SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla 16 latkow

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1934337

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 871
np wykroki ze sztanga na barkach,

„SYZYFKI”:-wykonanie-Ćwiczenie to można wykonywać zarówno bez obciążenia, jak i z nim. Chwytamy wtedy w jedną rękę krążek i kładziemy go sobie na klatce, drugą ręką podpieramy się dla zachowania równowagi czegoś stabilnego. Ćwiczenie polega na wykonaniu przysiadu z jednoczesnym mocnym odchyleniem tułowia do tyłu i wspięciem na palce stóp połączonym z wypchnięciem kolan do przodu-dla lepszego rozciągnięcia mięśni górnej części ud i zwiększenia poziomu trudności ćwiczenia.

.”NOŻYCE”: wykrok wykonywany do tylu ze sztanga na barkach

WYSOKI STEP ZA SZTANGĄ/SZTANGIELKAMI:-wykonanie-Do ćwiczenia potrzebna będzie, poza obciążeniem mocna i stabilna ławka(lub wysoki podest).Stajemy w lekkim rozkroku, nieco węższym, niż barki, przed ławka(podestem)- pozycja, jak do przysiadów. Jako ciężar stosujemy sztangę trzymaną na barkach z tyłu(gif 11), lub sztangielki trzymane w dłoniach, opuszczone luźno obok tułowia(gif 11a). Z tej pozycji wykonujemy wstępowanie na jednej nodze na ławkę, po czym dostawiamy drugą nogę i przez moment stoimy na ławce na wyprostowanych nogach i przy napiętych mięśniach. Powrotny ruch jest odwrotnością wstępowania-zstępowaniem. Powietrza nabieramy przed rozpoczęciem wstępowania na ławkę- wypuszczamy, gdy obie nogi znajdą się na ławce. Ważne jest, by każde powtórzenie zaczynać od innej nogi(raz lewą, raz prawą), gdyż właśnie noga, która wstępujemy na ławkę jako pierwszą, jest trenowana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 614
ten wysoki step to cos jak wchodzenie po duzych schodach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 871
dokladnie, a z reszta zobacz sobie dokladnie jak sie wykonuje te wszystkie cwiczenia http://www.kulturystyka.pl/atlas/, tam sa gify i dokladne objasnienie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rubcajs: siła jakaś tam jest (ale czy dobra technika była przy ćwiczeniu bica ?)

wOOfer: zawsze się przyda nowa osoba, nowe doświadczenia etc. - WITAM!

Adrian: doczytałem. Tylko ja zrobiłem podobny wynik w 6 tygodni

Rubcajs: takie plany osobiście układają: StaRa_EkiPa , Magik, i inni (nie chce nikogo pominąć, więc wymieniłem tylko 2 osoby...).

Dee-Jay: przytyjesz ale obrośniesz tłuszczem! Polecam dobrą dietę! A kasę z odżwyke właśnie przeznacz na pożywienie.

Strong: "strongbart........ proponujesz zebym odstawil te bialko na czas brania kreatyny??? kretki zostalo mi na jakis miesiac a bialka mam ok 5kg..Jesli tak sadzisz to daj znac..." bierz białko! Tylko nie w tym samym momencie co kretke. Białeczko np. na noc, a kretkę z rana i po treningu.

"stara ekipa....... jaki proponujesz trening.prosze o jakies wskazowki bo jak mowie nie mam najwiekszego pojecia na ten temat.
moja sytulacja:
-mam wolny czas kazdego dnia od 16:00
-mam w domku:gryf prosty170cm,lamany150cm,dwie chantelki,obciazenie do 140kg , laweczke(tylko prosta)
-ogromne checi" - ostatnie mi się podoba! BRAWO DLA PANA!!!
Dziś po południu coś Ci wrzuce ok ?
(podaj jeszcze raz staż treningowy) i na czym Ci zależy.

Ref: bez nóg - dlaczego ?
Dlaczego oprócz przysiadów ?


*** SNP *** -> http://www.ufd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=459
http://www.ekipa71.prv.pl - moja strona o kulturystyce (treningi, porady itp).
* * * Założyciel Mafii: * * *
"Zryciuchy rulezzz"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31691
źle mnie zrozumiales strong07 chodzi o to żebys nie bral białka i kreatyny w jednym posilku.

Życie jest za krótkie by być małym.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
StaRa_EkiPa nie mam pojecia o jaką technike ci chodzi poprosto prostuje ręke i uginam .Fakt ze dopiero zaczynam.A propo ćwiczen mi bardziej chodiło by o siłe na poczatek,a zwłaszcza w wyciskaniu.Tak na marginesie wymiary w bicu podaje się gdy jest napiety??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4112 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15525



http://www.pajacyk.pl 
~~~~~~
Ja ten nick po pijaku wymyśliłem, wiem, ze głupi!
~~~~~~
..::<--[Członek Elitarnego ugrupowania anty - spamerskiego SOA]-->::..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Adrian88 : dzieki znalazłem , o to mi chodziło,atlas cwiczen juz odwiedzałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak napiety to mam z 29cm w bicu. Nie tak Zle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Magentis ale pas przed czy po obiadku ???

Quidquid latine dictum sit, altum videtur. (Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wiadomości - NBA

Następny temat

Synthol - Cud czy Masakra?

WHEY premium