SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dla 16 latkow

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2217301

Ankieta

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3636 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 13393
wilku123: uzupełnij profil i jak co to mozesz już stąd isć bo nawet regulaminu nie przeczytałeś pewnie sie strasznie spieszyłeś
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 230
yarek wiem wiem..... przecież break na tym się przedewszystkim opiera...

dzisiaj na siłce widziałem jak se koleś w dupe strzałe wbijał..... a ja myślałem że ten bysiek leci bez koksu.... :(

Sory za błendy ort jestem dyslektykiem :P

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1610 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 17189
mlody --> opis cwiczen masz w swietnym atlasie cwiczen

podciĄganie sztangi w opadzie (inaczej wioslowanie): stajesz nad sztanga w rozkroku (na szerokość barków), pochylasz tułów do pozycji prawie równoległej do podłoża, nogi lekko ugięte przez cały czas trwania ćwiczenia.. sztangę lapiesz na szerokość nieco większą od barków i podciągasz ją do brzucha lub do klatki piersiowej... tempo wolne, ciężar musi byc kontrolowany

podciĄganie sztangielki w opadzie: wolną ręką opierasz o lawkę, tułów w pozycji prawie równoległej do podłogi.. w druga rękę chwytasz sztangielkę i chwyt przez cały czas trwania ćwiczenia równoległy - dłoń zwrócona palcami w kierunku ciała, łokieć pracuje wzdłuż tułowia.. podciąganie kończysz, gdy gryf sztangielki znajdzie się na równi z barkiem lub odrobinę wyżej, ciężar kontrolowany

Idąc ciemną uliczką nigdy się nie odwracaj..

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11179 Napisanych postów 52127 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
berry wiosłowanie sztangą można zrobić takzę leżac na ławce skosie w górę (lekkim) kładziesz sie twarzą do ziemi, chwytasz sztangę i podciągasz ja do ławki, osobiście tego nie robię, ale dużo ludzi u mnie na siłce wykonuje to ćwiczenie.

napiszę teraz moje seriie na klatę na poziomej ławce:
rozgrzewka: sam gryf kilkadziesiat razy podżycam dla rozciągniecia i rozgrzania. potem druga seria rozgrzewkowa to 53kg tym robie z 15x.
serie: 88kgx8, 93kgx6, 98kgx6, 103kgx4. potem 3x73kg (faza negatywnapo 8 powtórzeń). te dziwne końówki wynikają z tgego że lubie sztangę 13kg, an igdy mi sie na siłowni nie chce jedynek szukać.
muszę powiedzieć, żę dzięki kreatynie z tygodnia na tydzień więcej siły idzie, ale mimo wszystko klata już po pierwszym ćwiczeniu jest spompowana.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11179 Napisanych postów 52127 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
magik: ja tam jade z kretka (hi tec) i przy hst nie zauważyłem napompowania w klacie (ale łapki wydają się gicior!). poza tym odpoczywaj przed 120kg sztangą! - dasz rade! a ja po hst podjazd pod 100kg, jak pójdzie to będzie super!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3636 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 13393
wbijanie sobie koxu w dupe na siłowni to chyba kicha moim zdaniem hy? tego sie nie robi gdzies w domu albo cos zeby jak najmniej osób to widziało a nie na siłowni tak jakby koles sie tym chwalił...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1610 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 17189
magic --> ale wtedy juz inne miesnie troszke pracują i nie wzmacnia sie dolnej czesci pleckow ale dobra alternatywa dla oszczedzajacych sie..
peace for all!!

Idąc ciemną uliczką nigdy się nie odwracaj..

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11179 Napisanych postów 52127 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
mam pytanie czy moge zwiekszyć intensywność treningu na klate i triceps ,gdy nastepnego dnia nieczuje ze miałem wczoraj trening? ale pod koniec treningu jestem zmachany.przerwy miedzdy seriami nastepnych cwiczen robie 1 min a miedzy obwodami 3 min.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3636 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 13393
rubcajs: wystarczą 3cwiczenia na klate i 3 cwiczenia na trica. jedz na maxa a nawet jesli nastepnego dnia nie bedziesz czuł ze cwiczyłeś to przecierz wiesz ze dales na treningu z siebie wszystko więc jest ok. ja juz tez powoli tak mam bo zawsze mialem zakwasy a teraz mam coraz mniejsze a cwicze zawsze na maxa wiec to z tego wynika? ze jest ok
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 766 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 44059
yarek jak bede na treningu to sprobuje.

magik byq, zwolnij bo nigdy cie nie przegonie :p

specu z doswiadczenia moge ci powiedziec ze po pierwszym cyklu idzie tak srednio 10-15 kilo sily, wiec te 110 na klate powinno sie udac.

chlopaki jakie cwiczenie razdzicie na glowe krotka bicepsa??? ale nie mlotki, bo nie wchodza totalnie

.:Aktualnie Mottor 25:.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Wiadomości - NBA

Następny temat

Synthol - Cud czy Masakra?

electro
Polecane artykuły