SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT MissInvincible

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1361383

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
Tragedia

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
Julietta
Tragedia



dosłownie nie dość, że śniegu nie ma od lat to jeszcze psują świąteczny klimat.

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 54991
A w lutym już będziemy widzieć w sklepach zające i jajka wszędzie


Zmieniony przez - marta894 w dniu 2020-10-20 08:40:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5995 Napisanych postów 10061 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214367
Będę omijać galerie do końca listopada

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
Dla mnie to tylko pachnaca choinka i kolacja z moimi chlopakami na Wigilie...
Prezenty tez stracily swoj urok, bo mnie maz rozpieszcza na biezaco i bez kitu bardziej ciesza kwiaty bez okazji za pare groszy niz drogie perfumy czy inny prezent pod choinka... Ale to chyba domena naszych czasow

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 54991
Mnie prezenty też nie cieszą tak jak dawniej . Teraz mieszkając zdala od rodziców cieszę się że mogę przyjechać i spędzić te parę dni z nimi .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
Wiecie może właśnie to wszystko spowoduje, że zaczniemy cenić w Świętach to co ważne, bliskość rodziny i innych bliskich nam osób.
Bo to jest właśnie to na czym powinno nam najbardziej zależeć na bliskości i czasie poświęconym innym.
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
rion10
Wiecie może właśnie to wszystko spowoduje, że zaczniemy cenić w Świętach to co ważne, bliskość rodziny i innych bliskich nam osób.
Bo to jest właśnie to na czym powinno nam najbardziej zależeć na bliskości i czasie poświęconym innym.

to samo ostatnio mówiłem w pracy, że jak człowiek się napatrzy i obrzydną mu te mikołaje w sklepach, choinki przez tyle miesięcy to przestanie zwracać na to uwagę a skupi się na rodzinie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
W takich czasach trochę szalonych i szybkich żyjemy, a teraz jeszcze ten wirus więc czasu dla rodziny nie ma za dużo.
Więc fajnie więcej czasu poświęcić rodzinie.
Choć to zależy od człowieka, ja lubię spędzać czas ze swoją rodziną żoną i dzieciakami, ale kumpel woli iść do roboty, mówi, że jak był ten pierwszy lockdown i siedział 2 tygodnie w domu to dzieci prawie powiązał, a z żoną się rozwodził z 10 razy

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
rion10
a z żoną się rozwodził z 10 razy

słyszałem jakieś plotki niby od analityków, że szykuje się fala rozwodów po koronie i kwarantannach, jak ludzie z pędu życia i spędzania większości czasu poza domem nagle spędzają całe dnie zamknięci ze sobą
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Buty kickboxing

Następny temat

Początki- siłownia POMOC :)

WHEY premium