SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dla 16 latkow

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2186844

Ankieta

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
ej patriot jak myslisz ile g glutaminy powinno sie brac przy stosowaniu
Kreatyny 500g TRECA i Hi Tec protein ???

Jaka firme glutaminy byscie polecali????

tuning, dziewczyny i silownia to moje życie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 187
Ja zacząłem 5 miechów temu. Teraz w bicu 32 waga 61 a na klatke 82,5 kg. W bicu nie mam za dużo ale jest. Na czysto. Teraz jednak myślę nad Kreatyną Hi Tech. Pewnie pomoże w osiągnięciu lepszych wyników.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 1240
znow mi ktos podarowal SOG'a... wielkie dzieki!!

pozdro 4 all!!

..::Sog'ów nigdy za dużo... możecie kilka podarować::..
..::Cnota hamulcem rozwoju::..
..::Radio Maryja 666 MHz::..
..::Podmywajcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia, ani godziny::..

..::Pozdro 4 all::..

..::Team "Krisbut" is Best Of The Best::..
..::Świetlik - Prince Of Darknes::..
http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=270&topic_id=47683  - tak wygladałem po 3,5 miecha...(zjedź na doł strony) jak WAM sie podoba moja budowa to SOG mile widziany...
zapraszam rowniez do nowego tematu ktorego jestm autorem http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=80729 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 328 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 4147
cze jestem tu nowy na forum i nie mam zbyt dobrych osiąguw w tym sporcie. ale mam nadzieję żę żetelną pracą sie szybko wyrobie mam dopiero 14 lat (15 w tym roku) i zaczolem ćwiczyc 2 w sumie tydzień temu ( bo zaczolem wczesniej ale dorwała mnie grypa i tydzień lerzałem w łurzku. ale od tygodnia traktuje to ostro. mam nadzieję że wszystko przedmną :)

Musze jeszcze dużo ćwiczyć

Nitorus Oxide Systems

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4473 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 18798
Swietlik dostales soga odemnie , to tak na marginesie .
Co do odzywek to mnie sie nie pytaj bo takich rzeczy to ja nie wiem . W suplementacji ci lepszych porad udzela (coc mysle ze jesli to bedie dla ciebie to pierwszy komentarz to bedzie - kreatyna w tym wieku i z takim starze , za wczesnie jeszcze albo cos w tym stylu

"Twoje czyny mowią tak głośno o tym kim jesteś , że nawet nie slyszę co mówisz"

" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
PACHI na kreatyne za wcześnie po 5 miesiącach. Możesz sobie jakieś białeczko kupić, albo jak każdemu polcam pierwszą odżywkę to gainerka.
Mpacko ostatni raz się wypowiadam na temat Twojej suplementacji myślę, że 200 g glutaminy wystaraczy, a co do firmy to Hi Tec, bo to zaufana firma. To było moje zdanie, ale zrobisz co będziesz chciał. Jak tak dalej pójdzie to przeniosę się do działu suplementacja

Czas to mięśnie!!!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 1240
!! - dzieki Patriot.... ale za co ty mi go dales????????

..::Pozdro 4 all::..

..::Sog'ów nigdy za dużo... możecie kilka podarować::..
..::Cnota hamulcem rozwoju::..
..::Radio Maryja 666 MHz::..
..::Podmywajcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia, ani godziny::..

..::Pozdro 4 all::..

..::Team "Krisbut" is Best Of The Best::..
..::Świetlik - Prince Of Darknes::..
http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=270&topic_id=47683  - tak wygladałem po 3,5 miecha...(zjedź na doł strony) jak WAM sie podoba moja budowa to SOG mile widziany...
zapraszam rowniez do nowego tematu ktorego jestm autorem http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=80729 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
swirtlik odemnie masz soga za za***iste podpisy - masz jeszcze jakies takie>????

tuning, dziewczyny i silownia to moje życie
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Cieszę się, że się pogodziliście, bo nudne mieliście kłótnie

Czas to mięśnie!!!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 67


Cześć.
Cwicze już rok i nie widze rezultatów.Więc zwracam się z wielką prośbą o dobry plan na masę.


[email protected]
DZIĘKI

Dormin

Dormin

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Wiadomości - NBA

Następny temat

Synthol - Cud czy Masakra?

electro
Polecane artykuły