SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PLANK CHALLENGE - zdążyć z formą do lata :)

temat działu:

FitRage, CROSSFIT i Dieta PALEO

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17298

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5564 Napisanych postów 4783 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 114509
Skoro mamy challenge z dietą to dorzućmy jeszcze z brzuchem :) Co to jest plank czyli tzw. deska chyba każdy wie. Ćwiczenie deski (plank) przynosi szybkie i niesamowite efekty wizualne, z tego względu, że do pracy zostaje zaangażowanych wiele partii mięśniowych – mięśnie brzucha, pleców, ramion oraz nóg. Jak prawidłowo wykonać plank w załączonym filmie

. Czas trwania wyzwania z plankiem :dwa miesiące, czyli do 23 czerwca = podobno pierwsze efekty widać po miesiącu. Co trzeba zrobić : przede wszystkim po pierwsze wrzucamy swoje obecne zdjęcie brzucha i zdjęcie na koniec czerwca, po drugie liczymy czas wykonania ćwiczenia - żeby nie spamować jeżeli robisz plank kilka razy dziennie sumujemy całość z jednego dnia.
CHALLENGE ma formę przede wszystkim zabawy i wątkiem motywacyjnym do pracy nad mięśniami core . Miło będzie jeżeli poza samą ilością minut/sekund pojawiać się będą zdjęcia lub filmiki w celu potwierdzenia
Każda kolejna osoba dopisuje swój czas z wykonanego planka z danego dnia i dodaje do liczby poprzednika. Dozwolone też prowadzenie przy okazji swoich czasów.
Zapraszam do podjęcia wyzwania i wspólnej zabawy :)

3
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3663 Napisanych postów 53164 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 698373
Fajne wyzwanie

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5564 Napisanych postów 4783 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 114509
zacznę od siebie :) robię to tylko dla siebie i żeby mój brzuch wizualnie był lepszy na lato i proponuję każdemu żeby rzetelnie podszedł doo tematu bo nie chodzi o sztuczne pompowanie wyniku :) ja zmierzyłam obwód brzucha w najwęższym miejscu, bez napinania, wciągania, wydymania żeby mieć realną możliwość oceny efektów po dwóch miesiącach :) Na dzień dzisiejszy obwód 72 cm ... no to zaczynam od skromnych 3 minut :)

3 minuty

3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3029 Napisanych postów 9761 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 506523
Podoba mi się to wyzwanie, szczególnie że mocny brzuch to teraz jeden z moich priorytetów Będzie kolejna motywacja, żeby nad brzuchem popracować, więc chętnie dołącze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3663 Napisanych postów 53164 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 698373
Super

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 7347 Napisanych postów 68912 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 914031
Trzeba zadbać o brzuch - również treningowo, bo go zaniedbuje, a plank to jedno z niewielu ćwiczeń , które mi odpowiada
Akurat od dzisiaj start z redukcją to się pewnie co jakiś czas wpiszę, na dniach startuje z blogiem redukcyjnym w dziale http://www.sfd.pl/suplementy to będzie też jakieś foto spasionego brzucha

Od siebie dodam jeszcze, że dla osób aktywnych mocno w temacie na przestrzeni trwania wyzwania - możliwe upominki od sponsora działu, firmy TREC
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 7347 Napisanych postów 68912 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 914031

Nie mam foty z cenymetrem ale siedzi 90 cm

Z racji, że wystartowałem z testem redukcyjnym w innym dziale, do którego serdecznie zapraszam
http://www.sfd.pl/TEST_spalacz_REDOX_EXTREME__krata_do_lata_i_nie_ma_bata-t1165501.html

a trening brzucha to u mnie zawsze pięta achillesowa , to może chociaż dzięki temu challenge'owi trochę go porobię

Wczoraj pierwsze 2 min

RAZEM: 3+2 = 5 min
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 408 Napisanych postów 15778 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 164878
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 637 Napisanych postów 1850 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 191045
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
super :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
trening dzisiaj podpasował bo w sumie 2 razy po 50 sekund planka, także sama musiałam dorobić tylko 80 sekund i wleciało kolejne 3 minuty. Razem z Bananowymi to już w sumie 8 minut :)

Zmieniony przez - Lucyna86 w dniu 2018-04-25 20:16:17
1
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady?
Nasi specjaliści bezpłatnie odpowiedzą na twoje pytanie z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji!
Tomasz Maciołek
Tomasz Maciołek TomQ-MAG
Łukasz Domeracki
Łukasz Domeracki Domer
Sebastian Szmit
Sebastian Szmit flex1976
Agata Bugorska
Agata Bugorska eveline
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ATHENS THROWDOWN