SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla 16 latkow

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1933149

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
specu: mam do ciebie pytanko ponieważ jesteś ekspertem tylko niepisz od razu że do tego jest inny dział bo to jest ważne-kumpel wpadł na pomysł żeby se wziąść bułgarską mete z tabletkami działającymi ochronnie na wątrobe(ok. 50 tabletek mety)no i chciałbym wiedzieć jakie bedą skutki takiego cyklu (jak byś mógł wypisz +i- )to jest mój najlepszy kumpel i niechce żeby potem miał jakieś kłopoty oki. z góry dzięki za odp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Strongman: odżywki i suplementy to uzupełnienie diety.

Buli: może i experta mam w dziale trening (ale się za experta nie uważam). W sprawie SAA mało wiem. Poczytaj tutaj: http://www.kulturystyka.pl/artykul.html?id=9
Ja Ci zabardzo nie pomogę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1610 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17189
niech sobie daruje jak choc troche ceni swoje zdrowie....! nie warto!!

Idąc ciemną uliczką nigdy się nie odwracaj..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 766 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44059
Buli po tych 50 mety nie zaleznie od tego czy jest polska czy bulgarska za wiele mu nie urosnie, napewno moge powiedziec ze po 250 gramach kreatyny bedzie mial wieksze przyrosty, a sie nie "zablokujue". A jesli chodzi o oslonki na watrobe to pewnie bierze hepatil albo sylimarol.
Osobiscie odradzam taki cykl, moj kumpel mial identyczny i po za paroma przyszczami na twarzy za wiele mu nie uroslo. Jesli ma cos brac to niech to nie bedzie meta. Osobiscie jestem na "-".

.:Aktualnie Mottor 25:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31691
ekipa ja slyszalem co innego hrhr

ja moge powiedziec ze meta jest za słaba, a mozna sie po nej nieźle nabawic. jezeli chcesz zeby ten cykl byl bezpieczny i opłacalny będziesz musiał wywalic po cyklu troche kasy na tt i kreatyne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 411 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2627
Czesc, Jutro zamierzam kupić 250g kreatyny TRECA do tego dextroza gratis,myślicie że jak będe ćwiczył na mase biorąc to to siła pójdzie troche więcej .... ?? no i piszcie jak to brać, Mottor ty pisz, ile ci poszło bo brałeś też 250g i z rego samego laboratorium, no i tą dextrose jak brać?? tam w pudełku po krecie podobno jest miarka, kiedy,ile po posiłku czy po itp. z góry dzięki pozdro wszystkim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 766 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44059
Strongbart "ja moge powiedziec ze meta jest za słaba", meta jest silnym koksem, nie mozna powiedzec o methadionie ze jest slaby, bo w rzezcywistosci jest to srodek dla zaawansowanych koksiarzy, niestety jest tani i dlatego wiekszosc mlodych "karkow" zaczyna od mety.

Vox ja zjadlem 300 gramow kreatyny (kupilem z olimpa), z efektow jestem zadowolony sila ponad 15 kilo na lawie, na serie np. na barki 15 kilo wiecej, niestety na cyklu sie przetrenowalem i tak jak po pierwszych 3 tygodniach poszlo mi 15 kilo sily to po kolejnych 3 nic nie ruszylo, a kiedy przyszedlem po regenerce to jestem mocniejszy niz na cyklu, wiec uwazaj na przetrenowanie!!! Obwody tu juz troche slabiej ok 1 cm w bicepsie, i 2 w klacie, ale i tak jestem bardzo szczesliwy.

.:Aktualnie Mottor 25:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31691
chodzi mi ze jest za słaba w porównaniu do skutków zdrowotnych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 411 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2627
Mottor,a jaki trening miałeś?? Pewnie siłowy skoro tak.No i jak brać tę kreatyne napiszcie!!! W jakich porach, jaki odstęp od posiłku itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Strongbart: "ekipa ja slyszalem co innego hrhr" - pewnie, że odżywki i suplementy to PÓŁSTERYDY
"ja moge powiedziec ze meta jest za słaba" - wyszło kto tu KOksi

vox: 5g rano przed śniadaniem i 5g po treningu.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wiadomości - NBA

Następny temat

Synthol - Cud czy Masakra?

WHEY premium