SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

DT MissInvincible

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1494539

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6886 Napisanych postów 36450 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 682932
Wtorek 21/08/2018

Trening 3

1. Dipy triceps 3x
14/10/8
14/10/8

nic już więcej niż te 14p tutaj nie zdziałałam ale i tak wynik jest dobry

To i tak super wynik.

2a. Pompki 15s
13/13/11/11

13/11/10/10


Lekki progres - fajna sprawa, dawno nic tu nie dokładałam

Świetnie - to są już bardzo dobre wyniki.

2b. HT na jednej nodze x12
11kg x4s
9kg x4s

Znalazłam cięższą piłkę ! Bardzo się polubiłam z HT na jednej nodze, zupełnie inne czucie mięśni niż obunóż , jest to dla mnie naprawdę dobre ćwiczenie uzupełniające .

Super.

3. Wyciskanie sztangielek na skosie 8-16/8-16/8-16
12kg x14/12/10
12kg x 14/12/10

Powtórka .

OK

4. Przysiady klasyczne z gumą i pauza w seriach właściwych 12/10/8-12/8-12/8-12/8-12/12+
20/30/40x10/40x10/50x8/50x8/40x12
20/30/40x9/40x9/40x10/40x10/40x14

W tym ćwiczeniu miałam nie progresować ciężarem ale dołączyła do mnie inna dziewczyna w trakcie i już mi się nie chciało zmieniać talerzy. Guma i pauzy dają popalić , to jedno z tych ćwiczeń , które się i kocha i nienawidzi jednocześnie.

Konkretnie było.

5. Odwodzenie na maszynie 15/12/10/8+drop
32/40/54/60+45x8+35x8+25x11
30/40/54/60+40x8+35x8+25x10

Lubię ten drop.

OK

+25 min biegu

Na bieżni lubię czasem pobiegać . 20min równego biegu i 5min małego wyzwania z podkręcaniem tempa co 20-30 sekund.
Lubię obserwować jak za każdym razem ciut szybciej uda mi się pobiec.

Dieta

1. Omlet jaglany z owocami
2. Wołowina z warzywami i ryżem , owoce
3. Szejk potreningowy
4. Indyk z warzywami i batatami, truskawki
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 6028 Napisanych postów 10090 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 214583
Tea




4s to cztery serie, trochę bezsensownie ten zapis zrobiłam

Strumyk - dokładnie! WychodZi pięć razy dłużej niż normalnie.

Paatik - przydało by się wzbogacić zasób słownictwa
2

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 6028 Napisanych postów 10090 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 214583
DT 23/09/18

Trening

1. Podciąganie podchwytem 3s
8/8/7
8/7/7





Dawno nie nagrywałam i widzę , ze jest progres w wykonaniu.

2. Rdl 4x12
24/24/24/24x14
24/24/24/24x14

Cały czas robię z kettlami, wchodzi w tył uda genialnie.

3. Żuraw 3x 8-12
12/10/10
12/10/9

Lekki progres jest, a ze weszło to dopiero się zawsze przekonuje na drugi dzień

4. Trx wiosło 3x8-12
12/12/12
12/12/12

Ok.

5. Wznosy z opadu 4x
Z talerzem 15kg : 15/15/15/15

Często zmieniam tu sposób wykonania, bawię się tym ćwiczeniem - teraz z gumy oporowej zmieniłam na talerz 15kg.

Po treningu weszłam na bieżnię ale już po 5 minutach zaczęło robić mi się niedobrze. Wiec zwolniłam i przeszłam na marsz pod górkę ale nie pomogło . Po 10min zrezygnowałam, bo naprawdę źle się czułam. Wydaje mi się , ze to z głodu . Jak do tej pory w ogóle nie miałam problemu z redukcją, tak w tym tygodniu zaczęłam się robić bardzo głodna . I tu połączenie wysiłku i pustego brzucha taki efekt mi zgotowało .


Dieta:

1. Omlet z owocami
2. Wołowina z ryżem i warzywami , migdałami , owoce
3. Indyk z batatami i warzywami, wafle kukurydziane, owoce

Mam fazę na awokado ostatnio, więc często leci zamiast oliwy do obiadu



Zmieniony przez - missInvincible w dniu 25/08/2018 15:19:18
3

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 710 Napisanych postów 2487 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 327948
Bardzo ladne te podciagania. I ekstra stylowka

Tez mam faze na awokado ostatnio ciagle, jak wczesniej bylo mi obojetne to teraz czasami do kazdego posilku wciskam.
Miss koncz ta redukcje i dawaj znowu foty z jedzeniem
1

Moj pierwszy dziennik
http://www.sfd.pl/DT_redukcja_Maria1209-t1113012.html
Dziennik z wyzwania posladkowego
http://www.sfd.pl/BAD_ASS_SQUAD_maria1209-t1120394.html pods. s. 30

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
też jestem pod wrażeniem podciągania Miss. super to wygląda, fajnie że wrzuciłaś film. też bym kiedyś chciała dojść do takiej ilości - a na razie target - to połowa tego chociaż.
1
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 6028 Napisanych postów 10090 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 214583
Maria
Przyznam, ze trochę mi brakuje mojego pichcenia i fotografowania posiłków
Ciast, placków itd. Nie jadłam baaaardzo bardzo długo.

Nocna furia - a dziękuje bardzo z Twoim uporem na pewno się uda. U mnie długo zeszło zanim się nauczyłam podciągać.


24/08/18

Trening

1. WL 3/3/3/5/5/5/5/5
20/25/30/35/40/45/50/50
20/25/30/ 35/40/45/50/50

Trzymam się tego ciężaru już do końca redukcji.

2. Wyciskanie sztangielek na ławce prostej 12/10/8/6/10+
8/10/12/14/10x11
8/10/12/14/9x12

Dosyć ciężko wchodzi, szczególnie te wysokie zakresy. Kwestia przyzwyczajenia barków do innego typu pracy.

3. Przysiady 3/3/3/5/5/5/5/5
30/40/45/50/60/67/72/77

4. Wskoki na box 75cm
20/20/20/30



A dzisiaj stwierdziłam , ze potrzebuję czegoś innego (i nie na czwórki ) i nie robiłam reszty treningu wedle planu tylko zrobiłam

Rack pull 6/6/6/6/6/6
60/80/100/110/120/130

Wyjątkowo lekko weszło. Pamietam, ze wcześniej robiłam ok 100kg , cały czas z takiego samego punktu czyli z wysokości kolan, więc tu spore zaskoczenie.

Suwnica wysoko i szeroko 3x10
Tempo 2120
100kg

Plus ok 40min na skakance.
Side swing głównie ćwiczyłam i całkiem nieźle mi już wychodzi





Dieta
1. Omlet
2. Indyk z ryżem i warzywami, owoce
3. Wieprzowina mielona z warzywami i ziemniakami, owoce, białko




Zmieniony przez - missInvincible w dniu 25/08/2018 23:17:35

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 6028 Napisanych postów 10090 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 214583
Oststanie pomiary

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 710 Napisanych postów 2487 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 327948
Ladnie, sporo kg stracilas. Wracaj do kucharzenia i pstrykania zdjec duzo samozaparcia masz, zeby tyle wytrzymac na takiej prostszej misce. Na pewno tez jest pysznie, no ale wiadomo, ze mozliwosci mniejsze

Filmik juz widzialam na ig- podziwiam i wielkie zazdro!
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3109 Napisanych postów 8555 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 321811
ja nawet na fotkach/filmikach widze że się szczuplak zrobiłaś :)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 6028 Napisanych postów 10090 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 214583
Maria - powiem Ci, że mi bardziej brakuje samego kombinowania z przepisami niż jedzenia tego wszystkiego. W ogóle mi się ta dieta nie znudziła i wydaje mi się , ze cały czas będę się jej trzymać a może w weekendy tylko bardziej modyfikować, żeby z chłopkiem razem jeść coś ciekawszego. Przyznam, ze tez mnie to zaskakuje, bo od października jem wg rozpiski i nie mam z tym problemu.

W tym czasie oczywiście lubemu gotuje cały czas różne smakowitości wiec to nie jest tak, ze zupełnie przestałam gotować i bawić się w kuchni tylko jemu nieco bardziej tradycyjnie gotuję - nie ze wszystkimi udziwnieniami ujdzie mi na sucho

Dziękuje !

Natalia - to dobrze ! znaczy się , ze redukcja w miarę mi wyszła w tym roku. Przyznam, ze wolę siebie w mniejszym rozmiarze .



Zmieniony przez - missInvincible w dniu 26/08/2018 17:06:14

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Buty kickboxing

Następny temat

Początki- siłownia POMOC :)

electro
Polecane artykuły