Przed chwilą wyszło mi 16,2% tłuszczu.Słyszałem że to mało jak na robienie masy.Na razie w 7 miechuf zrobiłem 8 kg masy.Nie wiem czy to duzo czy mało.A wy ile przytyliście i w jakim czasie?? Aha i w domu na szafce znalazłem kartke z 6 lipca 2003 jak zaczynałem cwiczyć.Były tam napisane moje wymiary:Klatka 91 Biceps 31 i pas 75.teraz jest lepiej 

Nie rób z siebie męczennika, dajesz sobie radę albo zostaw to i znikaj!

