Darooo: tracisz, kiedyś będziesz trenował to możesz osiągnąć słabe wyniki w tym pięknym boju!.
A co do twojego pytania na gg, to ja nie chcę trenować trójboju, tylko chciałbym osiągnąć takie wyniki jakie mam w profilu!.
...::ZaPrAsZaM::...
http://www.ekipa71.prv.pl
Znawca w dziale: "Nasze zdjęcia".
Expert w dziale: "Szatnia" & "Trening"!.
"Wiara, nadzieja, miłość..."
"Wciąż wierzę w to...
Wciąć mam nadzieję, że będzie dobrze...
Wciąż napawam się miłością do niej..."
A co do twojego pytania na gg, to ja nie chcę trenować trójboju, tylko chciałbym osiągnąć takie wyniki jakie mam w profilu!.
...::ZaPrAsZaM::...
http://www.ekipa71.prv.pl
Znawca w dziale: "Nasze zdjęcia".
Expert w dziale: "Szatnia" & "Trening"!.
"Wiara, nadzieja, miłość..."
"Wciąż wierzę w to...
Wciąć mam nadzieję, że będzie dobrze...
Wciąż napawam się miłością do niej..."
(niewielkie zmiany ale są)
bo tak nie wiadomo czy jestes naginacz
Tylko wytrwałość czyni mistrza
Pit Bull Gangland
Teraz co innego: jeśli chcesz budować siłę to progresja jest najlepsza, ale przy niej musisz tak dobierac ciężary, aby nie brać tego samego 4 serie. Tylko tak aby w pierszej seri był najmniejszy i stopniowo wzrastał, ostatnia musi być największym. J a wyznaje zasadę, że 1 seria najmniejsza, ostatnia największa, ale np 2 w środku nie mogą być tym samym ciężarem. Teraz nie ćwiczę, chwilowo, ale ja jak trenuje na masę to nie robie progresji tylko staram się tak robić aby dobijać do 10 powtórzeń z tym, że podwyższam ciężary tak jak to ująłem wyżej. Dobra kończe, bo i tak pewno się wam nie bedzie chciało tego czytać