SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna dla kobiety - 56 kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5068

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 187
Chodzi o dietę redukcyjną dla kobiety:
24 lata
56 kg
162 cm
Zapotrzebowanie po odjęciu wynosi około 1600 kcal.
Cel: pozbycie się nadmiaru tłuszczu z okolic brzucha, bioder i ud. Jeśli chodzi o masę ciała, to zrzucenie maksymalnie 4 kg.

B - 2g - 112g
T - 1g - 56g
W - 3g - 168g

Trening siłowy + aeroby - 3 razy w tygodniu

B/W/T będą ok na początek? Oczywiście rotacja, jeśli będzie brak efektów.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9018 Napisanych postów 82652 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699143
Witaj,
na początek proporcje są ok Potem musisz obserwować i w razie konieczności modyfikować.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
J/W

Nade wszystko ilość kalorii wydaje się być mocno ograniczona.
Pamiętaj również o tym, że kompozycja sylwetki jest najbardziej istotna, nie sama waga w sobie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 187
Dieta jest dla mojej dziewczyny. Ja jestem aktualnie na masie i w tym kierunku się edukuję. Na redukcję jeszcze przyjdzie czas.

Jeszcze kilka pytań:
1. jakich produktów unikać na redukcji (mleko, twaróg?)
2. jakie tłuszcze najlepiej (orzechy, oliwa?)
3. 30g białka dziennie np. do śniadanie będzie ok?

Dieta to przede wszystkich:
1. płatki owsiane, białko, owoc
2. chleb razowy żytni, szynka, warzywa
3. ryż/makaron/kasza, pierś, warzywa
4. ryż/makaron/kasza, pierś, warzywa
5. jajecznica/twaróg, wafle ryżowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Mimo wszystko.

1. Wysoko przetworzonych z niską gęstością odżywczą, a wysoką energetyczną. Jak np: słodycze. Twaróg i mleko są ok, ale z umiarem. Generalnie istnieją bardziej wartościowe składniki odżywcze niż wymienione wcześniej produkty.
2. Tłuszcze dobierasz adekwatnie pod swoją dietę oraz ustalasz prawidłowy stosunek Omega-3 do Omegi-6. Np: ( awokado/pełne jaja/olej rybi/tran/orzechy/olej lniany/oliwa z oliwek/olej kokosowy/olej rzepakowy zimnotłoczony i nierafinowany/olej lniany wysokolinolenowy/masło it.d. )
3. Tak, będzie ok. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie żeby zjeść większą ilość.

Podałeś tylko kilka składników odżywczych, z tego nie da się nic wyczytać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 13
Kobieto, 56 kg to nie tak dużo przy twoim wzroście, wydajesz się być szczupła. moja dziewczyna jest prawie identyczna jak ty - tylko 2 cm wyższa :) lubię jej biodra, ale mogłyby być bardziej zaokrąglone... nie musisz się niczego pozbywać z ich okolic, bo tam żadnego nadmiaru nie ma! :D


Zmieniony przez - koppi w dniu 2016-08-10 13:33:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 187
Przykładowe posiłki. Ok?





Zmieniony przez - mate.pe w dniu 2016-08-10 13:55:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Moim zdaniem trochę mało kalorii, jak przyjedzie zastój to nie będzie z czego obcinać, spróbujcie ułożyć coś na okolice 1800, uciąć zawsze można.
Nie ma warzyw? Szynki z kurczaka do wywalenia, sklepowe szynki najlepsze nie są, na kolację wrzuć węglowodany, brak tłustszych mięs, ryb.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 187
Warzywa oczywiście są, ale nie wpisywałem ich. Ona ma straszny problem z zjedzeniem. Te 1600 to ledwo ledwo pewnie wciągnie. Ryb niestety nie jada, tak samo jak ja. Chciałbym, ale po prostu nie przechodzą mi przez gardło :(


Zmieniony przez - mate.pe w dniu 2016-08-11 08:14:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Pytanie, czy na końcu redukcji chce skończyć poniżej swojego zapotrzebowania czyli jakieś1000-1200kcal ? I zrobić kuku hormonom, bo na ścinkę kal przyjdzie czas.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nie mogę schudnąć

Następny temat

Nowy dziennik żywieniowy.

Wiecej