SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla 16 latkow

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1921318

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 766 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44059
Major ja czytalem ze metanabol jest na trudno gojace sie rany

Nie wiem co sie zemna stalo, ale nie chce mi sie chodzic na silownie, po raz pierwszy w zyciu stracilem zapal. Jak sie domyslam to go tak predko nie odzyskam, bo chodzi o mature. W ogole rozmyslam nad zaprzestaniem treningow i chyba nie dlugo bede cwiczyl 2x w tyg. tylko w soboty i niedziele rano, tak a zeby nie stracic formy za bardzo. Ta perspetywa mnie przeraza, bo wtedy zaczne wchodzic do lazienki tylko w koszulce, bo nie bede mogl spojrzec na siebie

.:Aktualnie Mottor 25:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
Mottor 16 nie martw sie nawet jak przestaniesz cwiczyczyc to nei bedziesz gorzej wygladl niz przed tym jak zaczeles
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 567 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3374
mottor, matura nie zajac- nie ucieknie, a masa zejdzie :D zreszta nie ma co panikowac, ja w klasie maturalnej nie musialem odmawiac sobie treningow
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 766 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44059
Kojot oto sie nie martwie, bo jak wtedy to juz nigdy nie bede wygladal. Jestem ciekaw czy jak taki gosciu jak, ktory nie koksil nie trzymal diety itp. przestal cwiczyc to czy zaliczyl by duze spadki?? trzeba bedzie sprawdzic

A tak serio to nie jeste problemem matura, bo gdybym chcial to ograniczyl bym kompa i czas by sie znalazl. Problemem jest brak checi do treningow, jak powiedzial Grom Helscreem do Trala: "Tralu, piekielny ogien w mych zylach wypalil sie"
Nie chcial bym mocno spasc na masie, bo by kretyny mowily:
"nakoksowal sie, a teraz spadl po cyklu"

.:Aktualnie Mottor 25:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
ja tez jestem w maturalnej i ani mi sie śni rezygnowac z treningow

mottor dlaczego nie masz checi do treningow? Brak postępów?
Ja mam ciągle chęci(coprawda raz wieksze raz mniejsze ale jednak są)bo sobie cel wyznaczylem i do tego dąże.

Zmieniony przez - Yarekbboy w dniu 2005-11-02 22:39:26

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
Siemka ja dzis ide klateczke trica przedramie i kaptory zrobic a i no oczywiscie brzuch mam motywacje do niego bo kratka sie pojawila i widze postepy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 492 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2182
Ja powiem tyle, sierpien 81 cm w pasie, listopad 86 cm. A6W idzie w ruch !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
Hoho 86w pasie jak bym mial to chyba bym sie pociol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 766 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44059
Jaroslawie jest tak jak mowisz brak checi wywoalny brakiem efektow. W ogole mam jakis kompleks mniejszosci, wydaje mi sie ze wygladam jak jakis szczypior - czuje sie poprostu wasko.

El Kojocie ja Ci powiem ze 86 w pasie to nie jest wcale tak duzo, przy pewnych wymiarach wyglada to waziutko. Zreszta sobie sprawdz w tym programie http://www.galileusz.pl/~motor/download/KingSize.exe , ze przy juz stosunkowo nie wielkiej wadze w stosunku do wzrostu, 86 w pasie jest proporcjonalne.

.:Aktualnie Mottor 25:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
hoho ale dziwnei wyszlo w kacie powinnenem przy tej wadze i wzroscie miec 98,5cm <lol> a 117 w lapapie 35,5cm a mam 37,5cm talia idealnie mi wyszla tyle samo 73cm
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wiadomości - NBA

Następny temat

Synthol - Cud czy Masakra?

WHEY premium