SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla 16 latkow

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1930220

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1029 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12254
yarek jak ci obwody nie spadna to sila zjedzie. ja tak zawsze mam:( obwody wlasciwie na regeneracji stoja ale sila spaaaadaaaaa.

;Dbraciszekmafi /MasaRulezZ /
Alizee Fan Club
jest masa to jestes kawal kabanasa ale masa bez zakwasa to gowniana masa

profil zmodyfikowany w dniu 14,09,03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5034
Mam pytanko jaką odżywkę byście mi polecili na masę.Chodzi mi o firmę i rodzaj.

**Tanie wino jest dobre ,bo jest dobre i tanie**

Nie rób z siebie męczennika, dajesz sobie radę albo zostaw to i znikaj!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1295
macciel: w soboty na tvn o 16.35 masz strongamanow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
magik:
słyszałem ze podobny efekt uzyskuje sie robiac aeroby tuz po treningu siłowym, bo rano odpada - padł bym ze zmeczenia w szkole !!!!
Co do bcaa to czytałem że lepiej zapobiegac i brac wieksza dawke przed treningiem, a dosyc wysoką daje po treningu razem z serwatką (ok. 4 g) !!!!

strong:
chcialem sprobowac treningu na rzezbe, i co zauwazylem ... ze mam o wiele twardsze miesnie teraz !!!!! A dieta to podstawa - wiadomo

"assasin de la police"

member klanu URBAN TERROR - /THC-TEAM/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 766 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44059
Witam.
Mam do was pytanie odnosnie kretki, bo w najblizszym czasie wpadnie mi troche kasy i chce se kupic. Bedzie to moj pierwszy cykl i nie wiem czy robic faze nasycenia czy ja olac i ile krety kupic 250g czy 500g, a moze 200 tabsow??(wszystkie kompetentne rady chonorje sogiem)

Spoko Strong jesli sie chwyce za koksy to dopiero za pare lat. Koksy odpowiednio brane nie stanowia wilkiego zagrozenia dla zdrowia Np: taki Arni on latami koksowal i jak teraz wyglada, poprostu the best. Ma problemy ze sercem ale to choroba dziediczna.

SCDrzeka(pl) nie bulwersoj sie tak, nikt ci krzywdy nie zrobil.

Kileri byq, pleckow nie masz mocniejszych odemnie

Kom@ndir zostan moim taiszio. A tak pozatym to nawet ladnie na klate bierzesz bo 164 procent swojej masy.

Patriot byq

Na gore klate sa dobre wszytskie cwiczenia typu rozpietki wycisanie sztangielek, sztangi, tylko ze robione na laweczce skosnej. Ja polecam kat 30 stopni, bo 45 za bardzo na barki wchodzi

SCDriver jesli chodzi ciezarki to mam w domu takich dwie pary jedne po 2,5 kg a drugie po 1kg(z klubu czasem takie rzeczy dostajemy), w zasadzie do budowania masy sa bez uzyteczne, jesli troche w nich pochodzisz to moze ci troche rzezba pujdzie. Paraktycznie nie da sie wnich biegac, bo to starsznie pokracznie wychodzi. Mam kumpla ktory w nich chodzil na okraglo, do szkoly itd. i o ile dobrze mi wiadomo to mu chu,ja daly.

Alizee fajana dupa, ostatnio w fotografi ogladalem jej foty i gdybym glowy nie trzymal z boku to kapa by mi zeby wybila, pozniej gdy kladlem sie spac i o niej snilem to rano sie pod "namiotem" obudzilem

Czita w poruwnaniu do lapy to ladnie wyciskasz.

Psyhu szczesc Boze

Yarek podczas regenerki przyrosty sa najwieksze to wtedy miesnie sie odbudowuja po ciezkiej pracy, tak mowi teoria. Jednak wiekszosc ludzi zauwaza spadki podzas regenerki. Ja jeszcze nidgy ani w wymiarach, ani na sile nie zauwazylem spadku, wrecz odwrotnie. No coz kazdy jes6t inny.

Schwistag jesli jestes chudy to polecam mass xxl z treca, lub mass gaina z hitec`a, a jesli masz sklononsci do lapania fetu to wez jakies bialeczko np: hitec protein 80, lub Olimp tez jakis protein 80




.:Aktualnie Mottor 17:..
.:Zycie zaczyna sie po piedziesiatce... w bicepsie:.
.:Braciszek mafi ///Masa rulezz \\\:.

.:Aktualnie Mottor 25:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mottor: rob bez fazy nasycenia bo ludzie (ktorzy sie znaja) mowia ze to tylko strata kretki - ja osobiscie stosowalem bez tej fazy i bylo super :)
kup sobie 250g bo to ci sytknie akurat na okolo 5tyg suplementacji. I juz jak sobie kupisz to bym radzil brac 3g rano i 5g po treningu. Kup sobie jeszcze jakas glutke albo jak chcesz glukoze ;)

__________________________________________________________

nie kradnij... rząd nie lubi konkurencji... =\
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 922
Chcę kupić rękawiczki treningowe. Lecz nie wiem jaki rozmiar wybrać ponieważ nie wiem czym się kierować, przy jego wyborze. Domyślam się że chodzi tu o obwód reki, ale w którym miejscu mam ją zmierzyć ??



 !BaRyŁ!  silny jak Ursus niezbacza z kursu...

http://www.sfd.pl/temat224528/  moja siłownia ZAPRASZAM !! :]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1029 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12254
musze sobie za tydzien jeszcze jakos podczepic 6kg na ciag tylko nie wiem jak bo nie mam juz miejsca na sztandze
mottor wisze ze nie tylko ja pod namiotem spie
zacxzynam redukcje tluszczyku bo sie miesnie juz za bardzo schowaly.

braciszek mafi/Masa RulezZ
Alizee Fan Club
jest masa to jestes kawal kabanasa ale masa bez zakwasa to gowniana masa

profil zmodyfikowany w dniu 14,09,03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13393
te ciezarki to jakas lipa niechce tego

Założyciel Mafi / Masa RulezZ /
Trzeba mieć silną psychike, być wytrwałym, powtarzać sobie że ide dalej, że dam rade, nie opuszczać treningów i wierzyć w siebie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1484
elo, slyszalem ze sok wycisniety z cytryny gdy sie go pije to w szybkim tempie likwiduje tluszcz...czy to prawda?

Cwiczyc czy niecwiczyc oto jest pytanie!

Cwiczyc ,czy nie cwiczyc ,oto jest pytanie! Norma że ćwiczyć:D:D

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wiadomości - NBA

Następny temat

Synthol - Cud czy Masakra?

WHEY premium