SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT - Kettle i inne :-)

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 702405

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zgadzam się, rób to co sprawia Ci największą frajdę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
1. określić cel
2. określić drogę do celu
3. działać

Jako, że celem jest poprawa sylwetki, to drogą jest bardziej kulturystyczne podejście - stąd trening z masą ciała
Co do kettli - jak mam rozgardiasz na chacie, to jak kettla wyjmę to dostanę nim po głowie, a jak rzucę się na glebę popompować, to żonka tyko westchnie..
Z drugiej strony - nie mam aż tak dużo tych treningów - właściwie to jak na lekarstwo..
Zdrowie się poprawia, pogoda też - myślę, że będzie lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12152 Napisanych postów 30573 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131266
Jasne, że będzie lepiej!
Cieszę się, że mamy wspólny cel.
Będzie mi raźniej .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
@Szajba:
Tak sobie myślałem, że się nie dogadaliśmy.
Napisałem może nie dość czytelnie - " tempo takie sobie - typuję 7-8km " - chodziło mi o przebyty dystans w czasie 1h25min, a nie tempo 8km/h
Jeśli przeciętne tempo spacerowe jest 4,5-5km na godzinę, to w 90min daje 7,5km, a szedłem nieco szybciej niż "przeciętnie".
Ale to odnośnie wczoraj.

Co do fałdomierza. Dlatego pytam. Instrukcję nawet wrzuciłem. I filmik..
Najważniejsze, żeby mierzyć tak samo - pionowo czy poziomo - jak za jakiś czas zmierzę tak samo, a fałda się zmniejszy - znaczy jest dobry efekt Nie chodzi mi o wyliczanie BF, bo na udzie nie mam możliwości zmierzenia!!

Dziś było:
kardio z wózkiem - 20min
DIPY - 3,8,8,7,6,6,6 =44x
(15min)
kardio z wózkiem - 70min
bezpośrednio po powrocie
POMPKI - 4x25
Spróbowałem jeszcze military press z 2x16kg, ale po 2repach odpuściłem, bo już mocy nie było. Może gdybym zaczął od MP i pompki chciał zrobić potem, to jeszcze nawiązałbym walkę z ciężarem..

Dipy dają radość jeśli chodzi o ćwiczenia z masą ciała. Pompki są męczące, ale liczby dają w nich radość. Siady i wykroki są masakryczne - najgorsze z tego zestawu A podciąganie na drążku - jest po prostu ciężkie
Dipy na poprzecznym drążku muszę jeszcze gdzieś przy okazji przetestować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12152 Napisanych postów 30573 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131266
Z wykrokami mam problem.
Najtrudniej jest zrobić pierwsze powstanie z wykroku
Potem już leci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Kardio z wózkiem + opalanie ramion = 90min
W tym 10-15min:

DIPY: 5,8,8,8,8,7 =44x

Mam jeszcze zakwas po ostatnich dipach z pompkami i miałem nie robić, ale jakoś tak mnie wuzek pokierowałdo poręczy i się skusiłem..
Pomyślałem o delikatnym 5x5, ale że seria rozgrzewkowa do 5 ładnie weszła, to przycelowałem w dodatkowe 5x8.
8,8,8, weszło nawet spoko, kolejne 8,7, to już niemal do załamania. Ciut zabrakło do 5x8, ale jest bardzo dobrze!
Może gdybym wydłużył przerwy...

Coś tam jeszcze dzisiaj powinno wpaść..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
+ kardio z wózkiem 80min

Czy edycja postów będzie działać??

Dzień przechodzony i niedojedzony. Czy się opłaci??
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12152 Napisanych postów 30573 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131266
panteon
+ kardio z wózkiem 80min

Czy edycja postów będzie działać??

Dzień przechodzony i niedojedzony. Czy się opłaci??
Jasne że tak!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
2x tak?
Opłaci się? na wieczór dojadłem...
Będzie możliwa edycja? Szajbie edycja działa.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
Ładnie te dipy ci idą. To jest plus ograniczenia się do kilku ćwiczeń. Tylko jednak tego drążka bym zaniedbywał - to napisałem ja który ostatnio się nie podciąga
1

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

1 Głosowanie II Edycji Kraty na Lato 2014

Następny temat

Let's get ready to rumble! Życie na sportowo.

forma lato