SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla 16 latkow

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1928917

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 871
Mylicie sie kumpel na 60 mial 7,9 s, ale on to jest przech** w skoku w zwyz mial 2,2 metra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to wysoko skacze ja skacze 1.55 i to i tak ja jestem z pierwszej klasy gim. a ziutki z 2 i trzeciej nieskaczą tyle ze mną tyle 2 ziomków skoczyło jeden więcej z trzeciej klasy skoczył 1.65 a z tym 60 km to jusz niewkręcam...

Quidquid latine dictum sit, altum videtur. (Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 614
Ja przy 180cm wzrostu waze 80kg.(duzo???)
Wyciskam marnie bo 73kg czy 75kg ale to przez to ze moj trening byl bez sensu.
Wydaje sie ze 80kg to duzo ale na mnie tego nie widac, jakies 10kg wiecej daloby cos.
I tez nie wygladam na tlustego troche jest na brzuchu

Co wy na to?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13393
Ref: mało wyciskasz - nie wyciskasz nawet 100% ciężaru swojego ciała to juz kicha




Trzeba mieć silną psychike, być wytrwałym, powtarzać sobie że ide dalej, że dam rade, nie opuszczać treningów i wierzyć w siebie! Ćwiczę we własnym tempie!
Po miesiącu pracy jest ta jedna chwila na którą się czeka i jest ona nagrodą!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to co ja mam powiedzieć jak warze 56 kg i wyciskam 45 kg ale ja ćwicze dopiero 2 tygodnie

Quidquid latine dictum sit, altum videtur. (Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kileri: witaj ponownie. Rozpisz serie tak jak prosi SCD.
A jak z tego telefonu, to podłączasz do kompa kabelek i w "mój komputer" powinno być "mobile" coś tam, albo w panelu sterowania. Poszukaj.

Kubasek: 8.7 - na 60 metrów - cieńki czas, według mnie.

Adrian: z czym się niby mylimy ? Z Rekordem na 100Metrów ? Raczej nie.
Mój dobry kumpel jak często biegał, miałczas blisko 7,2... na 60metrów. Ale przestał biegać...


*** SNP *** -> http://www.ufd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=459
http://www.ekipa71.prv.pl - moja strona o kulturystyce (treningi, porady itp).
* * * Założyciel Mafii: * * *
"Zryciuchy rulezzz"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja mam 14 lat!!! czy to cienko na taki wiek lepszego czasu w klasie niebyło a co powiesz o skokach w zwyż ? i podaj swoje wyniki w różnych dyscyplinach

Quidquid latine dictum sit, altum videtur. (Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 871
mi chodzi o rekord na 60m, bo ktos wspominal ze 8,7 to jest watpliwy czas i raczej ciezki do wykonania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1029 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12254
blade i co zes gadal ze takie cienkie fotki co??!! sa calkiem git dopra zaraz podladujemy bateryjke i dzisiaj albo jutro pare swoich fotek wam pokaze ale uprzedzam tak zlej formy dawno nie mialem ale to i gut bo jak bede w formie to bedzie mozna porownac

specu scd martwy to tak bylo wjak w domuciu cwiczylem (brakowalo obciazenia ):
90kg x10
90kg x10
90kg x10
90kg x10
90kg x10
wiem ze bardzo skomplikowane i niektorzy moga nie zaczaoc

braciszek mafi/Masa RulezZ
Alizee Fan Club
jest masa to jestes kawal kabanasa ale masa bez zakwasa to gowniana masa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
adrian88......jesli uwazasz ze czas 8.7 na 60 sek jest nie do wykonania to sie grubo mylisz ja juz jako 12latek mialem 7.2 na zawodach i zajalem 2 miejsce.stara ekipa dobrze mowi ze 8.7 to slaby czas hehe

staraekipa...jak myslisz co mi da za***ista mase w niedlugim czasie.chodzi mi o jakas odzywe do 120zl i zeby bylo w niej ponad 2.5 kg..

hehe jak mozecie to to pomozcie

strong07
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wiadomości - NBA

Następny temat

Synthol - Cud czy Masakra?

WHEY premium