SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dla 16 latkow

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2186831

Ankieta

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 551 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7390
no i do tego jeszcze robie kaptury
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3636 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 13393
tak rób:

1 wyciskanie sztangi z klaty (progresja)
2 unoszenie sztangielek na boki w siadzie!
3 unoszenie sztangielek w opadzie tulowia w siadzie
4 podciąganie sztangi wzdłuż tułowia (to tez działa na kaprury)
5 ewentualnie szrugsy
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3636 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 13393
dzisiaj poszlo 95kg x 7 w martwiaku
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 551 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7390
gratuluje ja nierobie martwego to niewiem czy to duzo
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3636 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 13393
jak namnie w miare dużo
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1029 Wiek 38 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 12254
noo scd ladnie juz lecisz z ciagiem nie przestawaj byq.
heh a ja wczoraj znowu chlalem musze sie zebrac w sobie i przestac.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3636 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 13393
baba nie jest tego warta pomysl sobie ze ona sie smieje z ciebie ze chlasz z jej powodu... nie daj jej tej satysfakcji
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1016 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7417
nio nie pij tyle lepiej mi postaw
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 8236 Napisanych postów 7170 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62757
dzieki scd za pomoc jak bym miał abona to dostał byś soga ale nie mam :(

WEJDZ I KLIKNIJ http://www.pajacyk.pl/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 287
siemanko ej chce zacząć ćwiczyć przedtem jzu cwiczyłem troche ale kręgosłup teraz juz jest wszystko spoko wiec powracam a wiec chodzi mi o to mam dużo masy znaczy sie tłuszczu i niewiem czy schudnać ?? czy zacząć robić mase bo kolega mi powiedział że jak mam dużo jakiegos FETU to lepiej go wykorzystac i zacząc mase ale ja sie nie znam a moze jak sie zapisze na silownie to mi powiedzą??
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Wiadomości - NBA

Następny temat

Synthol - Cud czy Masakra?

electro
Polecane artykuły