Kurde wlasnie wrocilem z treningu KK, jestem padniety jak swinia, calkiem osablem, bedzie trza odrobic. Jak myslicie ci dobrym pomyslem byloby do bicepsa jako ostatnie cwiczenie dowalic podciaganie drazka jednorac na bramce, wicei podnosisz, moze nawet cialem, ale cholernie wolno opuszczac, daje niezl pompe i tak se mysle, czy nie zaczac tak robic
Kulturystyka to niekącząca walka z sobą, ale nagroda jest wielka
Chcesz mi pomóc Kliknij: http://sisco.pl/cgi-bin/ref/ref.pl?ID=482639
https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUB
SFD FIGHT CLUB
SFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />
Profesional Sport Club
Kulturystyka to niekącząca walka z sobą, ale nagroda jest wielka
Chcesz mi pomóc Kliknij: http://sisco.pl/cgi-bin/ref/ref.pl?ID=482639
https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUB
SFD FIGHT CLUB
SFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />
Profesional Sport Club

Mój blog --> [http://www.sfd.pl/temat175320/
(
Założyciel Mafi / Masa RulezZ /
świetne na zastój