SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla 16 latkow

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1921125

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 441 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3661
Siemano.

Ekipa - masz calkiem fajne lapy - serio, jestes chudy, a trice i bice ci fajno wystaja, wiec jest luz, ciekawe jak wygladasz na zywo i z przodu. Teraz ino masa - jedz na mase, bo rzezbe masz, nie boj sie az tak tluszczyku, zdazysz go spalic - konczy sie lato i lec na mase. SOG za lapki.

Czy na bialku zrobie mase? Tzn nie chcialbym 'misic' sie, bo troche mam, ale chcialbym troche powiekszyc miesnie coby ksztaltu nabraly... moze je nawodnic?

--
-=pozdro 4 all
-=hihi :]

Zmieniony przez - siudek w dniu 2003-06-15 00:18:47

--
Pozdrawiam,
siudek siudkowski :]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kurcze nie ma mnie dwa dni, a tu tylko 3 stronki przybyły ?? Jesteście chorzy??

Ekipa gdzie te Twoje fotki, bo ich chyba nie widziałem?? ?

Roni co do planu to:
1. zapomniałeś o kapturach.
2. do klatki brakuje Ci coś na dół klaty, proponuje sztangę, albo hantle na skosie w dół.
3. co do wiosłowań to one mnie mało dawały, ale to sam wiesz czy warto. Ja robie oprócz ściągania drążu podciąganie hantla do klatki w pozycji "na pieska" oraz atlasy ; jeden coś w stylu martwego ciągu i drugi podciąganie gryfu do klatki w siadzie płaskim.

Tomen ten typ nie jest dobry, ani też nie jest wielką chudzinką Tylko udo ma za******ie wielki i nie wymiarowe do reszty ciała.

SCDriver nie bój się dziewczyny nie gryzą ( no chyba, że je o to poprosisz)


Czas to mięśnie!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Roni nie zapomnij o robieniu wąskich chociaż na normalnej sztandze. Zawsze o tym będe przypominał


Czas to mięśnie!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 631
Coś wam słabo egzaminy poszły ja mam 83 pkt. Z humanistycznego mam 34 a z matematycznego 49- najlepiej ze szkoły.

<DUPA SRAKA SIKI KUPA>

<DUPA SRAKA SIKI KUPA>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4473 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18798
ja mam 89 :) 49 mat 40 pol . I jestem 4 w klasie . Typiara ma 94 (jakbym rozprawki nie z***al to tez by tyle mial )

Doradca w dziale Sporty Extremalne
https://www.sfd.pl/forum.asp?forum_id=134&forum_title=Sporty Extremalne - Dział mafii Xtreme Sports
"Wanna be big , gotta go big "

" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam wszystkich :) od dluzszego czasu sledze uwaznie forum i chcialbym wrocic do rozmowy z 11 czerwca.Czemu nie wiezycie ze z lapa-28 i klata-87 nie da sie wyciskac 63kg:) sam mam identyczne rozmiary a powiem ze rowniez tyle wyciskam...boss nie musi klamac!!! pozdrafiam wszystkich.Mam nadzieje ze od tego momentu czesciej cos naskrobie:P..ahh te bariery :D

Tylko Pełne Zaangażowanie w Trening Przyniesie Wspaniały Efekt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam 15 lat Trenuje od 3michów przy wadze 80kg i wzroscie 180cm wyciskam 80kg, w bicepsie mam 38cm a w klacie 104cm, teraz zaczolem ćwiczyc n rzezbe gdys musze zzucic zbendny tluczsz!i jestem pewiem ze po tym treningu ktory mam zamiar realizowac wwakacje spadnie mi sila i to bardzo!jak cwiczyc bym schudł i zostawil taka sile jaka mam albo ja zwiekszył!!

Ćwiczyć czy nie ćwiczyc!oto jest pytanie!Oczywiscie ze ćwiczyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2135 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5191
Hmmm.. zajrzalem tu pierwszy raz odkąd wogóle się zalogowałem na sfd... Patrzę i porównuję do siebie tych młodych ludzi (sam nim jestem ) i stwierdzam, że wcale nie jestem najgorszy. Zawsze miałem kompleks suchara, bo wszyscy moi ziomkowie z siłowni mieli minimum po 42 w łapie i 120 na ławie (naturalnie nie od razu) Zawsze chciałem ich dogonić ale wciąż mi do nich daleko - MeRa (49 w kablu) - 180 kg na ławie...

otóż ja ćwiczę 11 miesięcy i mam obecnie prawie 37 w kablu. gdy zaczynałem mialem 29 cm w łapie, 56 kg na ławce i 62 kg zywej wagi. Po pierwszych dwóch miesiącach było juz widac efekty - podnosiłem 63 kg, i brałem sie za hantle 10 kg na 1 rękę. Potem były wakacje - masa szła kiepsciutko. We wrzesniu wzięłem sie do roboty - miałem wtedy 31 w kabelku i robiło się coraz zimniej i brałem coraz więcej cięzarów. Aha i obwód klatki jak zaczynałem miałem 99 cm a we wrzesniu 103. Wtedy tez kupiłem pierwszą moją odzywkę - Egg Protein + Dibencozide Magnum po 4 tygodniowym cyklu było już 33 w ręce i 80 kg na ławie. I wciąż cwiczyłem pod okiem fachowców - Wojtasa_18pl i MeRy oraz paru innych. Dawałem z siebie wszystko. Potem przyszły swieta i dwutygodniowa przerwa. W styczniu znow kupiłem dibencozide + kreatyna i juz podskoczyło do 35 w łapce i cwiczyłem 15 kg hantlami i 93 na ławce. Wiadomo - po kreatynie mamy spadki i ucieka woda wiec musiałem ostro nadrabiac aby utrzymac te 35cm i teraz w czerwcu mam już 102 na ławie, 36 z groszami w ręce 110 obwodu w klacie 75 kg wagi. teraz znow wakacje i dwumiesieczna przerwa - licze sie ze spadkami ;)) ale mam nadzieje, że po wakacjach podnisoe chociz te 80 kg ;) i zostanie ze 34 w kablu.

Aha i w martwym ciągu mam dosc dobry wynik - 142 kg

pozdrawiam

Jeśli spodobała Ci się moja wypowiedź, po prostu daj mi soga

Nowy Brat Marli - Najbliższa obstawa

[]---[] A ty kim jesteś by oceniać mnie??? []---[]

...:::SFD FighT CluB:::...

ELICIARZE NASZYCH ZDJĘĆ: Veter, PePoNeNt & Crombie ich ocena = dobro najwyższe
SpecjALista w Dziale Nasze Zdjęcia, MODERATOR Działu POLITYKA na insomnia.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak ćwiczyc zeby duzo brac na klate???

...HMMM...PAKER!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ile masz lat????????

...HMMM...PAKER!!!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wiadomości - NBA

Następny temat

Synthol - Cud czy Masakra?

WHEY premium