0
otrzymanych szacunów
8
przeczytanych postów
187
napisanych postów
Tam, gdzie nie ma walki, nie ma siły.Oprah Winfrey
Użytkownik nie założył jeszcze żadnego tematu
| Nazwa tematu | Dział | Data posta |
|---|---|---|
| Trening dla zaawansowanych | Problem z wyrobieniem sily - wyciskanie | 2003-06-27 21:04 |
| Po siłowni, o siłowni | Dla 16 latkow | 2003-03-17 21:12 |