SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla 16 latkow

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1924974

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13393
joker dzieki za uznanie ze jestem normalny (po miechu cwiczyn i 1 tyg bralem juz megabol a pozniej mass gaina i dalej go biore ). Ludzie ale wy tu duzo piszecie, nie nadarzam z lekturą

Tylko poświęcenie czyni mistrza
Aktualizacja profilu [29.5.2003]
Uaktualnie profil [28.6.2003]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
GANDZIE OD*** SIĘ ACHA STARA EKIPA - HMB TO JEST SPALACZ TŁUSZCZU CHOCIAŻ NIEWIEM O KTÓRY CI CHODZI BO SĄ 2-RODZAJE TOGO GÓWNA

DOBRA PANOWIE Z GÓRY SORX PONIOSŁO MNIE--POPROSTU NIELUBE JAK SIĘ NA TYM FORUM O KO..ODŻYEACH GADA NO ALE WKOŃCU OD TEGO JEST FORUM WIĘC OK A KIEDYŚ TO SIĘ SAM NAWET PYTAŁEM O GEINERA WIĘC Z GÓRY SORX DLA KAŻDEGO KOGO W JAKIŚ SPOSÓB OBRAZIŁEM I JESZCZE JEDNO STARAEKIPA W 100% WIEDZIAŁEM CO MÓWIE BO I JA MAM RACJE I TY WIĘC STRY WYLUZUJ JA WYLUZUJE I BĘDZIE SPOX

joker
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1029 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12254
sorx niewszyscy to sezonowcy ale paru napefno. to hmb jest w koncu mocjiejsze czy kreatyna bo kazdy co innego mowi.

sexi dupeczki rulezz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
joker303: wes sie troche uspokuj bo mnie juz zaczynasz denerwowac. Po co nam jakies tfoje cFaniakowskie texty piosenek? Wrzuc na luz, nie przyklinaj, nie pisz DUZYMI LITERAMI!

..::<<@@ DaRkSiDe @@>>::..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
GANDZIE OD*** SIĘ ACHA STARA EKIPA - HMB TO JEST SPALACZ TŁUSZCZU CHOCIAŻ NIEWIEM O KTÓRY CI CHODZI BO SĄ 2-RODZAJE TOGO GÓWNA

DOBRA PANOWIE Z GÓRY SORX PONIOSŁO MNIE--POPROSTU NIELUBE JAK SIĘ NA TYM FORUM O KO..ODŻYEACH GADA NO ALE WKOŃCU OD TEGO JEST FORUM WIĘC OK A KIEDYŚ TO SIĘ SAM NAWET PYTAŁEM O GEINERA WIĘC Z GÓRY SORX DLA KAŻDEGO KOGO W JAKIŚ SPOSÓB OBRAZIŁEM I JESZCZE JEDNO STARAEKIPA W 100% WIEDZIAŁEM CO MÓWIE BO I JA MAM RACJE I TY WIĘC STRY WYLUZUJ JA WYLUZUJE I BĘDZIE SPOXIK

joker
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Joker: gandzia to ja korzystam często z kolesia konta.
Kileri: HMB mocniejsze w połączeniu z d-rybozą...
Joker: nie miałem racji!.
DarkSide: odnośnie twojego poprzedniego pytania, to na tej fotce nad nickiem to nie ja... (nie jestem czarnoskury i ten typ ma z 40 w łapie...).

...::ZaPrAsZaM::...
http://www.ekipa71.prv.pl

"W oczach mam ból, w oczach mam łzy...".
"Wiara, nadzieja, miłość..."
"Wciąż wierzę w to...
Wciąć mam nadzieję, że będzie dobrze...
Wciąż napawam się miłością do niej..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
DERYBOZA JAK JEST BRANA Z KREATYNĄ ZWIĘKSZA JEJ EFEKT 5-6 KROTNIE:]

joker
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
StaRa_EkiPa: aha

..::<<@@ DaRkSiDe @@>>::..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
dopra skończcie kłutnie czy tam sprzeczki... a tak wogule to przytyłem 1kg ale właściwie to nie można tego jednoznacznie stwierdzić bo mam strasznie zrypaną wage

break dance forever!!

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13393
stwierdzam ze Michał Wiśniewski to zeby nei przeklinac niezbyt mądry człowiek jak on mnie już denerwuje ta jego szczerosc i wogule...

Tylko poświęcenie czyni mistrza
Aktualizacja profilu [29.5.2003]
Uaktualnie profil [28.6.2003]
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wiadomości - NBA

Następny temat

Synthol - Cud czy Masakra?

WHEY premium