VOX źle mnie zrozumiałeś, chodziło o to że im kretka z każdym gramem mniejsze efekty daje i że im wcześniej zjesz tym szybciej będziesz musiał sięgać po coś mocniejszego dla pokonania zastojów.
Ekipa ja kończe w tym tygodniu regenerke, a na regenerce ćwicze w domciu, więc mi nic nikt nie dostarczył
Dybek jak możesz na bica nie ćwiczysz i do tego argumentując to że jesteś za chudy? Wszystkie partie muszisz rozbudować żebyś był masywny i wielkiCzyż nie??
VOX co do treningu to wejdź sobie na stronkę SCD (linka masz przy jego podpisie) i tam zobacz sobie mój trening na mase. On jest dość intensywny. Może dziś albo jutro wrzuce mój nowy plan na mase to sobie będizesz mógł coś zklecić.
Co do brzuszków to ja w tamtym roku miałem 36 w 30sek
Cop wywnioskowałem z Twojej wypowiedzi że nie warto kupować np. gainera, białka i aminków tylko odrazu kreatyne, hmb bo wyjdzie taka sama cena, a efekty będą większe, jeśli dobrze zrozumiałem to powodzenia!
*
*
*Czas to mięśnie!!!*
*
*
~~~~~~Założyciel Mafii:~~~~~~
~~~ZrYcIuChY RuLez~~~
Ekipa ja kończe w tym tygodniu regenerke, a na regenerce ćwicze w domciu, więc mi nic nikt nie dostarczył
Dybek jak możesz na bica nie ćwiczysz i do tego argumentując to że jesteś za chudy? Wszystkie partie muszisz rozbudować żebyś był masywny i wielkiCzyż nie??
VOX co do treningu to wejdź sobie na stronkę SCD (linka masz przy jego podpisie) i tam zobacz sobie mój trening na mase. On jest dość intensywny. Może dziś albo jutro wrzuce mój nowy plan na mase to sobie będizesz mógł coś zklecić.
Co do brzuszków to ja w tamtym roku miałem 36 w 30sek
Cop wywnioskowałem z Twojej wypowiedzi że nie warto kupować np. gainera, białka i aminków tylko odrazu kreatyne, hmb bo wyjdzie taka sama cena, a efekty będą większe, jeśli dobrze zrozumiałem to powodzenia!
*
*
*Czas to mięśnie!!!*
*
*
~~~~~~Założyciel Mafii:~~~~~~
~~~ZrYcIuChY RuLez~~~
Założyciel Mafi / Masa RulezZ /