SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT - Kettle i inne :-)

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 699822

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12124 Napisanych postów 30539 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130977
Dipy można robić i w kożuchu!
Bardzo dobre ćwiczenie - wiele mięśni pracuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
Dipy super ćwiczenie szkoda że niewiele zawodów się robi właściwie to chyba tylko chłopaki z SW robią i to z obciążeniem.
Po ilości widzę że robisz głębokie spokojne ruchy Ja w tym ćwiczeniu też postawiłem na stałe napięcie mięśni krótkie serie ( 12 x ) bardzo wolne wykonanie.
Polecam też pompki klasyczne w wolnym tempie 10 powt. na 1 min. Wchodzi w klatę strasznie. Ja sobie założyłem 100 x w 10min. Na razie potrafię zrobić 80% .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Staram się nie szarpać, a ruchy są powolne, bo to ciężkie ćwiczenie
Dipy mogę robić i w kożuchu, ale potem trzeba wrócić do domu - niekoniecznie bezpośrednio po ćwiczeniach, ale np jeszcze z godzinkę pospacerować..

Z planów to mam jedynie wyciskanie pochylone, rwania (może jakieś pomocnicze ćwiczenia do nich);
drążek, pompki - też bym chciał robić
dipy - z tym trudniej, ale jak będzie okazja - jak dzisiaj, to będą wpadać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12124 Napisanych postów 30539 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130977
Wydaje mi się, że przy dipach nie robi Ci się za gorąco.
Możesz trenować w dowolnym czasie a przerwy mogą być długie. Paul Anderson wypoczywał 30 minut przed następną serią przysiadów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Czas na trening jest dla mnie kluczowy - ciężko mi go zorganizować.

Sprawa wygląda tak - zrobiłem kilka serii dipów na spacerze. Spociłem się. Potem jeszcze z godzinę łaziłem.
Niezbyt to miłe.

Trenować w dowolnym czasie z długimi przerwami - może kiedyś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12124 Napisanych postów 30539 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130977
Trenować: robisz serię dipów i okrążenie spacerowe a potem w dogodnym czasie druga seria dipów itp.
Trening nie musi być ciągły. Wystarczy kilka serii (3) na grupę mięśni aby być fit
Resztę robi dieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
KU PRZESTRODZE!!

Montowałem listwę przypodłogową (wymieniałem starą na nową i musiałem dopasować nową do istniejących otworów w ścianie).
W jednej ręce rozciąłem sobie kciuk - wzdłuż...
W drugiej - zgniotłem sobie opuszek palca i zrobił mi się krwiak (mały, ale denerwujący).

Weekend w pracy, to nie wiem kiedy poćwiczę..

Życie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Przekłuj skórę, wciśnij krew. Za jakiś czas martwy naskórek odpadnie i po problemie
1

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Dzięki!
Bałem się przekłuć - nie wiedziałem czy się to robi, ale teraz, jak Szajba daje zielone światło..


Zmieniony przez - panteon w dniu 2017-09-07 20:39:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Kontrolny pomiar wagi - 72,4kg na czczo... Po pracy - 71,9..
11-12.09 ma być <71kg..

W "Mam talent" chyba był Mirek ze Wschodniej Siły !! Nie widziałem od początku, ale pewnie będzie TUTAJ (klik!)

Retro styl - wąsik, pasiasty strój.. TGU z kobietą
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

1 Głosowanie II Edycji Kraty na Lato 2014

Następny temat

Let's get ready to rumble! Życie na sportowo.

WHEY premium