SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT - Kettle i inne :-)

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 699834

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12124 Napisanych postów 30540 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130978
drazekm
Przeciwnie,chlopak widzi ze w koncu cos wychodzi tak jak chce trzymam kciuki

A ja u siebie trzymałem kciuki aby nie wychodziło!
I udało mi się - nic nie wyszło .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Błogosławieństwo Drazka! Ho ho ho!!
Teraz to już będzie lecieć!!

@Ojan
takie rzeczy to nie u mnie! Ale krata dobra!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Drazek się cieszy że mi coś poleciało, bo myśli, że dam mu spokój

Tymczasem weszło:

(2x16)
5 zarzutów
5 wycisków
5 przysiadów
5 wyciskań pchanych
5 przysiadów
x5 / 2min przerwy


Dzień ciężki. Było ciężko.
Chyba ostatni heavy day bez odkładania kulek w trakcie zestawu..
Najbardziej to męczą się jakieś mięśni przy łopatkach i barki - od trzymania rack position.

A wyglądało to mniej więcej tak:





U nich to jakoś tak lekko wygląda, a może to pierwsza seria
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
panteon


Filmik - długi, nic nowego właściwie, ale można obejrzeć:






Zgadza się ciekawy obejrzałem cały przed wyjazdem do pracy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Oglądałem niedawno lulając małą..

Gość jadł mniej więcej tyle samo kalorii, tylko że niskotłuszczowo (a wcześniej jakieś high fat).
Jadł teoretycznie zdrowe produkty - serki light itd. Nie jadł czekolad, cukierków, lodów itd - "śmieciowego żarcia".
Jakoś później podmienił te zdrowe produkty na cukier z cukierniczki, czym moim zdaniem nieco przeskoczył na śmieciowe jedzenie. W każdym razie - miał policzony cukier w danym produkcie (np. jogurt 0% tłuszczu) i zjadał tyle łyżeczek cukru ile owy jogurt posiadał. Robił tak z każdym daniem, w jeden dzień chyba tylko.

No i przytył, brzuch mu urósł itd...

A Ty Drazek szamasz te rzeczy przecież - serki, zupki chińskie itd - mógłbyś też nagrać taki dokument!!
I zaprzeczyć powyższemu..

Swojego czasu był film z McDonalda - "Supersize Me" czy coś.. Dobre to było!

Wpadł lekki obiad, trochę winogron - czas na kardio z wózkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Radze ogladnij film ponownie bo przy tym lulaniu nie bardzo go zrozumiales.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Może i coś tam mi umknęło, ale w jednym dniu podmieniał zwykłe jedzenie na biały cukier.
Główne przesłanie było takie, że jadł zdrowe jedzenie i dieta była wysokowęglowodanowa i niskotłuszczowa.
Jadł produkty fit itp. No i na tym przytył i podupadł na zdrowiu.
Zajadał się 40 łyżeczkami cukru dziennie - tyle że ten cukier był w składzie fit-produktów.

Przeciętny Australijczyk spożywa 40 łyżeczek cukru dziennie i on tak właśnie robił - około 41. minuty zaczyna o tym mówić.

Mam - 20:05 zaczyna ten eksperyment z białym cukrem. To był jeden dzień.

Może wyjaśnij co mi umknęło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 2288 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 75820
Produkty fit, light itd to nie przypadkiem żywność wysoko przetworzona? Jak już produkt ma taką nazwę, to omijam go szerokim łukiem.

Dobrze Ci idzie KBM, oby tak dalej! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
To jedzenie cukru na filmie mialo na celu uzmyslowic to ile cukru jest w produktach nie znaczy ze go jadl.


Zmieniony przez - drazekm w dniu 2017-06-10 17:52:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Przecież napisałem, że w jednym dniu tak zrobił - na filmie widać, że je ten cukier
Ogólnie, to te 40 łyżeczek cukru zjadał w produktach fit.
Nie pamiętam tylko, czy 40 łyżeczek to zalecany maks, czy australijska średnia.

Z produktów fit, to czasem sięgnę po colę bez cukru, ale chyba te słodziki są gorsze od cukru.. Niby tak samo podnoszą insulinę i jeszcze inne złe rzeczy robią.
Pobudzają też łaknienie, bo organizm myśli że dostał pożywienie, a tam zero kalorii.. W każdym razie - staram się jeść nieprzetworzone rzeczy.
Miskę mam prostą

Odnośnie KBM - piszą, że pierwsze trzy tygodnie mogą zmylić - bo niby takie lekkie są. Dla mnie nie były lekkie. Na granicy były. Teraz będzie skrócenie przerw odpoczynkowych, także będzie ciężko, ale mam nadzieję dam radę!


Zmieniony przez - panteon w dniu 2017-06-10 18:56:23
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

1 Głosowanie II Edycji Kraty na Lato 2014

Następny temat

Let's get ready to rumble! Życie na sportowo.

WHEY premium