a do tego bede brał tauryne i glukoze na carbo mi juz nie starczy bo jednak na raz 40 zl to nie na moja kieszeń a raz w tygodniu 1,50 za 100g glukozy jest dobra ceną no i do tego białko, zha (czyli te apteczne) ale to juz mam
ps. znalazęłm taki zestaw na allegro ale nie wiem czy jest to dobra jakość kreatyny jeżeli nei to podajcie mi jakieś dobre kreatyny olimpu albo hi-tec'a http://allegro.pl/show_item.php?item=78218942

same mono 5g w NT i 10g w T i jest spox
