SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dla 16 latkow

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2187519

Ankieta

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
bosque niezalezy mi zeby sie caly odchudzic tylko zeby mi to pomoglo w spalaniu niewielkiej ale jednak il tk tluszczowej na brzuchu - co o tym sadzisz??

..::Najlepsza dieta codzienna mineta:..

tak wygladam po 8 miesiącach ćwiczeń https://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=87758&forum_id=126&Topic_Title=&forum_title=Nasze zdj�cia 
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
jakie sa cwiczenia na motylki?

Ćwiczyć czy nie ćwiczyc!oto jest pytanie!Oczywiscie ze ćwiczyc
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Hattrick: czy Ty potrafisz czytać?!. Ile razy mam Ci pisać??????????????????
Na motyle (najszerszy grzbietu)
- wiosłowanie sztangą
- martwy ciąg
- ściąganie drążka wyciągu górnego do klatki/karku
- podciąganie na drążku w szerokim nachwycie...


...::ZaPrAsZaM::...
http://www.ekipa71.prv.pl

Znawca w dziale: "Nasze zdjęcia".
Expert w dziale: "Szatnia" & "Trening"!.

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=94887 ---> Zawartość tkanki tłuszczowej - Zapraszam!.
"Wiara, nadzieja, miłość..."
"Wciąż wierzę w to...
Wciąć mam nadzieję, że będzie dobrze...
Wciąż napawam się miłością do niej..."
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3636 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 13393
właśnie tez zauwazylem ze caly czas sie o to pytasz (na motylki te koło szyi to szrugsy rób (to tylko tak na marginesie) jak co to lookaj do atlasu... patrz co ci ekipa napisal i lookaj!


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Aktualizacja profilu [28.6.2003]
Uaktualnie profil [30.7.2003]

I've got a power!
Tylko wytrwałość czyni mistrza
http://www.silka.prv.pl (Zapraszam Serdecznie)
http://www.silka.prv.pl/scdriver_wymiary.html (Moje Wymiary po 4-ech Miesiącach)
http://www.silka.prv.pl/scdriver_efekty_treningu.html (Moje Efekty Treningu Po 4-ech Miesiącach)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Mpacko:jesli chodzi o te nieweilkie zzucenie tkanki tluszzcowej to sie zgadzam i nawet polecam,ale napewno te 16 tabsow Ci nie pomoze.To jest pewne

Stara Ekipa:Teraz jush wiem za co dostajesz te SOG-iNiedosc ze jestem pod wrazeniem to nawet poprawiles mi kolejnosc ktorej mi sie nie chialo zmieniac Po co Ty sie klocisz o te SOG-i kto ma docenic Twoja wiedze to do Ceni :) Jak Dla mnie 10 SOGOW hehe

Tylko Pełne Zaangażowanie w Trening Przyniesie Wspaniały Efekt
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Bosque: thx za komplementy
Nie kłóce się o sogi dlatego, że chce aby mnie docieniano, tylko dlatego, że każdy kto się przywita dostaje sog'a a potem jesy w treningu mnóstwo znawców i specjalistów, a naprawdę mają zielone pojęcie o treningach!.

...::ZaPrAsZaM::...
http://www.ekipa71.prv.pl

Znawca w dziale: "Nasze zdjęcia".
Expert w dziale: "Szatnia" & "Trening"!.

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=94887 ---> Zawartość tkanki tłuszczowej - Zapraszam!.
"Wiara, nadzieja, miłość..."
"Wciąż wierzę w to...
Wciąć mam nadzieję, że będzie dobrze...
Wciąż napawam się miłością do niej..."
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7999 Wiek 1 rok Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 70885
mam pytanie : liczą sie wymiary takie co masz na treningu czy normalnie??

break dance forever!!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3636 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 13393
to chyba oczywiste ze normalnie "I've got a power!"


------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualizacja profilu [28.6.2003]
Uaktualnie profil [30.7.2003]

I've got a power!
Tylko wytrwałość czyni mistrza
http://www.silka.prv.pl (Zapraszam Serdecznie)
http://www.silka.prv.pl/scdriver_wymiary.html (Moje Wymiary po 4-ech Miesiącach)
http://www.silka.prv.pl/scdriver_efekty_treningu.html (Moje Efekty Treningu Po 4-ech Miesiącach)
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7999 Wiek 1 rok Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 70885
okey thx

break dance forever!!
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki chłopaki wyciąg już powoli sie produkuje--niemam z tym problemy bo szfagier pracuje w GAZOMECIE a dyrektorem jest tam mój wujek robią tam kontowniki i inne takie potrzebne mi rzeczy no i o obciążenie na siłke też niemam problemu bo mój Tata jest kontrolerem jakości w odlewni metali i ta odlewnia należy do mojego wujka więc ze sprzętem niemam problemu
na początek obiecali mi szfagier: wyciąg..ławke..modlitewnik..no a tata: 500kg obciążenia więc jest git
NIEDŁUGO ZAPODAM ZDJĘCIA Z MOJEJ SIŁkI JAK JUŻ BĘDZIE URZĄDZONA!!

joker
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Wiadomości - NBA

Następny temat

Synthol - Cud czy Masakra?

electro
Polecane artykuły