SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla 16 latkow

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1932901

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 293 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1862
za 250 zł hmmmm Biogenix Cell Pump (105zl)

.: Czlonek Carki Clan :.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 231 Wiek 110 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1171
duzy tych tematow i sam nie wiem jzu o tussi:) hehe
moze ktos z was uzywał tych tabletek? a moge miec 70% białko zwierzęce! bo kolega jest rzeżnikiem niogdy jescze w zyciu nie bralem nawet kreatyny jestem calkowicie na sucho wiec nie wiem czy keidys sprobowac i to wlasnie tego i jak top zazywac nic nie wiem o tym białku, jakie mogą byc tego skutki bo troszke przeraza mnie te 70%! a i jescze male nawiazanie do tussi: mam zazyc to godiznke przed treningiem i popic kawa albo czyms? i ma sie wieksza sile czy wytrzymalosc bo w sumie to nie wiem bo czytam tak i czytam te forum i w sumie nic ciekawegop nie napisali

Nie ma lipy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 766 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44059
Kivlov nie bierz tussi, ja Ci je polecilem wyjatkowo, bo chodzilo o kase. A tussi generalnie pobudza psychicznie, wiec ma wplyw na sile i przedewszystkim na wytrzymalosc. Uwazam ze jesli ktos nie robi rzezby to zlym pomyslem jest sie stymulowac tussi.

Dzisiaj sobie zrobilem takie seryjki na klate:
-rozgrzewka(60-95kg)
-2x130kg
-3x130kg
W piatek atakuje na 140, wiec jak pojdzie to robie regenerke, a potem zaczynam kolejny plan na sile(13 tygodniowy) tak zeby w tym roku zrobic 150kg

Pozdro dla ambitnych

.:Aktualnie Mottor 25:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 293 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1862
no mottor zaje_biscie! nie powiem, mi teraz sila spadla ;-( bo mialem komis i stresu bylo troche i dzis na klatke wyszla nie moc ;-( ale teraz trening typowo masowy, wiec bedzie dobrze

.: Czlonek Carki Clan :.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
http://www.kelton.pl/lawka_w_max.php

http://www.kelton.pl/drazek_sciana.php

nieprawdaż że piękne ?:D
wiem drogie i mozna taniej samemu niby wytworzyc ale powiedzmy ze jestem leniwy albo raczje nie mam takich zdolnosci i znajomych ktorzy takie cos by zrobili, do laweczki jeszcze wezme modlitewnik- jutro zamawiam

mottor super wyniki a jak plan wyglada w rozpisie tygodniowym?

Zmieniony przez - Yarekbboy w dniu 2005-08-30 22:22:09

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 766 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44059
Major zycze powodzenia

Yarek laweczka faktycznie super i warta swojej ceny, oprocz wielofunkcyjnosci widac ,ze solidna. Co do drazka to zal by mi bylo wybulic 130 zl, kiedy mozna zrobic taki sam za 1/2 cenny, ale jesli nie masz gdzie to rozumiem chec kupna.

Stosuje ten plan: https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=55072
jestem w szostym tygodniu 2pow*2serii - ciezar 100%CM(tak dobrze mi szlo ze zrobilem w drugiej serii jedno powtorzenie wiecej)
Wg przelicznika ktory znalazlem na necie na jeden raz powinienem wypchnac 145, czy sie uda to sie okaze w piatek.

.:Aktualnie Mottor 25:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Jakiegp przelicznika?? Wszyscy licza ile powinni cisnac jakims prgramami dla mnie to taki lol ====>

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 293 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1862
dzieki mottor no i sie udalo jestem rok do przodu
a na silce jak to na silce - PUMPING IRON

.: Czlonek Carki Clan :.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 231 Wiek 110 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1171
skoro tussi nic nie da no to nie biore!
mottor niesamowicie idziesz na ta klate niesamowite wyniki!
a co powiecie na wspomniane przezemnei białko 70% zwierzece sa w rzeżniach w workach 20 kilogramowych

Nie ma lipy

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wiadomości - NBA

Następny temat

Synthol - Cud czy Masakra?

WHEY premium