SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla 16 latkow

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1931449

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
JA mam za***isty planik klate 2razy w tygdniu a reszte po razie nei raz jeszcze 2 razy bica robie ale to zalezy jak wyjdzie Dzis naprzyklad mam za***iste zakwasy na tricu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
http://mp3.wp.pl/p/strefa/sciagnij/103203.mp3  <-- jak ktos ma specyficzne poczucie humoru to mu sie spodoba

Jutro probna maturka z polaka %-]

Co do w-fów to ja staram sie nie cwiczyc zawsze i sie op*****lam ile sie tylko da, szkoda kalori i masy

Tez bede mial 100dniowke, ale do 100kg raczej nie dobije

kivlov trenuj jak chcesz byle rosło

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
A mi orzez ta glupia szkole nei rosnei juz nic, mam zastoj :/ bo nei mam czasu tyle cwiczcy i tyle jesc co trzeba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 231 Wiek 110 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1171
no szkola troszke przeszkadza a zwlaszcaa jak jest sie dojezdzajacym autobusem 25km w jedna strone (tak jest w moim przypadku) jest si9e zmeczony po skzole i juz sie tak jakos leniwiej idzie ale tak bylo na poczatku teraz juz chodze chetnie
nawet nie mialem czasuy przemyslec mojego planu chyba zaraz ide do toalety na posiedzenie i wymysle bo przeciez w 20minut cow sywmysl:) wezme kartke i dlugopis oki ja spadam gdzie pisalem
pozdrawiam

Nie ma lipy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
No ja mam 9km ale potem z przystanku ide ponad kilonetr w domu jestem tak o 15,30 albo pozneij i odrazu na silke i dopeiro do domu na obiad

Zmieniony przez - kojot15 w dniu 2005-09-28 15:36:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 443 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28421
Z tymi wfami to****nia, jeszcze w tym roku dorzucili jeden :/
Ale opcja ala Yarekbboy, op*****lam sie ile sie tylko da
a zaraz po szkole na silke to nei ebde sie przeciez na wfie forsowal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 293 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1862
to ja wole sie najpierw najesc, lyknac suple i odczekac z 20min i dopiero na trening wtedy jest co spalac

.: Czlonek Carki Clan :.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 231 Wiek 110 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1171
co sadzicie o cwiczeniu barkow 3 razy w tygodniu??? nie za duzo? bo sie zastanawiam nad takim wariantem
ja tam na w-f obijam sie ale nie prezez to ze silka niedlugo bedzie tylko ze nie lubie w-f'u no a jak mamy jakies zaliczenia biegi to jestem najlepszy w kloasie i w czołówce w wojewodztwie:) hehe kiedys trenowalem biegi i skakanie ale teraz to tylko biegam na terningu poiłkarskim wiec sie troskze utrzymuje poziom:) a siłka tez pewnie cos dodaje

a minal jzu miesiac od keidy zaczalem chopdizc na silownie po przeriwe letniej (nom jzu od kwietania) i efekt n klaci ejest taki ze mam jzu 10kg wiecej w serii chyba duzy postep co? mam chyba teraz zyciowa forme

Nie ma lipy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
NO spory postemp a z jakiego na jaki ciezar przeskoczyles?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 231 Wiek 110 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1171
ja stosuje piramide i miesiac temu zaczynalem z 70 kilogramowym obciazeniem a teraz zaczynam 80kg choc chyba jutro zaczne z 82,5kg

Nie ma lipy

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wiadomości - NBA

Następny temat

Synthol - Cud czy Masakra?

WHEY premium