Tak... widze, ze znacie sie tu troche na tych wszelakich proszkach. Wiec od jakich wymiarow mniej wiecej mozna myslec o jakichkolwiek suplementach?
Np czy moje juz sie zaliczaja? :o Szczerze mowiac to chyba to od wymiarow nie zalezy, ale np jakas dolna granice mozna wyznaczyc?
A druga sprawa - wczoraj postanowilem wybrac sie w koncu na silownie (juz nie posprzatac ;]] ) i... mam problem. Mam wrazenie, ze strasznie mi sila spadla - prawie rok czasu nie cwiczylem (tzn podnosze ciezary, ale ze strasznym wysilkiem). Czy warto sobie czyms jednak pomoc, zeby w miare szybko wrocic do formy? Tzn w miare szybko nie oznacza kilka dni ;], mysle realisycznie. Spadlem na wadze i sila mi zmalala. Ale mialem poprostu problemy innej natury (bo mialem zlamana noge i wybity bark po drodze, ale z tym juz chyba wsio jest oki). To jak?
Juz zakupilem sobie witaminki (Supradyn, lekarz mi polecil), odstawilem wszelkie leki i staram sie zmienic nastawienie do cwiczen. Startuje z pozycji w miare dobrej chyba (2 lata cwiczylem juz - zaczalem jak mialem 14lat), wymiary jak w profilu. Z gory dzieki za siakas pomoc...
--
-=pozdro 4 all
-=hihi :]
Np czy moje juz sie zaliczaja? :o Szczerze mowiac to chyba to od wymiarow nie zalezy, ale np jakas dolna granice mozna wyznaczyc?
A druga sprawa - wczoraj postanowilem wybrac sie w koncu na silownie (juz nie posprzatac ;]] ) i... mam problem. Mam wrazenie, ze strasznie mi sila spadla - prawie rok czasu nie cwiczylem (tzn podnosze ciezary, ale ze strasznym wysilkiem). Czy warto sobie czyms jednak pomoc, zeby w miare szybko wrocic do formy? Tzn w miare szybko nie oznacza kilka dni ;], mysle realisycznie. Spadlem na wadze i sila mi zmalala. Ale mialem poprostu problemy innej natury (bo mialem zlamana noge i wybity bark po drodze, ale z tym juz chyba wsio jest oki). To jak?
Juz zakupilem sobie witaminki (Supradyn, lekarz mi polecil), odstawilem wszelkie leki i staram sie zmienic nastawienie do cwiczen. Startuje z pozycji w miare dobrej chyba (2 lata cwiczylem juz - zaczalem jak mialem 14lat), wymiary jak w profilu. Z gory dzieki za siakas pomoc...
--
-=pozdro 4 all
-=hihi :]
--
Pozdrawiam,
siudek siudkowski :]
niechcesz to nie wypowiadaj sie na forum! to nie obnowiazkowe
. Jak (może kiedyś) będe miał wymiary podobne do twojch to sie bardzo uciesze. Mam zamiar cwiczyć teraz do wakacji na sucho( no może jakieś białeczko lub proteina) a na wakacje zakupie sobie HMB