SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dla 16 latkow

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2185116

Ankieta

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
to dosc duzo ci poszlo a ile na wadze ci poszło?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 612
THX all!!
Ktoś tam sie pytał jakie przyrosty są po kretce.Jeśli bierze sie pierwszy raz do duże.Ok.1-1,5cm po 250g kretki.Ogólnie kretka fajna sprawa.Podobnież bardzo dobra jest z Ultimata 300g(nawetnie ma poskiego atestu)

****Jedz białeczko,pij mleczko,a jak ktoś wyskoczy to dynieczką****
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1341 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43847
przed robieniem qpy ?? czy po ??:D:D nie no dżołk :P ok 10 kilo coś w tym stylu :)

metanabol...najlepszy o wpół do dziesiątej rano w polsce :D

Na początku treningów... zrób sobie badanie krwi i kału.. wtedy przekonasz sie czy trening masz we krwi czy w dupie...
_# SFD F!GHT CLUB #_

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3636 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 13393
DO ALL NOWYCH: uzupełnijcie profile (bo ja juz sie gubie tylko osób doszło)



Założyciel Mafi / Masa RulezZ /
Tylko wytrwałość czyni mistrza
Aktualizacja profilu[1.11.2003] Uaktualnie profil[1.12.2003]
http://www.silka.prv.pl (Zapraszam Serdecznie Na Forum!)
http://www.silka.prv.pl/scdriver_efekty_treningu1.html (Moje Efekty Treningu Po 8-miu Miesiącach)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
ok dzieki jak co to pytajcie narka
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2930 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 13308
Ej jaki jest najelprzy posiłek potreningowy i czy ma jakieś znaczenie pora dnia, np. czy jak kącze trening o 21.00 to czy mogę zjeść to samo co o godz. 17.00?

Kulturystyka to niekącząca walka z sobą, ale nagroda jest wielka
Chcesz mi pomóc Kliknij: http://sisco.pl/cgi-bin/ref/ref.pl?ID=482639
https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />
Profesional Sport Club
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
po treningu to jedz bialko... jakis napoj zastepujacy posilek z duza iloscia bialka ;)

__________________________________________________________

nie kradnij... rząd nie lubi konkurencji... =\
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3636 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 13393
wiem ze po siłce trzeba cos zjesc(ja pije mass gaina) od 20 do 45 min czy jakos tak bo wtedy uzupełniasz sobie yyyyy cos tam a jak przekroczysz ten czas to juz nie masz szansy tego uzupełnić



Założyciel Mafi / Masa RulezZ /
Tylko wytrwałość czyni mistrza
Aktualizacja profilu[1.11.2003] Uaktualnie profil[1.12.2003]
http://www.silka.prv.pl (Zapraszam Serdecznie Na Forum!)
http://www.silka.prv.pl/scdriver_efekty_treningu1.html (Moje Efekty Treningu Po 8-miu Miesiącach)
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7999 Wiek 1 rok Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 70885
najlepiej jesc odrazu po treningu duza ilosc weglowodanow szybkowchlanialnych i troche bialka i po okolo 30minutach bialeczko samo

WaFeL : spox

Założyciel Mafi / Masa RulezZ /

break dance forever!!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2930 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 13308
ejjjjj mi tu chodziło o porzywienie, a nie żarcie w proszku
Ostatnio zaówarzyłem, że największe koksy z siłki, po treningi wpijają litr mleka i pełno jakiś czasteczek, ale bardziej chodzi mi o to, czy na noc, też jeść tyle węgli

Kulturystyka to niekącząca walka z sobą, ale nagroda jest wielka
Chcesz mi pomóc Kliknij: http://sisco.pl/cgi-bin/ref/ref.pl?ID=482639
https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />
Profesional Sport Club
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Wiadomości - NBA

Następny temat

Synthol - Cud czy Masakra?

electro
Polecane artykuły