take pytanko
czy uzywacie pasow kulturystycznych jak idziecie na silke,
bo ja mam taki pas i niewim czy uzywac, kumpel tez ma, ale nie uzywa
to jest chyba na przepukline o ile sie niemyle i na odcinek ledzwiowy
kregoslupa.
tylko nnie sciemniac!!!!!!!!!!!!!!!
ksiadz rydzyk modli sie z wami ;)
czy uzywacie pasow kulturystycznych jak idziecie na silke,
bo ja mam taki pas i niewim czy uzywac, kumpel tez ma, ale nie uzywa
to jest chyba na przepukline o ile sie niemyle i na odcinek ledzwiowy
kregoslupa.
tylko nnie sciemniac!!!!!!!!!!!!!!!
ksiadz rydzyk modli sie z wami ;)
"Zryciuchy rulezzz"
ale jak zwykle zle napiąłeś
a więc: klata 107cm