SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT - Kettle i inne :-)

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 699862

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
No, to może jednak spróbuję

Jutro miał być LD, ale zobaczę.
Postaram się zrobić 5x (2,3,5) i ocenię czy to lekko, czy już średnio, czy może ciężko.

Chyba coś mnie łapie, bo gardło boli i ogólnie osłabiony jestem, a powinna być MOC!

Dochodzę do wniosku, że lepiej mi nie zasuwać z treningami co drugi dzień. Przy ROPie mi to pomogło.
Jak miałem do wyboru - zrobić 5 treningów w 10dni, albo 2-3 na tydzień, to wybierałem pierwszą opcję. Teraz już będę sobie nieco odpuszczał, a przynajmniej co jakiś czas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Z racji tego, że boli mnie gardło i takie tam, to zrobiłem

MEGALIGHT DAY

C&P (16) - 5x5/str
SNATCH (16) - 3x5/5
- źle mi się oddycha.

Nie ma co się szarpać, ale nie chciałem "stracić" dnia treningowego..
Dobrze, że weszło mi w HD 5x(1-5), bo nie wiem co bym zrobił

Drabiny 2,3,5 jak najbardziej nadal w planach!!

Zmieniony przez - panteon w dniu 2015-02-08 20:34:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z choróbskami to tak jest, że jak złapie to cały trening w łeb idzie. Mnie ostatnio uciekło 2tyg z KBM i teraz odrabiam. No nic, grunt żeby z głową i na spokojnie, bo zdrowie tylko jedno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Idzie ku dobremu...
Jak tak dalej bedzie, to jutro trening - rozpoznanie drabin 2-3-5, a w czwartek HD
Zobaczymy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
ROP (chociaż pewności nie mam czy to jeszcze ROP)

MEDIUM DAY

C&P (24) - 5x (2,3,5)

40min - sporo, ale synek mi się kręcił pod nogami i musiałem go huśtać i w ogóle.. Gdyby nie on, to byłoby szybciej, ale może nie zrobiłbym tylu drabin..
+ OS RESETy
- rolling na podłodze, elevated roll
- rocking, shinbox rocking, i jakieś kręciołki w pozycji shinbox.

Fajnie się czułem po tym.

Pressy - no, ta 4. i 5. seria po 5powt, to już niezbyt piękne były
Mogę to ocenić na medium day. Może ze 2 drabiny by jeszcze weszły - gdyby trening był na świeżo i na spokojnie.
O 10x(2,3,5) na razie nie ma mowy, ale postaram się trochę z tymi drabinami popracować

Balistyki nie było, bo gardło chore (ale jest coraz lepiej (tfu tfu)).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Może jednak spróbuj wskoczyć na 28 kg? Jak zrobisz w HD 3x1 to też coś do przodu no i zawsze to 28kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Siłę robię w sumie od kwietnia zeszłego roku!! z małymi przewami..

MT, KBS, TT, ROP..
Jedynie KBM 6tyg i SAP 4tyg (te dziwne kompleksy Iardelli) były takie bardziej.. sam nie wiem jak to nazwać. Sylwetkowe.. ??

28 napocznę programem Kennetha Jaya - Perfecting the Press!
Tj będę wyciskał 16 (może 20) w volume day (150x) a 24 w strength day (10-20x po 1-3 powt) i będę tym progresował w wyciskaniu 28 (32... 36!) praktycznie bez dotykania takich dużych odważników

Jakieś tam sporadyczne pressy i BP będą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 2288 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 75820
Chciałem proponować tak jak Neo, abyś łapał za kb28, ale może lepiej, bo będzie można na podstawie Twoich wpisów łatwiej przyswoić wspomniany program :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
28 - może i tak, ale nie ROP!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Jestem tak pomiędzy zdrowiem a chorobą..
Mam lepsze i gorsze dni - czasem kaszlę, czasem smarkam, a czasem w głowie takie dziwne uczucie..

W każdym razie postanowiłem zrobić trening!
Drabiny (2,3,5) uznałem za zbyt ciężkie na obecną chwilę. Wolałem nawet nie podchodzić do 5 powt.

Przez ostatnie dni, jakieś nieśmiałe resety robiłem.
Spodobało mi się ELEVATED ROLL + pozycja z TGU (siad płaski + mostek). Nie chce mi się szukać filmiku..

Dziś weszło:

ROP
LIGH TDAY

C&P (24) - 1x(1,2,3,4); 4x(1,2,3)
SNATCH (16) - 5x 10/10
- w sumie to miałem nie robić ze względu na gardło, ale... robiłem łagodnie

+ WINDMILL + BP i warianty (16) - po kilka powtórzeń

Do tego kilka minut resetów na początku i na końcu - rocking różne warianty, shinbox, elevated roll, crosscrawl stojąc..
Przydałby się jakiś challenge z raczkowaniem - 5min dziennie przez 30 dni
Ma ktoś coś takiego?? Czy sam mam go stworzyć. Ponoć na początku jest trudno, tak nieswojo, ale po kilku(nastu) dniach już ok.
Delikatnie - baby crawl... Nie ma co szaleć
Tylko, że zasuwałbym po mieszkaniu - ciągle w zakręcie..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

1 Głosowanie II Edycji Kraty na Lato 2014

Następny temat

Let's get ready to rumble! Życie na sportowo.

WHEY premium