
W pierwszej połowie października może bym zaczął (5x5), a w końcówce listopada skończył.
Niewiele miejsca na pracę nad pressem - zostałoby półtorej miesiąca do końca roku, a wiadomo jak ma się koniec roku z treningami - nie po drodze
Tak sobie liczę

Jutro planuję drążek i przysiady
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

1 Głosowanie II Edycji Kraty na Lato 2014

Następny temat

Let's get ready to rumble! Życie na sportowo.

WHEY premium