SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mam 14 lat i jestem niski jak urosnąć

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4261

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 215
Czesc. Tak jak w tytule mam 14 lat i tylko 177cm. Nie robiło by mi to problemu, ale gram zawodowo w kosza i mnie irytuje to że koledzy mają ok 185-188 i na nich muszę patrzeć z dołu, przeczytałem miliard stron o tym jak urosnąć ale dalej mam te marne 177cm. Wie ktoś może czy jest jakiś sposób?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
genetyki nie oszukasz

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 215
ojciec ma 190 mama 170
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 69 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 522
Cześć Kubalke:) Powiem Ci tak, masz 14 lat, więc masz przed sobą skok wzrostowy, nie martw się bo bardzo możliwe, że do 24 roku życia możesz urosnąć i nawet 190, ale z pewnością odbije Ci się to na stawach, kolanach i układzie krwionośnym. 177 to nie jest jakoś mało i spokojnie dasz radę grać z takim wzrostem w koszykówkę, nie widzę w tym żadnego problemu. Są rzeczy dzięki którym można nawet w późnym wieku pójść w górę ze wzrostem, ale stanowczo nie polecam nawet próbować. Możesz się rozciągać robić zwisy na drażku, rozciągania, to może Cię wyciągnać z 2-3 cm w górę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699698
Zawodowo grasz ?
Niestety ale nie masz wpływu na to , nie ma żadnych cudownych środków na wzrost .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33080 Napisanych postów 23173 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278069
Jak w genach masz zapisane że będziesz wyższy to jeszcze masz na to czas. Masz dopiero14 lat więc nie zawracaj sobie głowy takimi pierdołami


Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2018-09-03 12:12:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 10
jeszcze masz czas :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 215
Dzięki Panowie za słowa otuchy bo dziś się normalnie załamałem gdy zobaczyłem tych kafarów z mojej klasy. Nie wiem ile w tym prawdy może ojciec próbował mi jakoś humor poprawić, ale mówił mi, że dopiero zaczął rosnąć w 8 klasie i, że miał w moim wieku ledwo 170 a już pod koniec 8 klasy ponad 185. no ostatecznie ma 191. Jordan miał w wieku 15 lat 170, był wyższy od rodziców a skończył na 199 cm. Powiem tak, ten wzrost to mój kompleks już od bardzo dawna, nie miałem raczej skoku pokwitaniego czy jak to się nazywało bo rosnę rocznie ok. 8 cm. więc cierpliwie będę na to czekal.
Dodam tyle, że mam już zarost, ale broda niezbyt widoczna, mam już mutacje, trenuje kalistenike od 2 lat.

Tak gram zawodowo, za 2 lata mnie biorą do kadry narodowej, więc można powiedzieć, że jakiś zawodowiec z mnie już jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Robisz ćwiczenia koordynacyjne?? Bo jeśli nagle brykniesz w górę o kilka cm, to cała koordynacja może pójść w cholerę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Jakby zobaczyć na koszykówkę NBA to w jej historii mozna znaleźć niższych graczy, a sobie dobrze radzących, rozgrywajacy nie musi pakować wsadów do kosza.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Nic na to nie poradzisz. Nie zmienia to jednak faktu, że warto się zdrowo odżywiać. Na tym polecam się skupić. Poza tym wykorzystuj swoje zaleta bycia niższym.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak zacząć dietę?

Następny temat

Masa bez diety?

WHEY premium