SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dla 16 latkow

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2185134

Ankieta

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 252 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4644
Elo moj czas na 1500m to 6,41 :(. ale za to w poniedzialek biegamy na 60m i bede najleprzy zamiezam miec ponizej 6sek. :).

Bogu ufam tego sie nie wyrzeknę!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 643 Wiek 38 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 6889
dajcie fotki bicow w tych wymiarach 36 - 38

CZŁOWIEK , KTÓRY PRZENOSI GÓRY , MUSI ZACZĄĆ OD KAMYKÓW

_..::You can do anything you set your mind to, man::.._

CZŁOWIEK , KTÓRY PRZENOSI GÓRY , MUSI ZACZĄĆ OD KAMYKÓW

_..::You can do anything you set your mind to, man::.._

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
mottor i tutaj absolutnie sie z Toba nie zgodze ze meta od ruskich jest taka sama jak ta od nas ;o nie slyszales jakie lipy sa czasem od tych wlasnie ruskich "produktow"?

sklad jest NIBY ten sam... ale w gruncie rzeczy to calkiem inaczej wyglada... zreszta byla jakas wzmianka o tym w artykule na kulturystyce.pl

__________________________________________________________

wOle mIeć bRzuCh oD piWa, nIż garBa oD prAcy...
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7999 Wiek 1 rok Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 70885
dzis sie siłowałem z ziomkiem masywnym i wiekszym odemnie... okolo 75 kg i ze 33 w bicu ... wygrałem heh i teraz wiem ze ta ręka mnie tak boli od siłowania , teraz za każdym razem jak wysile prawą ręke to ona sie robi taka odrętwiała i słaba strasznie , dziś na jednej lekcji pisać nie mogłem niewiem jak to wyleczyć

Założyciel Mafi / Masa RulezZ /

break dance forever!!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 766 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 44059
Zenith to ty sie mylisz, sklad i receptura ruskiej metki jest taki sam jak polskiej. Ruska metke produkuje firma farmaceutyczna "Reaktor" (smieszna nazwa) i zeby dostac koncesje na prdukcje tego leku musi spelniac takie same normy jak Jelfa (polska firma farmaceltyczna produkujaca metanabol). Poprostu utarlo sie ze co ruskie to gorsze. Ale gdyby chemicznie zbadac abie tabletki to nie ma mowy o jakich kolwiek roznicach. Zenith posiedz w dziale doping i zapytaj sie jakiego kolwiek znawce, eksperta albo specjaliste jaka jest ronica to ci powie ze roznice nie istnieja po za nazwa, wygladem i cena.

.:Aktualnie Mottor 17:.
.:ćwicze, ćwicze i jeszcze raz cwicze:.
.:Zycie zaczyna sie po piedziesiatce... w bicepsie:.

.:Aktualnie Mottor 25:.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
EJ chloapki ale czadzior u nas w miescie (RAWICZ) otwieraja Siłownie aerobik end fitness tzn taki komplex sportowy i na otwarcie przyjezdza.........Wicemistrz europy w kulturystyce oraz.....pan Mariusz Pudzianowski.... wstęp wolny no Joki sie przejdzie zoabczyc--jak przez szybe widzialem to ta silownia jest wy***ana na maxa ..laeki chantle atlasy gryfy takie sprzety ze nawet niewidzialem ....heh szkoda ze niemam tego u siebie na silce..

ps. NO ALE WIADOMO FITNESS I AEROBIK--BEDZIE NA CO POPATRZEĆ
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 239 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 1213
jak sie wam widzi moja dieta ?? jeszcze jej nie stosuje ale powoli zaczne, ps. bialka jest nawet wiecej niz trzeba ale brakuje wegli :( co wy na to, mysle ze w wieku 16 lat 2g bialka na 1kg masy ciala starczy bo i tak wiecej nie jestem w stanie przyswoic (chyba) oto dieta:
Dieta na mase:
Robiona wg proporcji 2.5g białka /1kg masy ciała, 6g węgli /1kg masy ciała,
Zapotrzebowanie: białko 200g, węgle 480g
Waga: 80kg,

1. Musli z rodzynkami i orzechami 150g + 400 ml mleka 0.5% = 92g białka + 114.7g węgli
2. 50g gainera np Trec XXL , banan 200g: 12.2g białka + 86g węgli
3. Przed treningowy : 100g ryżu + 100g piersi z kurczaka = 21.4g białka + 78.9 węgli
4. Po treningowy: 150g makaronu + 100g twarogu, banan 200g = 37.2g białka + 168.5g węgli
5. 150g tuńczyka + bułka 100g: 44 białka + 58.5g węgli
6. Na noc 35 g Ovopolu = ok 30gr białka
Podsumowanie : 237g białka 506.6g węgli


W kupie siła !!!:)

W kupie siła !!!:)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 31691
endu dieta jest dobra jak dasz rade ją trzymać to jest ok

ej dajcie link gdzie można kupić produkty ovopolu ????


Założyciel Mafi / Masa RulezZ /

mięśnie to podstawa

oto moje zdjęcia po 4 miechach ćwiczeń

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=94977
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
tak mottor ale ty nie kupujesz tej mety z apteki tylko jakies lewusy, takze nie wierz w to ze one sa czyste! o to mi wlasnie chodzi a nie o mete jako lek =o

__________________________________________________________

wOle mIeć bRzuCh oD piWa, nIż garBa oD prAcy...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 31691
dajcie spokuj z metką to ni doping

oh czuje przyrosty


Założyciel Mafi / Masa RulezZ /

mięśnie to podstawa

oto moje zdjęcia po 4 miechach ćwiczeń

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=94977
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Wiadomości - NBA

Następny temat

Synthol - Cud czy Masakra?

electro
Polecane artykuły