SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

17 lat a chudy i niski jak giermek

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1335

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 175
Witam wszystkich serdecznie!

Jak w temacie. Mam 17 lat, waże ok.48 kg mam 162/3 wzrostu. Mój tata ma 170 cm wzrostu. Dziadek wybił się ponoć w wieku 16 lat do góry. Gadałem z babcia i dziadkiem, i babcia mowi,że moge urosnac ale tez moge i taki zostać. Dziadek natomiast mowi,że mam jeszcze dużo czasu na to.
Trenowałem piłkę 2 lata, jednak nie czułem sie dobrze i miałem wrażenie,że stoje w miejscu więc za jakiś tydzień zaczynam treningi Muay-Thai. Wiadomo obrona zawsze się przyda.

Móglibyście mi doradzić co powinieniem jeśc,pić abym urósł i się nie przewalił przy worku na Muay-Thai? :D
Pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
jesli masz na mysli rosniecie w sensie wzrostu- to nic i nikt ci nie pomoze. To jest genetyczne. tyle "ile ci pisane urosnąć, tyle urośniesz". Jesli chcesz nabrac masy- dieta z dodatnim bilansem, odpowiedni trening (rowniez silowy) i regeneracja. reszta tutaj: https://www.sfd.pl/Zbiór_linków_działu_Odżywianie-t418003.html 

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 44
Poczytaj książkę Oliviera Lafaya, zwłaszcza rozdział o rozciąganiu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
rozciąganie jak najbardziej, zawsze powinno sie znaleźć, ale przez to nie urośnie w cm

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 175
Owszem,robiłem trening lafaya. Ale tera ide na dniach za tydzień może na Muay-Thai i worek mnie powali :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, jeżeli chodzi wzrost radził bym przeczytać to https://www.sfd.pl/Poradnik_Jak_zwiększyć_WZROST.-t475122.html mam nadzieję że pomogłem :)

Zmieniony przez - robert72127 w dniu 2013-08-04 20:37:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 44
Co do metody Lafaya to autor podaje, że urósł 5cm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 175
Możliwe, teraz wsumie zaprzestałem tej metody. Zostałem przy pompkach i "pompkach" o barierke balkonu. Mógłbyś mi powiedzieć, co musiałbym ćwiczyc aby niby urosnąć z tej emtody Lafaya? Bo tam sa brzuszki,skręty, itp.. a nie kojarze aby tam bylo coś o rośnięciu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stres, błędy żywieniowe

Następny temat

problem

WHEY premium