Hattrick: jeżeli nie ćwiczyłeś w ciągu ostatniego miecha ok. 2 tygodni to nie licz, że cos urośnie, z każdym miesiącem trudniej będą przybywały kg na sztandze i centymetry.
Yarekbboy: czytaj i ucz się
Klata: 19 SERII TO STANOWCZO ZA DUŻO!!!
Wyciskanie sztangi normalnym chwytem (12,11,10,10,10,10) w leżeniu na ławce poziomej WYCISKANIE NA ŁAWCE SKOŚNEJ SZTANGI ZRÓB 3 SERIE 12/10/8POWT.
Wyciskanie sztangi wąskim chwytem (10,10,10,10) w leżeniu na ławce poziomej DAJ 3 SERIE 12/10/8POWT.
pompki na klate (10,10,10,10) - DAJ WYCISKANIE NA ŁAWCE SKOŚNEJ 3 SERIE 12/10/8POWT.
rozpiętk w leżeniu na ławce poziomej (10,10,10,10,10) DAJ 3 SERIE PO 10-12POWT.
Plecy:
DAJ PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU 4 SERIE PO 8-12POWT. (NIE MNIEJ I NIE WIĘCEJ), A JAK NIE ZROBISZ MIN 8 POWT W SERII TO DAJ ŚCIĄGANIA DRĄŻKA WYCIĄGU GÓRNEGO DO KLATKI 4 SERIE 12/10/8/8POWT. JAKO 1ĆW.
wznosy barków "szrugusy" (10,10,10,10) DAJ JAKO OSTATNIE 4 ĆWICZENIE I DAJ 12/12/10/10POWT.
podciąganie kuli w opadzie "wiosłowanie" (10,10,10,10,10,10,10) DAJ TYLKO 4 SERIE 12/10/8/8POWT. I JAKO 2 ĆW.
unoszenie nug w leżeniu na brzuchu (10,10,10,10)TO NIE NA PLECY...

- WYWAL
WT
Biceps: 16 SERII NA BICEPS! I 12 NA TRICEPS ZA DUŻO!!!.
uginanie ramion ze sztangielkami stojąc/siedząc podchwytem z "supinacją" nadgarstka (12,12,12,12,12,12,12,12) DAJ 3 SERIE 10-12POWT.
uginanie ramion ze sztangielkamą w siadzie w podporze o kolano (10,10,10,10) MOŻESZ SOBIE ODPUŚCIĆ. ALB ODAJ 3 SERIE PO 10-12POWT.
uginanie ramion ze sztangą stojąc podchwytem (12,11,10,9) JAKO 1ĆW. DAJ 4 SERIE 12/10/8/6-8POWT.
Trieps:
wyciskanie "francuskie" jednorącz sztangileki w siadzie (10,10,10,10) , (10,9,8,8) 4 SERIE PO 10-12POWT.
wyciskanie "francuskie" dwórącz "kuli" - SZTANGI! w siadzie DAJ LEŻĄC (10,10,10,10) 4 SERIE 12/10/8/8POWT.
CZW
Barki:
unoszenie sztangielki bokiem w górę (8,8,8,8,8) DAJ JAKO 2ĆW. I 3 SERIE 10-12POWT.
wyciskanie sztangi sprzed głowy (12,11,10,9) DAJ JAKO 1ĆW. I 4 SERIE 12/10/8/6-8POWT.
wyciskanie sztangi zza głowy (10,9,8,7) DAJ ALBO TO ALBO POWYŻSZE ĆWICZENIE NIE RÓB ICH DWÓCH NA JEDNYM TRENINGU!.
unoszenie ramion w przód ze sztangielkami naprzemian (12,12,12,12) DAJ JAKO 3ĆW. I 3 X 8-10POWT. (UNOŚ DWIE RĘCE NARAZ...- LEPIEJ

)
DAJ JESZCZE UNOSZENIE SZTANGIELEK BOKIEM W OPADZIE TUŁOWIA W GÓRĘ 3 X 8-10POWT.
Przedramie:
uginanie nadgarstków podchwytem w siadzie sztangą (10,10,10,10) sztangielkami (30,30,30,30) DAJ SAMĄ SZTANGĄ 2-3 SERIE PO MAX POWTÓRZEŃ.
uginanie nadgarstków nadchwytem w siadzie (15,15,15,15) ,(10,10,10,10) DAJ SAMĄ SZTANGĄ 2-3 SERIE PO MAX POWTÓRZEŃ
ściskanie ściskacza sprężynowego (15,15,15,15) DAJ 2-3 SERIE PO MAX POWT.
SOB
Brzuch:
skłony w leżeniu płasko ze skrętem tułowia na przemian (10,10,10,10,10,10,10,10,10) ZA DUŻO SERII DAJ MAX 4 SERIE PO MAX POWT.
unoszenie nug w leżeniu płaskim (10,10,10,10) DAJ JAKO 1ĆW. I RÓB PO MAKSYMALNEJ ILOŚCI POWT.
skłony boczne na ławce (10,10,10,10) DAJ TUTAJ SPIĘCIA MIĘŚNI BRZUCHA WYKONUJ JAKO 2ĆW. I 4 SERIE PO MAX POWT.
Nogi:
Przysiady (10,10,10,10,10,10,10,10) (LOL) ZA DUŻO DAJ 4 SERIE 12/10/8/8POWT.
DAJ WYKROKI ZE SZTANGĄ 4 SERIE 10-12POWT.
DAJ MARTWY CIĄG ZE SZTANGĄ 4 SERIE 12/10/8/6-8POWT. SKUP SIĘ NA TECHNICE NIE NA CIĘŻARZE!.
JEŚLI TO TRENING NA MASĘ TO ZRÓB TAK JAK NAPISAŁEM...A jak to na rzeźbe to poczekaj na Magik'a
Ok ja spadam spać - nara!.
...::ZaPrAsZaM::...
http://www.ekipa71.prv.pl
Znawca w dziale: "Nasze zdjęcia".
Expert w dziale: "Szatnia" & "Trening"!.
"Wiara, nadzieja, miłość..."
"Wciąż wierzę w to...
Wciąć mam nadzieję, że będzie dobrze...
Wciąż napawam się miłością do niej..."