SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dla 16 latkow

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2189068

Ankieta

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Hattrick: po jakims czasie tak... trening zmien rob cos innego w innym dniu i troszeczke poprzemieniaj. A moze "zameczyles" miesnie?? i musisz sobie zrobic jakas regeneracje...

..::<<@@ DaRkSiDe @@>>::..
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7999 Wiek 1 rok Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 70885
Widze że tu ładna olewka jest ni soga za odpowiedzi dostałem ,ni kometarza nic.

break dance forever!!
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
przemeczyc to napewno nie!!bo mialem przerwe 2 ty a teraz przez tydzien cwiczylem na rzezbe wiec ich nie prtzemeczylem!!Ale czuje ze nie jestem w formie!czy to ze mi siła bardzo duzo spadala to jest oznaka zastoju??

Ćwiczyć czy nie ćwiczyc!oto jest pytanie!Oczywiscie ze ćwiczyc
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Hmm niewiem... moze tak... moze dlatego ci spadla bo jest cieplo, niemasz motywacji i tracisz mase bo sie pocisz itd... Napisz ile cwiczysz, jakie masz osiagi itd.

..::<<@@ DaRkSiDe @@>>::..
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
DarkSide: "A moze "zameczyles" miesnie?? i musisz sobie zrobic jakas regeneracje..." nie ma czegoś takiego jak zamęczenie mięśni, jest tzw. przetrenowanie!.
Yarek: odnośnie twego planu jest troche chaotyczny, nie piszesz ile serii, jakie powt. jak z przerwami między seriami itd.
Hattrick: po przerwie przeważnie się jest słabszym, zastój mięśni jak to piszesz można poznać po tym, że po o. 6-8 tygodniach, obwody Ci się nie zwiększyły, po części po tym, ze wyciskasz od 2 miesięcy tyle samo...
Zastuj można zlikwidować, zmieniając trening, oraz stosując np. kreatyne...ale to po ok. 1-2 latkach treningu się powinno łapać za ten suplement... pozdrawiam.

...::ZaPrAsZaM::...
http://www.ekipa71.prv.pl

Znawca w dziale: "Nasze zdjęcia".
Expert w dziale: "Szatnia" & "Trening"!.

"Wiara, nadzieja, miłość..."
"Wciąż wierzę w to...
Wciąć mam nadzieję, że będzie dobrze...
Wciąż napawam się miłością do niej..."
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7999 Wiek 1 rok Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 70885
dobra to teraz daje z serjami muj plan
PN
Klata:
Wyciskanie sztangi normalnym chwytem (12,11,10,10,10,10) w leżeniu na ławce poziomej
Wyciskanie sztangi wąskim chwytem (10,10,10,10) w leżeniu na ławce poziomej
pompki na klate (10,10,10,10)
rozpiętk w leżeniu na ławce poziomej (10,10,10,10,10)
Plecy:
wznosy barków "szrugusy" (10,10,10,10)
podciąganie kuli w opadzie "wiosłowanie" (10,10,10,10,10,10,10)
unoszenie nug w leżeniu na brzuchu (10,10,10,10)

WT
Biceps:
uginanie ramion ze sztangielkami stojąc/siedząc podchwytem z "supinacją" nadgarstka (12,12,12,12,12,12,12,12)
uginanie ramion ze sztangielkamą w siadzie w podporze o kolano (10,10,10,10)
uginanie ramion ze sztangą stojąc podchwytem (12,11,10,9)
Trieps:
wyciskanie "francuskie" jednorącz sztangileki w siadzie (10,10,10,10) , (10,9,8,8)
wyciskanie "francuskie" dwórącz kuli w siadzie (10,10,10,10)

CZW
Barki:
unoszenie sztangielki bokiem w górę (8,8,8,8,8)
wyciskanie sztangi sprzed głowy (12,11,10,9)
wyciskanie sztangi zza głowy (10,9,8,7)
unoszenie ramion w przód ze sztangielkami naprzemian (12,12,12,12)
Przedramie:
uginanie nadgarstków podchwytem w siadzie sztangą (10,10,10,10) sztangielkami (30,30,30,30)
uginanie nadgarstków nadchwytem w siadzie (15,15,15,15) ,(10,10,10,10)
ściskanie ściskacza sprężynowego (15,15,15,15)

SOB
Brzuch:
skłony w leżeniu płasko ze skrętem tułowia na przemian (10,10,10,10,10,10,10,10,10)
unoszenie nug w leżeniu płaskim (10,10,10,10)
skłony boczne na ławce (10,10,10,10)
Nogi:
Przysiady (10,10,10,10,10,10,10,10) (LOL)


break dance forever!!
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Yarekbboy: Najnowsze badana wykazały, że początkowe porcje po 20-30g dziennie przez 5 dni, a następne porcje wyrównujące po2-3g dziennie wcale nie dają rezultatu w postaci wyższego poziomu kreatyny w mięśniach niż w przypadku, gdybyś od samego początku brał 2-3g kreatyny przez 30 dni.
jesli to za malo daj znac

Tylko Pełne Zaangażowanie w Trening Przyniesie Wspaniały Efekt
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7999 Wiek 1 rok Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 70885
soga już daje


break dance forever!!
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
to cwicze od stycznia, wuciskam na prostej ławce 80kg na bic biore 45kg a na inne nie wiem bo nie sprawdzalem!tak w kwietniu na serie robiłem 60kg a teraz mam problemy z 50kg!nie wiem czemu!jestem zaniepokojony a do tego od jakiegos miesiaca ani jeden centymetr mi w łape nie wszedł!!nie wiem co sie dzieje!!

Ćwiczyć czy nie ćwiczyc!oto jest pytanie!Oczywiscie ze ćwiczyc
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Hattrick: jeżeli nie ćwiczyłeś w ciągu ostatniego miecha ok. 2 tygodni to nie licz, że cos urośnie, z każdym miesiącem trudniej będą przybywały kg na sztandze i centymetry.

Yarekbboy: czytaj i ucz się

Klata: 19 SERII TO STANOWCZO ZA DUŻO!!!
Wyciskanie sztangi normalnym chwytem (12,11,10,10,10,10) w leżeniu na ławce poziomej WYCISKANIE NA ŁAWCE SKOŚNEJ SZTANGI ZRÓB 3 SERIE 12/10/8POWT.
Wyciskanie sztangi wąskim chwytem (10,10,10,10) w leżeniu na ławce poziomej DAJ 3 SERIE 12/10/8POWT.
pompki na klate (10,10,10,10) - DAJ WYCISKANIE NA ŁAWCE SKOŚNEJ 3 SERIE 12/10/8POWT.
rozpiętk w leżeniu na ławce poziomej (10,10,10,10,10) DAJ 3 SERIE PO 10-12POWT.
Plecy:
DAJ PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU 4 SERIE PO 8-12POWT. (NIE MNIEJ I NIE WIĘCEJ), A JAK NIE ZROBISZ MIN 8 POWT W SERII TO DAJ ŚCIĄGANIA DRĄŻKA WYCIĄGU GÓRNEGO DO KLATKI 4 SERIE 12/10/8/8POWT. JAKO 1ĆW.
wznosy barków "szrugusy" (10,10,10,10) DAJ JAKO OSTATNIE 4 ĆWICZENIE I DAJ 12/12/10/10POWT.
podciąganie kuli w opadzie "wiosłowanie" (10,10,10,10,10,10,10) DAJ TYLKO 4 SERIE 12/10/8/8POWT. I JAKO 2 ĆW.
unoszenie nug w leżeniu na brzuchu (10,10,10,10)TO NIE NA PLECY... - WYWAL

WT
Biceps: 16 SERII NA BICEPS! I 12 NA TRICEPS ZA DUŻO!!!.
uginanie ramion ze sztangielkami stojąc/siedząc podchwytem z "supinacją" nadgarstka (12,12,12,12,12,12,12,12) DAJ 3 SERIE 10-12POWT.
uginanie ramion ze sztangielkamą w siadzie w podporze o kolano (10,10,10,10) MOŻESZ SOBIE ODPUŚCIĆ. ALB ODAJ 3 SERIE PO 10-12POWT.
uginanie ramion ze sztangą stojąc podchwytem (12,11,10,9) JAKO 1ĆW. DAJ 4 SERIE 12/10/8/6-8POWT.
Trieps:
wyciskanie "francuskie" jednorącz sztangileki w siadzie (10,10,10,10) , (10,9,8,8) 4 SERIE PO 10-12POWT.
wyciskanie "francuskie" dwórącz "kuli" - SZTANGI! w siadzie DAJ LEŻĄC (10,10,10,10) 4 SERIE 12/10/8/8POWT.

CZW
Barki:
unoszenie sztangielki bokiem w górę (8,8,8,8,8) DAJ JAKO 2ĆW. I 3 SERIE 10-12POWT.
wyciskanie sztangi sprzed głowy (12,11,10,9) DAJ JAKO 1ĆW. I 4 SERIE 12/10/8/6-8POWT.
wyciskanie sztangi zza głowy (10,9,8,7) DAJ ALBO TO ALBO POWYŻSZE ĆWICZENIE NIE RÓB ICH DWÓCH NA JEDNYM TRENINGU!.
unoszenie ramion w przód ze sztangielkami naprzemian (12,12,12,12) DAJ JAKO 3ĆW. I 3 X 8-10POWT. (UNOŚ DWIE RĘCE NARAZ...- LEPIEJ)
DAJ JESZCZE UNOSZENIE SZTANGIELEK BOKIEM W OPADZIE TUŁOWIA W GÓRĘ 3 X 8-10POWT.
Przedramie:
uginanie nadgarstków podchwytem w siadzie sztangą (10,10,10,10) sztangielkami (30,30,30,30) DAJ SAMĄ SZTANGĄ 2-3 SERIE PO MAX POWTÓRZEŃ.
uginanie nadgarstków nadchwytem w siadzie (15,15,15,15) ,(10,10,10,10) DAJ SAMĄ SZTANGĄ 2-3 SERIE PO MAX POWTÓRZEŃ
ściskanie ściskacza sprężynowego (15,15,15,15) DAJ 2-3 SERIE PO MAX POWT.

SOB
Brzuch:
skłony w leżeniu płasko ze skrętem tułowia na przemian (10,10,10,10,10,10,10,10,10) ZA DUŻO SERII DAJ MAX 4 SERIE PO MAX POWT.
unoszenie nug w leżeniu płaskim (10,10,10,10) DAJ JAKO 1ĆW. I RÓB PO MAKSYMALNEJ ILOŚCI POWT.
skłony boczne na ławce (10,10,10,10) DAJ TUTAJ SPIĘCIA MIĘŚNI BRZUCHA WYKONUJ JAKO 2ĆW. I 4 SERIE PO MAX POWT.
Nogi:
Przysiady (10,10,10,10,10,10,10,10) (LOL) ZA DUŻO DAJ 4 SERIE 12/10/8/8POWT.
DAJ WYKROKI ZE SZTANGĄ 4 SERIE 10-12POWT.
DAJ MARTWY CIĄG ZE SZTANGĄ 4 SERIE 12/10/8/6-8POWT. SKUP SIĘ NA TECHNICE NIE NA CIĘŻARZE!.

JEŚLI TO TRENING NA MASĘ TO ZRÓB TAK JAK NAPISAŁEM...A jak to na rzeźbe to poczekaj na Magik'a

Ok ja spadam spać - nara!.

...::ZaPrAsZaM::...
http://www.ekipa71.prv.pl

Znawca w dziale: "Nasze zdjęcia".
Expert w dziale: "Szatnia" & "Trening"!.

"Wiara, nadzieja, miłość..."
"Wciąż wierzę w to...
Wciąć mam nadzieję, że będzie dobrze...
Wciąż napawam się miłością do niej..."
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Wiadomości - NBA

Następny temat

Synthol - Cud czy Masakra?

electro
Polecane artykuły