SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dla 16 latkow

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2185170

Ankieta

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
ja tam ze sriedniej w gimnazjum 5.3(taka malem pod koniec 3klasy) utrzymalem w liceum srednia 4.2 niejest zle i mam sie z czego cieszyc

Zycie jak lina, kończy się to co się zaczyna
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
jak muslicie jest jakas roznica przy wyciskaniu na klatke ze stanga dotykamy do klatki albo oposzczamy do 1cm przed klatka albo troche wiecej niz 1 cm???


tuning, dziewczyny i silownia to moje życie
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
hehe a jak ja rok temu pisalem ten egzamin to wszyscy nauczyciele nas shizowali ze wogule takie trudny ze nie bedzie mozna sciagac na 25 testowych pytan z matmy spisalem 20 bo nie chcialo mi sie czytac mialem takie zarabiste miejsce ale z tego co widzialem wszyscy tak sciagali :)


chcesz miec miesnie chcesz miec bary to cwicz ciezko lub siedz cicho !!!
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
mpacko- najlepiej jest sztange powoli opuscic do samej klaty ale tak zeby ja dotchnela a nie uderzyla, jak zatrzymasz 1cm przed klatka to nie zrobi to zadnej roznicy

Zycie jak lina, kończy się to co się zaczyna
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
jak sadzicie czy 67kg a moze 70 nie wiem dlawno nie probowalem rekordu na klatke przy wadze 65kg to duzo czy poprostu jestem leszczem

tuning, dziewczyny i silownia to moje życie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4473 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 18798
A u mnie jest perwa . Robie plan na mase z elementami silu i masa idzie lepiej niz zawsze a sila prawie w miejscu stoi . Hmm jade tak do konca ferii i zmieniam cos bo jakos mnie to nie przekonuje.
Kurnia znowu mi rozstepy zaczynaja wychodzic , teraz nad pachami na tyle barow . Trzeba sie znowu zaczac smarowac kremami dla kobiet w ciazy i zrobic mala przerwe (chyba sobie skroce cykl do 5 tyg i zrobie ze 3 tyg regeneracji) .
Od polowy kwietnia zaczynam na rzezbe jechac bo juz troche za duzo masy zlapalem .


Nie ma Ale.....

" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
bombel16 a ja utrzymalem na 4.7 i tez sie ciesze

Jedno bardzo wazne pytanie....
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 363 Wiek 38 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 4930
pomozcie....... za nic w swiecie nie moge zlapac masy!!! mam 184cm wzrostu i waze 61kg!!! co mam zrobic, zeby masa przybyla. wiem, dieta, ale ona prawie nic nie pomaga (jestem na diecie od nortona) mam 14 lat i to moze dlatego, ze rosne, ale chyba mam prawo troche zlapac masy.... zreszta qmpel z klasy jest wyzszy o 1 cm jest w tym samym wieku co ja i wazy 70!!?? co mam zrobic, przez to nie mam co rzezbic.... tak na marginesie to bic 33-34 a klata sto pare) z gory dzieki za pomoc.... narazie
aha i jeszcze jednoczy silownia pogarsza sprawy z tradzikiem??? piep***** dojrzewanie!!!!!!!

"Poznaj siebie i bezustannie obserwuj swoje zachowania"- Quincy Tailor
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
nie siłownia nie pogarsza problemow z trądzikiem, bo jak? To musisz przezyc, duzo ludzi ma ten problem w okresie dojrzewania . Dobrze ustawiona dieta i ograniczanie sie w spozywaniu niektorych rzeczy (np. nadmiaru czekolady, pieprzu) prawdopodobnie ograniczy tradzik.
A co do masy, to Ty jeszcze rosniesz do gory (14 lat) pozniej bedziesz rosnał na szerokośc i wtedy zauwazysz szybszy postep, oczywiscie jezeli teraz nie przyzwyczaisz organizmu do suplementow. Masa = dieta, a efekty same przyjda. Z rzezba ja bym poczekał jeszcze na Twoim miejscu (swoim takze . Pozdrawiam

Jedno bardzo wazne pytanie....
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4473 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 18798
Guzik prawda .
Silownia w pewnym stopniu moze zwiekszyc tradzik , ale na pewno go nie wywola . Po pierwsze to moj ojciec ,lekarz mowi ze to normalne , a po drugie to tylu ludzi w moim wieku ktorych sie o to pytalem mowia ze po miesiacu mieli o wiele gorszy .
Ja lykam drozdze piwne w ilosciach 20 tab dziennie i to pomaga + zele z peelingiem rano i wieczorem . Jak przestaje po 5-6 dniach mam przerabane .

Nie ma Ale.....

" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Wiadomości - NBA

Następny temat

Synthol - Cud czy Masakra?

Shoty
Polecane artykuły